Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe oblicze kraników. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowe oblicze kraników. (/Temat-Nowe-oblicze-kranikow-161002)



Nowe oblicze kraników. - Monstach - 06-02-2019 13:52

BITCOIN / LITECOIN / DASHCOIN / BITCOIN CASH
Cześć. Chodzi o zdobycie kryptowaluty za darmo bez żadnej inwestycji. Tak, wiem jak to brzmi. Ale jeżeli cokolwiek wiesz o kryptowalutach to na pewno słyszałeś o kranikach ("faucet").

Otóż, dzisiaj przedstawie ci sposób na wypłacenie pierwszych coinów w maks. 2 dni. Sam po tylu wypłaciłem. Pod koniec pokażę moje dwa dowody wypłaty.

A i uprzedzając..

"Skoro to jest takie wszystko super to po co się dzielisz tym z innymi?"

Dziele się tym, po to żeby jeszcze więcej wyciągnąć, nie będę tu owijał w bawełnę, chodzi o referal system. Za każdego kto dołączy, będę dostawał procent. Ale nie martw się, ty na tym nic nie tracisz. Chociaż z pewnością sami to wiecie czytając tą piękną stronę jaką jest zarabiam.com Smile


Zaczynamy !


1. W pierwszej kolejności musisz się zarejestrować tutaj - COINPOT - To jest internetowy portfel na który będą spływać wszystkie coiny które dostaniesz z faucetu.


2. Podajesz na tych stronach ten sam e-mail który podałeś przy zakładaniu portfela. To na prawdę ważne. Dzięki temu z faucetów wszystkie uzyskane coiny będą spływać na jeden portfel.


Lista karników (ref) :

- FAUCET DASHCOIN

- FAUCET BITCOIN CASH

- FAUCET BITCOIN

- FAUCET LITECOIN

Lista kraników (czyste):
- FAUCET DASHCOIN

- FAUCET BITCOIN CASH

- FAUCET BITCOIN

- FAUCET LITECOIN

3. Jeżeli już zrobiłeś/aś to co napisałem wyżej, możesz zacząć zbierać coiny.

4. Nazbieraj ich trochę, najlepiej co 2h wchodzić na każdy i zbierać. One naliczają się cały czas, te 2h jest takim optymalnym czasem przez który naliczają się najszybciej.

5. Kiedy już ich trochę nazbierasz to wystarczy wszystkie przekonwertować na jedną. (Są tam też CoinPot'y, za każde zebranie coinów z fauceta dostajesz mniej więcej 3 CP. Je też warto zamieniać na np. Litecoin.) Ja postawiłem na Litecoin, ale możesz konwertować je na każdą z podanych.


Minimum wypłacenia :


BTC - 0.0001 btc

BCH - 0.0001 bch

LTC - 0.002 ltc

DASH - 0.0002 dash


W razie pytań proszę śmiało pisać w komentarzach. Dla każdego kto zarejestrował się z linków wyżej pomogę i doradzę jak tylko potrafię.

Jeżeli szukasz portfela na który będziesz wypłacać, polecam Exodus.


Mam nadzieję, że mój poradnik jest pomocny. Miłego zbierania coinsów. Cześć! Smile

Dowody wypłaty :
1.[attachment=4638]

2.[attachment=4639]


RE: Nowe oblicze kraników. - mrpabl058 - 06-02-2019 14:43

Ty serio myślisz, że Pana Boga za nogi złapałeś i odkryłeś Amerykę? xD Wszyscy wiemy, że chodzi ci o refy, nie musisz mówić takich rzeczy. Zarobek kilku groszy dziennie, szkoda w ogóle marnować na to czas.


RE: Nowe oblicze kraników. - hosezbsk - 06-02-2019 14:48

Bana zaraz dostaniesz magiku Wink Idź gdzie indziej szukać refów


RE: Nowe oblicze kraników. - Hybrid1990 - 06-02-2019 14:49

Serio uważasz to za poradnik?
Podane przez ciebie faucety są już opisane na forum, a ty masz za mało postów aby podawać swój reflink, regulamin forum się kłania.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.