Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zarabiacie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie zarabiacie. (/Temat-Gdzie-zarabiacie-160997)

Strony: 1 2


Gdzie zarabiacie. - Zurachi - 05-02-2019 20:58

Witam. Mam pytanie do zawodowców w tej kwesti, pewnie i tak temat zostanie usuniety, ale co tam warto zapytac.

Swoja przygode zaczalem z clicksense zarobione pierwsze 100$ byłem zdziwiony, ze to dziala ^^ Pracowałem, jak kazdy inny i sobie tak dorabialem. Ale od pewnego czasu siedze w domu z powodu chorego kregosłupa, ale my nie o zdrowiu. Przechodzac do sedna, mam multum czasu na prace przy komputerze. Co polecacie od siebie i swojego doświadczenia w tej kwesti?

Clicksense i cos podobnego wartego uwagi. Dodam, że równiez duzo uploaduje plikow video i też bym prosił o jakis wyplacalny program, jezeli jest. I to na tyle, ja nie chce podania gotowego na tacy. Tylko polecenia w czym by mi było dobrze z racji wypelniania ankiet i uploadowania plikow.

Dziekuje i pozdrawiam.


RE: Gdzie zarabiacie. - Bartezx1997 - 05-02-2019 21:44

Textbookers? Do pisania precli nie trzeba talentu. Niektórzy wyciągają z tego 1000-2500zł.


RE: Gdzie zarabiacie. - twardy - 05-02-2019 22:00

Zawsze mozesz tez przejrzec dzinniki pracy.


RE: Gdzie zarabiacie. - GrzegorzAnkieter - 05-02-2019 23:57

Ja dorabiam np. na ankietach. Nie jest to może duży zysk, ale przy kilkudziesięciu panelach zawsze coś wpadnie dodatkowo. Textbookersa też polecam na sam początek przygody z pisaniem tekstów.


RE: Gdzie zarabiacie. - czainik111 - 11-02-2019 10:00

Zarabiam na:
Na swojej stronie - pożyczki,ubezpieczenia
Platforma Recycle - pomnażanie kryptowalut
Omega - nowy projekt

Zachęcam do śledzenia dziennika
https://zarabiam.com/Temat-Czy-da-sie-na-tym-zarabiac-160601


RE: Gdzie zarabiacie. - dodzio10 - 20-02-2019 13:40

Na pewno można zarobić w programach partnerskich, nie każdy wie jak, ale jest wiele projektów, dzięki którym możemy się łatwo nauczyć, a co najważniejsze nie ponosimy żadnych kosztów i nie chodzi mi tutaj o pojedyncze zarobienie kilku stówek tylko stałe dochody, więc ja polecam programy partnerskie.


RE: Gdzie zarabiacie. - buciu52 - 20-02-2019 14:22

Obecnie warto zainteresować się afilacją.


RE: Gdzie zarabiacie. - rachman - 22-02-2019 13:10

Poczytaj dzienniki i poradniki. Coś wybierzesz dla siebie sam. Bez sensu by Ci coś wciskać - to że ja w czymś zarobię tysiaka nie oznacza że Ty zarobisz choćby stówkę. Musisz poczytać, coś zwróci Twoją uwagę i to będzie coś w co warto się pchać. Jak będziesz patrzeć tylko na stawki albo co opłacalne itp. to się zamęczysz Wink Na wszystkim można zarobić - ale nie każdy w tym będzie miał efekty.


RE: Gdzie zarabiacie. - MasterBlaster - 22-02-2019 17:50

Na start polecam zainteresować się takimi sieciami jak MyLead albo FireAds, mają oni u siebie kilku gości co znają się na robocie i krok po kroku pomagają. Sam tak zaczynałem i na start dobra opcja Wink


RE: Gdzie zarabiacie. - Wojtek574 - 23-02-2019 00:45

Jeżeli dużo uploadujesz to może zainteresuj się uploudem filmów dla dorosłych. Smile