Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
strona typu dogry.pl - jaki program? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: strona typu dogry.pl - jaki program? (/Temat-strona-typu-dogry-pl-jaki-program-160965)



strona typu dogry.pl - jaki program? - krojek - 03-02-2019 16:08

Witam, mam stworzoną stronę typu "dogry.pl" czyli za rejestracje w grach dostajemy punkty które można wymienić na X rzeczy.

I mam pytanie, który serwis zgodzi się na korzystanie z ich programów?
Kiedyś korzystałem z funhub ale to raczej podchodzi pod ruch motywowany wiec ten serwis chyba odpada. Co polecacie innego?


RE: strona typu dogry.pl - jaki program? - xmaniek6 - 03-02-2019 16:16

na MyLead jest parę kampanie z gier Smile nawet w niektórych jest dozwolony ruch motywowany Lol


RE: strona typu dogry.pl - jaki program? - MyLead.pl - 04-02-2019 13:16

Cześć @[krojek],
@[xmaniek6] ma całkowitą rację - mamy kampanie gamingowe, w których dozwolony jest ruch motywowany lub ruch motywowany z wyłączeniem pieniędzy. Wszystkie z nich możesz znaleźć w wygodnym katalogu online, dostępnym TUTAJ.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.


RE: strona typu dogry.pl - jaki program? - broofie - 04-02-2019 14:50

Myślę, że powinieneś inwidualnie skontaktować się z sieciami pokroju funhub i zaprezentować im swój serwis. Wydaje mi się - choć nie jestem pewiem - ze dogry i podobne serwisy działają na ustalonych warunkach przez sieci.


RE: strona typu dogry.pl - jaki program? - Solutions4ad - 13-02-2019 13:55

W takiej sytuacji najlepiej uderzyć najpierw do accountów w sieciach afiliacyjnych, które Cię interesują i zapytać o swój konkretny przypadek. Współpraca bazująca za szczerości zawsze jest dużo warta Smile