Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia (/Temat-Platne-ankiety-online-ankiety-internetowe-moje-zarobkowe-doswiadczenia-160947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 05-06-2019 18:19

Witam Smile Nadszedł czas na podsumowanie miesięcznych zarobków za maj 2019r.:

1) Clixsense – 25,42 $ - około 96,76 zł (całość zebrana w maju, w tym 6,07 $ za poleconych)

2) Badanie Opinii – 50 zł (część punktów zebrana w lutym, marcu oraz kwietniu; około 60 punktów za poleconych)

3) Klub Kantar - 90 zł (uzbierane na 3 doładowania telefonu, jednak niezrealizowane, ponieważ ze względów technicznych nie ma w tej chwili takiej możliwości; bez udziału poleconych; +1000 punktów za dzienniczek o napojach)

4) Aplikacja Bulbshare - 9 zł

Razem: około 245,76 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

W zestawieniu ujęłam tylko panele ankietowe, z których udało mi się uzyskać minimum do wypłaty (nawet jeżeli ta wypłata nie została jeszcze przeze mnie zlecona).

Edit: Przed chwilą została również naliczona nagroda w społeczności H&M w wysokości 4,25 Euro, czyli około 18 zł). To oznacza, że maj zamykam z łączną kwotą: około 263,76.

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 05-06-2019 19:09

(05-06-2019 18:19)Marta. napisał(a):  Witam Smile Nadszedł czas na podsumowanie miesięcznych zarobków za maj 2019r.:

1) Clixsense – 25,42 $ - około 96,76 zł (całość zebrana w maju, w tym 6,07 $ za poleconych)

2) Badanie Opinii – 50 zł (część punktów zebrana w lutym, marcu oraz kwietniu; około 60 punktów za poleconych)

3) Klub Kantar - 90 zł (uzbierane na 3 doładowania telefonu, jednak niezrealizowane, ponieważ ze względów technicznych nie ma w tej chwili takiej możliwości; bez udziału poleconych; +1000 punktów za dzienniczek o napojach)

4) Aplikacja Bulbshare - 9 zł

Razem: około 245,76 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

W zestawieniu ujęłam tylko panele ankietowe, z których udało mi się uzyskać minimum do wypłaty (nawet jeżeli ta wypłata nie została jeszcze przeze mnie zlecona).

Pozdrawiam, Marta

Jeszcze chyba z tego co pamiętam za forum h&m dostałaś


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 05-06-2019 19:23

(05-06-2019 19:09)11natinka11 napisał(a):  
(05-06-2019 18:19)Marta. napisał(a):  Witam Smile Nadszedł czas na podsumowanie miesięcznych zarobków za maj 2019r.:

1) Clixsense – 25,42 $ - około 96,76 zł (całość zebrana w maju, w tym 6,07 $ za poleconych)

2) Badanie Opinii – 50 zł (część punktów zebrana w lutym, marcu oraz kwietniu; około 60 punktów za poleconych)

3) Klub Kantar - 90 zł (uzbierane na 3 doładowania telefonu, jednak niezrealizowane, ponieważ ze względów technicznych nie ma w tej chwili takiej możliwości; bez udziału poleconych; +1000 punktów za dzienniczek o napojach)

4) Aplikacja Bulbshare - 9 zł

Razem: około 245,76 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

W zestawieniu ujęłam tylko panele ankietowe, z których udało mi się uzyskać minimum do wypłaty (nawet jeżeli ta wypłata nie została jeszcze przeze mnie zlecona).

Pozdrawiam, Marta

Jeszcze chyba z tego co pamiętam za forum h&m dostałaś
Dziękuję za czujność. Tylko właśnie forum H&M nie ujęłam celowo, ponieważ poprzednie wypłaty rzeczywiście zrealizowane były początkiem maja, ale dotyczyły jeszcze kwietnia Smile Natomiast jeśli chodzi o stricte udział za maj, to niestety póki co nie otrzymałam jeszcze żadnego powiadomienia (może jeszcze dotrze, chociaż ostatnio wydaje mi się, że było na samym początku miesiąca). Czy u Ciebie jest już widoczne w profilu?



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 05-06-2019 19:45

Nie mam żadnego powiadomienia, ani w wizja orange, chociaż w wizja orange uzupełniłam wpisy z poślizgiem na początku czerwca a nie do końca maja, wiec moge nie dostać


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 05-06-2019 20:19

(05-06-2019 19:45)11natinka11 napisał(a):  Nie mam żadnego powiadomienia, ani w wizja orange, chociaż w wizja orange uzupełniłam wpisy z poślizgiem na początku czerwca a nie do końca maja, wiec moge nie dostać
Rozumiem. To w takim razie czekamy, może jeszcze coś do nas przyjdzie Smile


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 05-06-2019 20:23

(05-06-2019 20:19)Marta. napisał(a):  
(05-06-2019 19:45)11natinka11 napisał(a):  Nie mam żadnego powiadomienia, ani w wizja orange, chociaż w wizja orange uzupełniłam wpisy z poślizgiem na początku czerwca a nie do końca maja, wiec moge nie dostać
Rozumiem. To w takim razie czekamy, może jeszcze coś do nas przyjdzie Smile

Jest właśnie informacja


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 05-06-2019 21:02

(05-06-2019 20:23)11natinka11 napisał(a):  
(05-06-2019 20:19)Marta. napisał(a):  
(05-06-2019 19:45)11natinka11 napisał(a):  Nie mam żadnego powiadomienia, ani w wizja orange, chociaż w wizja orange uzupełniłam wpisy z poślizgiem na początku czerwca a nie do końca maja, wiec moge nie dostać
Rozumiem. To w takim razie czekamy, może jeszcze coś do nas przyjdzie Smile

Jest właśnie informacja
Sprawdziłam, u mnie też jest Smile Czyli do podsumowania należy doliczyć jeszcze 4,25 Euro. Za moment edytuję post podsumowujący. Dziękuję za informację Smile


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 11-06-2019 20:35

Witam Smile Przedstawiam pierwsze podsumowanie ankietowe w nowym miesiącu. Wiem, że ostatnio zestawienia pojawiają się z mniejszą częstotliwością, ale postaram się poprawić w tym temacie Smile Ankiety za okres 01 - 10 czerwca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 48*, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 12
3) Life Points - otrzymano ankiet: 16, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 10
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Zymetria - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
8) SW Panel - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
9) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
10) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
11) Epanel - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
12) IMAS Online - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

*Ostatnio w Clixsense mam takie dziwne zapętlenie tych samych ankiet (ankieta 1-minutowa za prawie 4$), które pojawiają się codziennie po kilka razy. Zazwyczaj klikam w to zaproszenie, ale niestety nie udaje mi się zakwalifikować...

Dodatkowo w dniu 05 czerwca udało mi się wziąć udział w 1,5 - godzinnej sesji badawczej (dotyczącej mleka modyfikowanego), za którą otrzymałam już płatność w wysokości 35 Euro (144 zł z "hakiem"). Badanie było ciekawe i jestem z niego zadowolona - myślałam, że nie uda mi się wyrwać z pracy, aby w nim uczestniczyć, ale finalnie jakoś się udało Smile

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 22-06-2019 10:17

Witam Smile Przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 11 - 21 czerwca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 17, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 6
3) Life Points - otrzymano ankiet: 11, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
6) SW Panel - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
7) Zymetria - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
8) Market Agent - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) Epanel - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
10) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Ostatnimi czasy w Clixsense otrzymuję bardzo dużo zaproszeń do wysoko płatnych ankiet. Niestety nie mam szczęścia i do zdecydowanej większości nie kwalifikuję się. Na kilkadziesiąt uzyskanych ankiet, ukończyłam dwie: za 4$ oraz 5$. Jeśli chodzi o plusy w tym panelu, to rotator SpeakUp zwiększył kwotę wynagrodzenia z 0,30$ na 0,54$ (jest to spory przeskok).

W pozostałych panelach (u mnie) bez większych zmian. Chociaż muszę kolejny raz pochwalić Life Points - w porównaniu do dawnego Global Test Market dla mnie to tzw. "niebo, a ziemia" - duża ilość ankiet, mało odrzuceń, stosunkowo szybkie zbieranie punktów. Obecnie jest to mój drugi ulubiony panel (zaraz po Clixsense), oby tak dalej Smile

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - fulltime - 23-06-2019 09:10

Fajny dziennik, oby starczyło Ci wytrwałości Smile