Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia (/Temat-Platne-ankiety-online-ankiety-internetowe-moje-zarobkowe-doswiadczenia-160947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 01-04-2019 17:15

Witam Smile Dziś ostatnie podsumowanie ankiet za część minionego już miesiąca, czyli okres 30 - 31 marca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
4) Klub Zdrowia (Zymetria) - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3 (w tym 1 ankieta profilująca)

Jak na weekend, to całkiem dobry wynik Smile W dniu jutrzejszym zrobię zestawienie miesięczne.

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 02-04-2019 16:55

Witam Smile Nadszedł czas na podsumowanie miesięcznych zarobków za marzec 2019r.:

1) Clixsense – 34,25 $ - około 131,50 zł (całość zebrana w marcu + płatność 3,67 $ za ankietę lutową, w tym 11,63 $ za poleconych)
2) Opinie.pl – 50 zł (część punktów zebrana w lutym, około 45% za poleconych)
3) Klub Kantar – 30 zł - doładowanie telefonu (całość zebrana w marcu, bez udziału poleconych)
4) SW Panel - 50 zł (punkty zbierane od stycznia, w tym 4 punkty - 2 zł za poleconych)

Razem: około 261,50 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

W zestawieniu ujęłam tylko panele ankietowe, z których udało mi się uzyskać minimum do wypłaty (nawet jeżeli ta wypłata nie została jeszcze przeze mnie zlecona).

Ogólnie marzec oceniam pozytywnie pod względem ilości ankiet oraz finalnego rezultatu zarobkowego.

Dodatkowo w dniu wczorajszym otrzymałam bardzo miłego maila dotyczącego dołączenia do jednej z odzieżowych społeczności. Jest to moja pierwsza społeczność, w której będę uczestniczyć, więc nie ukrywam, że ta wiadomość mnie ucieszyła (mimo że mam pewne obawy, jak sobie w niej poradzę). Póki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i mam nadzieję, że będzie ok Smile

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 04-04-2019 20:52

Witam Smile Czas na pierwsze podsumowanie ankiet w kwietniu, za okres 01 - 03 kwietnia 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 13, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
3) Life Points - otrzymano ankiet: 9, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 6
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Market Agent - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
8) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0

Pięknie rozpoczął się bieżący miesiąc, ilość ankiet jest imponująca (nie wiem, czy ma to jakiś związek ze zbliżającymi się świętami, a następnie wyborami, ale możliwe, że tak, ponieważ u mnie ostatnio coraz częściej przewija się w badaniach temat polityki). Oby tak dalej Smile

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 07-04-2019 20:24

Witam Smile Dziś przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 04 - 06 kwietnia 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
2) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Life Points - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) SW Panel - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
6) Epanel - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - PannaK - 09-04-2019 08:53

Marto jak to jest z prolific trzeba być cały czas dostępnym? Nigdy nic mi od nich nie przyszło


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Agusek76 - 09-04-2019 12:18

(09-04-2019 08:53)PannaK napisał(a):  Marto jak to jest z prolific trzeba być cały czas dostępnym? Nigdy nic mi od nich nie przyszło

To może ja się wtrącę - mogę? Tutaj trzeba mieć cały czas stronę włączoną i sprawdzać, zazwyczaj jest niewiele miejsc i kiedy szybko nie zareagujesz to się nie dostaniesz. Bardzo niewiele przychodzi wiadomości na maila, a i tak bywa że już jest nieaktualne.


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 09-04-2019 18:41

(09-04-2019 12:18)Agusek76 napisał(a):  
(09-04-2019 08:53)PannaK napisał(a):  Marto jak to jest z prolific trzeba być cały czas dostępnym? Nigdy nic mi od nich nie przyszło

To może ja się wtrącę - mogę? Tutaj trzeba mieć cały czas stronę włączoną i sprawdzać, zazwyczaj jest niewiele miejsc i kiedy szybko nie zareagujesz to się nie dostaniesz. Bardzo niewiele przychodzi wiadomości na maila, a i tak bywa że już jest nieaktualne.

no właśnie i jak ankieta sie pokaże to z 2-3 minuty i znika bo miejsca sie zapełniają i czasem mozna nawet nie zauwazyć mając w innej zakładce i będą na komputerze lub chwile odchodząc od komputera. To taka loteria z trafieniem i tzw "wyscig szczurów" kto pierwszy ten lepszy


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 09-04-2019 20:20

(09-04-2019 18:41)11natinka11 napisał(a):  
(09-04-2019 12:18)Agusek76 napisał(a):  
(09-04-2019 08:53)PannaK napisał(a):  Marto jak to jest z prolific trzeba być cały czas dostępnym? Nigdy nic mi od nich nie przyszło

To może ja się wtrącę - mogę? Tutaj trzeba mieć cały czas stronę włączoną i sprawdzać, zazwyczaj jest niewiele miejsc i kiedy szybko nie zareagujesz to się nie dostaniesz. Bardzo niewiele przychodzi wiadomości na maila, a i tak bywa że już jest nieaktualne.

no właśnie i jak ankieta sie pokaże to z 2-3 minuty i znika bo miejsca sie zapełniają i czasem mozna nawet nie zauwazyć mając w innej zakładce i będą na komputerze lub chwile odchodząc od komputera. To taka loteria z trafieniem i tzw "wyscig szczurów" kto pierwszy ten lepszy
PannaK - ja póki co nie uczestniczę w Prolific, więc wiadomości o tym panelu opieram na informacjach innych Smile Cieszę się, że Agusek i Natinka wypowiedziały się i pomogły w tym temacie - rzeczywiście również słyszałam, że w Prolific odbywa się swego rodzaju "polowanie" na ankiety. Są one zazwyczaj dość dobrze płatne, więc z pewnością warto logować się, aby sprawdzać ich dostępność.



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 11-04-2019 18:41

Witam Smile Kilka dni nie było podsumowania, więc czas nadrobić zaległości. Zestawienie ankietowe obejmuje okres 07 - 10 kwietnia 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 12, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
3) Life Points - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) Zymetria - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) SW Panel - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
8) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Life Points póki co nie zwalnia tempa i oferuje dużo ankiet (w Global Test Market było ich u mnie znacznie mniej). Myślę, że obok Klubu Kantar jest to obecnie jeden z lepszych (o ile nie najlepszy) panel bez poleceń (fajna alternatywa dla osób, które nie mają czasu/chęci/zamiaru korzystać z programów partnerskich). Oczywiście zmiana nastąpiła niedawno, więc być może jest zbyt wcześnie na wydawanie "wyroków", ale takie są moje odczucia na dzień dzisiejszy Smile

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 15-04-2019 21:53

Witam Smile Zestawienie ankiet za okres 11 - 14 kwietnia 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
2) Life Points - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) SW Panel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Epanel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

W Epanel pojawiła się ankieta, która w środku kończyła się błędem technicznym. W połowie jej wypełniania wyświetlał się komunikat, że wystąpił błąd i trwają prace nad jego naprawieniem. Przez 2 dni próbowałam "wrócić" do jej wypełniania, ale każda próba kończyła się niepowodzeniem. Dopiero w trzecim dniu udało mi się ją ukończyć. Takie sytuacje również się zdarzają, ale najważniejsze, że ostatecznie przeznaczony czas nie został zmarnowany Smile

Pozdrawiam, Marta