Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia (/Temat-Platne-ankiety-online-ankiety-internetowe-moje-zarobkowe-doswiadczenia-160947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 18-03-2019 22:39

Witam Smile Podsumowanie ankiet dodam jutro, dziś natomiast post informacyjny dotyczący Clixsense (być może komuś się przyda). Wiadomość pochodzi od osoby poleconej. Okazuje się, że jeżeli np. mieszkamy obecnie w UK i stamtąd dokonujemy rejestracji do Clixsense, to po przyjeździe/powrocie do Polski możemy mieć problem z dostępem do ankiet, czy nawet edycji profilu. Wówczas pojawia się następujący komunikat:

"Dostęp do tej strony został odrzucony. Dostęp przez Proxy / VPN / VPS lub z kraju spoza Twojego profilu jest niedozwolony. Skontaktuj się z pomocą techniczną."

Zapewne kontakt z supportem zostanie podjęty, jednak nie wiadomo, jak długo trzeba będzie czekać na odpowiedź oraz czy uda się przywrócić najważniejsze funkcje w panelu. Mi osobiście nigdy taka wiedza nie była potrzebna, ale rzeczywiście dla osób mieszkających/pracujących poza granicami kraju, może okazać się interesująca.

Poszperałam trochę po FAQ i rzeczywiście jest tam dokładny zapis odnoszący się do tego tematu, a mianowicie:

"Czy mogę uzyskać dostęp do mojego konta z różnych lokalizacji?
Tak. Nie przeszkadza nam dostęp do konta z domu, pracy, biblioteki, domu przyjaciół, kafejki internetowej itp. Dostęp do konta z innego adresu IP nie stwarza niebezpieczeństwa zamknięcia lub zawieszenia konta. Jeśli jednak uzyskasz dostęp do swojego konta z adresu IP poza krajem swojego profilu, ograniczy to dostęp do ClixSense."

Jestem bardzo ciekawa, czy taki problem udaje się sprawnie i bezkolizyjnie rozwiązać.

Pozdrawiam, Marta



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 19-03-2019 22:00

Witam Smile Podsumowanie ankiet za okres 17 - 18 marca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 9, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
3) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
4) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) SW Panel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Epanel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Biorąc pod uwagę, że w niedzielę udało mi się wypełnić tylko 1 ankietę z Clixsense, to można śmiało powiedzieć, że poniedziałek był dobrym, ankietowym dniem Smile

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 21-03-2019 21:49

Witam Smile Kolejne podsumowanie ankiet, tym razem za okres 19 - 20 marca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
3) Global Test Market - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2

W bieżącym tygodniu trochę się dzieje - trafiło mi się sporo zaproszeń w Klub Kantar (otrzymałam już 3 ankiety, z czego 2 wypełniłam z powodzeniem). Dodatkowo z Opinie.pl również ukończyłam 2 badania, dzięki czemu udało się dobić do progu 10 000 punktów - zleciłam wypłatę.

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 23-03-2019 17:40

Witam weekendowo Smile Podsumowanie ankiet za okres 21 - 22 marca 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) SW Panel - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2

To był naprawdę dobry ankietowy tydzień. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że jeden z lepszych od dłuższego czasu. W Klubie Kantar otrzymałam łącznie 5 zaproszeń (3 ankiety ukończyłam), co raczej nie zdarza się często. Mam już uzbierane punkty na doładowanie i właśnie zastanawiam się, czy wymienić je w taki sposób, czy zaczekać. Jednak biorąc pod uwagę, że doładowanie 750 punktów = 30 zł, a wypłata na konto 1000 punktów = 32 zł, chyba zdecyduję się na ten pierwszy wariant. Nie spotkałam się jeszcze z opiniami, aby zdarzały się jakieś problemy z zasilaniem telefonu, a taka forma jest zdecydowanie bardziej opłacalna (zauważyłam to trochę późno i miesiąc temu wybrałam przelew) Smile

Miłego weekendu Smile
Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 26-03-2019 17:18

Witam Smile Dziś podsumowanie ankiet za 3 dni, czyli okres 23 - 25 marca 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) SW Panel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Epanel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
7) Global Test Market - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

W trakcie weekendu trafiła mi się tylko ankieta z Global Test Market, pozostałe są zdobyczą poniedziałkową Smile

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - zet01 - 26-03-2019 17:31

dlaczsego nie korzystasz z prolific ? dzis byla ankieta za 3funty Smile
ja jestem od paru dni a juz zlecilem 2 wyplaty na ok.6 funtow (rozwiazane 18 ankiet)


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 26-03-2019 17:57

(26-03-2019 17:31)zet01 napisał(a):  dlaczsego nie korzystasz z prolific ? dzis byla ankieta za 3funty Smile
ja jestem od paru dni a juz zlecilem 2 wyplaty na ok.6 funtow (rozwiazane 18 ankiet)
Na początek dziękuję za Twój komentarz i gratuluję wyników, oby tak dalej Smile

W tej chwili jestem w 12 panelach i planuję dołączyć do kolejnych, jednak muszę to sobie poukładać w czasie. Obecnie robię jeszcze prywatnie pewien projekt poniekąd związany z ankietami (choć bardziej z copywritingiem) + praca etatowa + czas dla rodziny = doba wykorzystana do maksimum Smile i trochę ciężko wygospodarować mi więcej czasu. W planach (od dość dawna) jest również stworzenie bloga, więc zobaczę, co będzie dla mnie bardziej priorytetowe.

Jeśli chodzi o Prolific, to opinie o tym panelu są różne (nie mówię oczywiście, że jest on zły), być może w przyszłości zarejestruję się także w nim Smile



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 28-03-2019 17:01

Witam Smile Pod wieczór dodam podsumowanie ankiet, a teraz chcę tylko przekazać, że w byłym już Global Test Market (obecnie Life Points) jest dziś sporo badań - nie wiem, czy to ze względu na wprowadzone zmiany, czy tak już będzie zawsze, ale warto zerknąć Smile

Tak to wygląda w tej chwili u mnie:


[Obrazek: nowo.jpg]


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 28-03-2019 22:35

Witam ponownie Smile Podsumowanie ankiet za okres 26 - 27 marca 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
2) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
4) SW Panel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Epanel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 30-03-2019 13:12

Witam weekendowo Smile Dziś szybkie podsumowanie ankiet za okres 28 - 29 marca 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
2) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Life Points (dawniej Global Test Market) - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) SW Panel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
7) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

W Life Points miałam jakiś problem i nie naliczyło mi punktów za 2 ankiety. Pomogła mi zmiana przeglądarki i za kolejne 2 - punkty zostały dodane bez problemu. Zobaczymy, jak będzie dalej, ale zmiana (moim zdaniem) na ten moment na duży + (sporo zaproszeń, intuicyjny i łatwy w obsłudze panel).

Miłego weekendu Smile
Pozdrawiam, Marta