Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia (/Temat-Platne-ankiety-online-ankiety-internetowe-moje-zarobkowe-doswiadczenia-160947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 05-11-2019 18:03

(05-11-2019 11:27)11natinka11 napisał(a):  Sporo tych ankiet zrobiłaś, mimo, że podsumowanie jest przez pewien okres to i tak ładnie wychodzi, zwłaszcza w ysense
Tak - podsumowanie obejmuje wiele dni, ale wydaje mi się również, że nie jest najgorzej Smile W ySense ostatnio idzie mi dobrze i też jestem zdziwiona po ostatnich zawirowaniach, że tak się udaje. Najwięcej wypełniam ankiet z rotatorów, ponieważ tych innych nie ma u mnie tak dużo.



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - heycrey - 05-11-2019 23:50

Fajny dziennik szacunek za wytrwałość, życzę bogatych ankiet Big Grin


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 06-11-2019 10:54

(05-11-2019 23:50)heycrey napisał(a):  Fajny dziennik szacunek za wytrwałość, życzę bogatych ankiet Big Grin
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Również życzę powodzenia w zarobkowym świecie internetu Smile


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 09-11-2019 21:29

Witam serdecznie Smile Przedstawiam podsumowanie moich zarobków ankietowych (w tym miesiącu nieco spóźnione) za październik 2019r.:

1) ySense (dawniej Clixsense) – 24,16 $ - około 93,51 zł (całość zebrana w październiku, w tym 4,02 $ za poleconych)

2) Badanie Opinii – 50 zł (punkty zbierane od czerwca, w tym 36 punktów za poleconych)

3) Life Points - 60 zł (część punktów zebrana we wrześniu, bez udziału poleconych)

4) i-Say - 4 Euro - około 17,06 zł (całość zebrana w październiku, bez udziału poleconych)

5) Klub Kantar - 30 zł (doładowanie telefonu, bez udziału poleconych)

6) E-panel - 50 zł (moja pierwsza wypłata od stycznia, bez udziału poleconych)

7) Aplikacja Bulbshare - 10 funtów - około 49,45 zł

8) Społeczność Kierowców - 20,90 Euro - około 86 zł (w tej chwili na przeliczniku wyszło 89,14, ale w rzeczywistości otrzymałam 86 i kilka groszy)

9) 4 - dniowe forum z Klubu Widza - 100 zł


Razem: około 536,02 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

Październik był dla mnie bardzo dobry pod względem wypłat, a tym samym udało mi się pobić mój ankietowy rekord i pierwszy raz przekroczyć granicę 500 zł Smile Oczywiście duży wpływ miały na to dodatkowe społeczności, w których udało mi się w tym miesiącu uczestniczyć.

Nie otrzymałam żadnej informacji z 2 "stałych" społeczności tj. Wizja Orange oraz H&M, więc raczej za październik nie otrzymam z nich nagród (chociaż wszystkie wpisy miałam uzupełnione), może uda się w listopadzie.

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 10-11-2019 10:44

Gratulacje Smile Ja także nie otrzymałam z wizja orange i H&m. W tych społecznościach w październiku było mało zadań, więc może nikomu nie dali


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 10-11-2019 12:12

(10-11-2019 10:44)11natinka11 napisał(a):  Gratulacje Smile Ja także nie otrzymałam z wizja orange i H&m. W tych społecznościach w październiku było mało zadań, więc może nikomu nie dali
Dziękuję Smile Może rzeczywiście pominęli październik, chociaż (przynajmniej teoretycznie) nie powinni. Ewentualnie mają jakieś opóźnienia i poinformują o nich później, ale to raczej mało prawdopodobne. Pozostaje nam zatem czekać na kolejny miesiąc Smile



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - ggusiaja - 10-11-2019 12:56

GratulujęSmile Bardzo ładny, wysoki wynikSmile Co do społeczności Wizja Orange, H&M to mogę powiedzieć że raczej będzie opóźnienie. Jestem w innej społeczności firmy C-space i też mają małe opóźnienie, czasem tak bywa, więc nie ma się co martwić. Myślę, że na początku tygodnia nagrody będą przyznane za październikSmile


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 10-11-2019 13:11

(10-11-2019 12:56)ggusiaja napisał(a):  GratulujęSmile Bardzo ładny, wysoki wynikSmile Co do społeczności Wizja Orange, H&M to mogę powiedzieć że raczej będzie opóźnienie. Jestem w innej społeczności firmy C-space i też mają małe opóźnienie, czasem tak bywa, więc nie ma się co martwić. Myślę, że na początku tygodnia nagrody będą przyznane za październikSmile
Dziękuję za informację. W takim razie bardzo możliwe, że jeszcze "parę groszy" dopisze się do październikowego zarobku. Zatem czekamy Smile



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 23-11-2019 20:29

Witam serdecznie Smile Przedstawiam zaległe podsumowanie ankietowe za okres 1-15 listopada 2019r.:

1) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 36, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 19
2) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7 (3 ankiety wypełnione za pełną pulę punktów)
3) Life Points - otrzymano ankiet: 17, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 10
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 11, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
5) Demando - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
7) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 22, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 9
8) Surveyo24 - otrzymano ankiet: 11, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
9) I-say - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
10) SW Panel - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
11) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
12) Market Agent - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
13) E-panel - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
14) Zymetria - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
15) Klub Zdrowia - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
16) Norstat Panel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2

W mojej "kolekcji" pojawiły się 2 nowe panele: Ariadna oraz Norstat Panel - zobaczymy, jak się sprawdzą Smile W tym miesiącu zauważyłam wzrost liczby otrzymanych zaproszeń, co pewnie ma związek z okresem przedświątecznym, a także (być może) powyborczym, ponieważ sporo ostatnio wypełniam ankiet polityczno-gospodarczych.

Kolejne podsumowanie dodam na koniec miesiąca.

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 04-12-2019 20:58

Witam serdecznie Smile Przedstawiam podsumowanie ankietowe za okres 16-30 listopada 2019r.:

1) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 34, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 18
2) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4 (2 ankiety wypełnione za pełną pulę punktów)
3) Life Points - otrzymano ankiet: 23, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 15
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
5) Ariadna - otrzymano ankiet: 11, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 9
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
7) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 14, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
8) Demando - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) I-say - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
10) Surveyo 24 - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
11) SW Panel - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
12) Market Agent - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
13) E-panel - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
14) Zymetria - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
15) Klub Zdrowia - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
16) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
17) Norstat Panel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
18) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
19) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0

Podsumowanie listopada postaram się dodać w weekend. Standardowo oczekuję na informację ze społeczności, być może pojawią się do tego czasu Smile

Dużo ostatnie u mnie zaproszeń do ankiet z kamerką, które mają za zadanie sprawdzić naszą reakcję podczas oglądania reklamy. Póki co jednak nie zdecydowałam się na udział w takim zadaniu Smile

Pozdrawiam, Marta