Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia (/Temat-Platne-ankiety-online-ankiety-internetowe-moje-zarobkowe-doswiadczenia-160947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 22-10-2019 20:20

Witam serdecznie Smile Kolejne podsumowaniu wrzucę pod koniec miesiąca, a dziś zostawiam tylko szybki screen z ySense - 3 ankiety zaliczone, co daje nadzieję, że wszystko zmierza w lepszą stronę (szczególnie po dość słabym u mnie wrześniu) Smile

[Obrazek: ysense.jpg]


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 22-10-2019 21:20

(22-10-2019 20:20)Marta. napisał(a):  
Witam serdecznie Smile Kolejne podsumowaniu wrzucę pod koniec miesiąca, a dziś zostawiam tylko szybki screen z ySense - 3 ankiety zaliczone, co daje nadzieję, że wszystko zmierza w lepszą stronę (szczególnie po dość słabym u mnie wrześniu) Smile

[Obrazek: ysense.jpg]

Gratuluję Smile Ja dzis 2 ankiety i wczoraj jedną, ale za to 3 w surveyo24 Smile


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - chincyk - 23-10-2019 18:01

A u mnie od niedzieli cisza z ankietami w ySense Sad


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 23-10-2019 18:49

(23-10-2019 18:01)chincyk napisał(a):  A u mnie od niedzieli cisza z ankietami w ySense Sad
A sprawdzasz sobie też na stronie, czy tylko bazujesz na Addon? Polecam sprawdzać samodzielnie (odświeżać), ponieważ zauważylam, że Addon aktualizuje się jakoś z opóźnieniem - czasem nie pokazuje dostępności ankiet, mimo że są one w panelu lub odwrotnie - pokazuje, że ankiety są, a w rzeczywistości ich nie ma.



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - chincyk - 24-10-2019 11:49

Minimum raz dziennie sprawdzam u nich na stronie i mam tylko z OW i peanut, wcześniej miałem więcej badań a teraz po zmianach kiepsko to wygląda


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Kryspin - 24-10-2019 12:19

u mnie w ySense zdecydowanie się ostatnio poprawiło teraz przez 3 dni miałem po 2 ankiety dziennie.


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 24-10-2019 13:13

Ja od poniedzialku do dziś zrobiłam 7 ankiet z ysense, ale bardzo duzo na komputerze sprawdzam te rotatory i wiekszość mam z peanutlabs


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 24-10-2019 16:45

Ja również sprawdzam kilka razy dostępność. Wydaje mi się, że raz dziennie to zdecydowanie za mało, aby coś "wyłapać". Jeśli pozwala Ci na to czas, spróbuj sobie przez np. tydzień odświeżać stronę w miarę możliwości często oraz klikać w rotatory. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić, czy rzeczywiście jest u Ciebie problem z pojawianiem się ankiet, czy raczej jest to wynik ich rzadkiej weryfikacji Smile



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 04-11-2019 22:31

Witam serdecznie Smile Zwlekałam z dodaniem kolejnego ankietowego podsumowania, ponieważ chciałam to zrobić w jednym poście wraz z podsumowaniem zarobków za październik. Jednak czekam jeszcze na informację w tym zakresie z dwóch społeczności, więc całość zostanie rozbita i dziś przedstawiam podsumowanie ankietowych ilości za okres 16 - 31 października 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4 (nie wszystkie ankiety zostały wypełnione za całą pulę punktów)
2) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 34, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 21
3) Life Points - otrzymano ankiet: 16, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 9
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 11, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 8
5) Surveyo 24 - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
7) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 14, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 6
8) Klub Widza - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) I-say - otrzymano ankiet: 9, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 6
10) Zymetria - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
11) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
12) Klub Zdrowia - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
13) E-panel - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
14) Demando - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
15) SW Panel - otrzymano ankiet: 11, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5

Dodatkowo wypełniłam kilka zadań w Bulbshare, brałam udział w Społeczności Kierowców oraz forum dyskusyjnym z Klubu Zdrowia, a także uzupełniałam wpisy w H&M oraz Wizji Orange.

Ostatnio dobrze idzie mi w ySense, widzę znaczną poprawę w zakresie wyszukiwanych ankiet.

Zarobkowe podsumowanie miesiąca umieszczę jeszcze w tym tygodniu Smile

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 05-11-2019 11:27

Sporo tych ankiet zrobiłaś, mimo, że podsumowanie jest przez pewien okres to i tak ładnie wychodzi, zwłaszcza w ysense