Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia (/Temat-Platne-ankiety-online-ankiety-internetowe-moje-zarobkowe-doswiadczenia-160947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 08-10-2019 16:28

(08-10-2019 02:49)setineq napisał(a):  Tak trzymaj powodzenia
Dziękuję i oczywiście - wzajemnie, powodzenia w wybranej metodzie zarobku Smile


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 15-10-2019 11:38

Marta jak u Ciebie z ysense? U mnie cały czas słabo. Mam cały czas nadzieję, że znów wkrótce się naprawi i będzie lepiej


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 15-10-2019 19:20

(15-10-2019 11:38)11natinka11 napisał(a):  Marta jak u Ciebie z ysense? U mnie cały czas słabo. Mam cały czas nadzieję, że znów wkrótce się naprawi i będzie lepiej
Hej Natinka Smile U mnie jest lepiej - dziś np. wypełniłam ankietę z OW za 0,58$, wczoraj Cint-a za bodajże 1,17$, w weekend też jedna się trafiła, a w zeszłym tygodniu nawet 2 razy udało się zdobyć bonus za codzienną listę kontrolną (po wypełnieniu 2 ankiet). Nie jest to jeszcze co prawda jakiś duży szał, ale w porównaniu do ostatnich tygodni - u mnie osobiście poprawa jest znaczna.



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 17-10-2019 16:44

Podobno to mojej stronie problem z ankietami i wyłączyłam zaporę windows defender. Mam nadzieję, że nic mnie przez to nie spotka niemiłego.
Tak sobie pomyślałam może właśnie tak maja teraz w ysense skonstruowane, że zapora windows 10 nie przepuszcza, bo wcześniej miałam windows 7 to było lepiej z ankietami. Może innym przyda sie taka informacja, bo może maja podobnie


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 20-10-2019 10:24

Witam serdecznie Smile Dawno nie dodawałam wpisu z zestawieniem, więc najwyższy czas nadrobić zaległości (niestety z pewnych względów ciężko być mi bardziej systematyczną, dlatego na ten moment wpisy będą obejmowały większą część miesiąca). Przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 1-15 października 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5 (nie wszystkie ankiety zostały wypełnione za całą pulę punktów)
2) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 24, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 13
3) Life Points - otrzymano ankiet: 20, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 13
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
5) Surveyo 24 - otrzymano ankiet: 10, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
7) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 18, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
8) SW Panel - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
9) I-say - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
10) Zymetria - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
11) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
12) Market Agent - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
13) E-panel - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
14) Demando - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
15) Poznaj.to - otrzymałam zaproszenie do wywiadu telefonicznego, jednak nie brałam udziału
16) Imas - otrzymałam zaproszenie do testów serków Turek, nie brałam udziału
17) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Dodatkowo w dniu dzisiejszym zakończyła się 2-tygodniowa społeczność kierowców, w której brałam udział (przewidziana nagroda: 86 zł). Byłam również uczestnikiem tygodniowego forum z Klubu Zdrowia (dot. pęknięć skóry) - zakończone wczoraj (przewidziana nagroda: 100 zł). Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać do obu dyskusji. Co prawda wpisy w nich są znacznie bardziej czasochłonne niż wypełnianie ankiet, ale moim zdaniem warto, ponieważ można za to uzyskać fajne wynagrodzenie Smile

Jeżeli chodzi o Poznaj.to - to raczej nie będę brała już udziału w wywiadach telefonicznych z tego panelu, ponieważ wynagrodzenie punktowe jest bardzo niskie i nie jest adekwatne do poświęconego czasu.

Imas - serki Turek, tutaj również jakoś nigdy nie biorę udziału. Jednak słyszałam, że ogólnie nie ma u nich problemów ze zwrotem pieniędzy za zakupione produkty. Natomiast samo badanie jakoś specjalnie do mnie nie przemawia i póki co nie jestem nim zainteresowana.

Pozdrawiam, Marta


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - kubek87 - 20-10-2019 13:23

(20-10-2019 10:24)Marta. napisał(a):  
Witam serdecznie Smile Dawno nie dodawałam wpisu z zestawieniem, więc najwyższy czas nadrobić zaległości (niestety z pewnych względów ciężko być mi bardziej systematyczną, dlatego na ten moment wpisy będą obejmowały większą część miesiąca). Przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 1-15 października 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5 (nie wszystkie ankiety zostały wypełnione za całą pulę punktów)
2) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 24, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 13
3) Life Points - otrzymano ankiet: 20, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 13
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
5) Surveyo 24 - otrzymano ankiet: 10, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
7) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 18, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
8) SW Panel - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
9) I-say - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
10) Zymetria - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
11) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
12) Market Agent - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
13) E-panel - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
14) Demando - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
15) Poznaj.to - otrzymałam zaproszenie do wywiadu telefonicznego, jednak nie brałam udziału
16) Imas - otrzymałam zaproszenie do testów serków Turek, nie brałam udziału
17) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Dodatkowo w dniu dzisiejszym zakończyła się 2-tygodniowa społeczność kierowców, w której brałam udział (przewidziana nagroda: 86 zł). Byłam również uczestnikiem tygodniowego forum z Klubu Zdrowia (dot. pęknięć skóry) - zakończone wczoraj (przewidziana nagroda: 100 zł). Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać do obu dyskusji. Co prawda wpisy w nich są znacznie bardziej czasochłonne niż wypełnianie ankiet, ale moim zdaniem warto, ponieważ można za to uzyskać fajne wynagrodzenie Smile

Jeżeli chodzi o Poznaj.to - to raczej nie będę brała już udziału w wywiadach telefonicznych z tego panelu, ponieważ wynagrodzenie punktowe jest bardzo niskie i nie jest adekwatne do poświęconego czasu.

Imas - serki Turek, tutaj również jakoś nigdy nie biorę udziału. Jednak słyszałam, że ogólnie nie ma u nich problemów ze zwrotem pieniędzy za zakupione produkty. Natomiast samo badanie jakoś specjalnie do mnie nie przemawia i póki co nie jestem nim zainteresowana.

Pozdrawiam, Marta

Jeśli chodzi o badanie dot. serków Turek, to wiem, że trzeba zrobić zdjęcie serka i chyba paragonu, ale płacą za wszystko co piszą. Ja osobiście nie uczestniczyłam.

Z panelu poznaj.to miał do mnie zadzwonić ankieter, ale jeśli do Ciebie już dzwonili to może już skończyli badanie i się nie zakwalifikowałam.


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 20-10-2019 13:48

(20-10-2019 13:23)kubek87 napisał(a):  
(20-10-2019 10:24)Marta. napisał(a):  
Witam serdecznie Smile Dawno nie dodawałam wpisu z zestawieniem, więc najwyższy czas nadrobić zaległości (niestety z pewnych względów ciężko być mi bardziej systematyczną, dlatego na ten moment wpisy będą obejmowały większą część miesiąca). Przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 1-15 października 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5 (nie wszystkie ankiety zostały wypełnione za całą pulę punktów)
2) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 24, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 13
3) Life Points - otrzymano ankiet: 20, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 13
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
5) Surveyo 24 - otrzymano ankiet: 10, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
7) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 18, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
8) SW Panel - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
9) I-say - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
10) Zymetria - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
11) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
12) Market Agent - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
13) E-panel - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
14) Demando - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
15) Poznaj.to - otrzymałam zaproszenie do wywiadu telefonicznego, jednak nie brałam udziału
16) Imas - otrzymałam zaproszenie do testów serków Turek, nie brałam udziału
17) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Dodatkowo w dniu dzisiejszym zakończyła się 2-tygodniowa społeczność kierowców, w której brałam udział (przewidziana nagroda: 86 zł). Byłam również uczestnikiem tygodniowego forum z Klubu Zdrowia (dot. pęknięć skóry) - zakończone wczoraj (przewidziana nagroda: 100 zł). Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać do obu dyskusji. Co prawda wpisy w nich są znacznie bardziej czasochłonne niż wypełnianie ankiet, ale moim zdaniem warto, ponieważ można za to uzyskać fajne wynagrodzenie Smile

Jeżeli chodzi o Poznaj.to - to raczej nie będę brała już udziału w wywiadach telefonicznych z tego panelu, ponieważ wynagrodzenie punktowe jest bardzo niskie i nie jest adekwatne do poświęconego czasu.

Imas - serki Turek, tutaj również jakoś nigdy nie biorę udziału. Jednak słyszałam, że ogólnie nie ma u nich problemów ze zwrotem pieniędzy za zakupione produkty. Natomiast samo badanie jakoś specjalnie do mnie nie przemawia i póki co nie jestem nim zainteresowana.

Pozdrawiam, Marta

Jeśli chodzi o badanie dot. serków Turek, to wiem, że trzeba zrobić zdjęcie serka i chyba paragonu, ale płacą za wszystko co piszą. Ja osobiście nie uczestniczyłam.

Z panelu poznaj.to miał do mnie zadzwonić ankieter, ale jeśli do Ciebie już dzwonili to może już skończyli badanie i się nie zakwalifikowałam.
Jeśli chodzi o Poznaj.to to najpierw dostałam maila, w którym podali ilość punktów za badanie telefoniczne. Potem zadzwonił ankieter i pytał, czy mogę poświęcić na nie około 30 minut - stwierdziłam, że nie i Pan, który dzwonił podziękował i rozłączył się Smile Było to 7 października, więc już jakiś czas temu.



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Kryspin - 20-10-2019 16:19

u mnie mail z poznaj.to był 15 października z zaproszeniem do ankiety telefonicznej za 15 punktów jakby miała 5 min to bym się zgodził ale nie odebrałem wtedy telefonu i punkty dopiero by doliczyli 20.11 Smile Z twojeankiety dostałem wczoraj zaproszenie do badania telefonicznego 7 min / 30 punktów (3 zł)


RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - Marta. - 20-10-2019 17:06

(20-10-2019 16:19)Kryspin napisał(a):  u mnie mail z poznaj.to był 15 października z zaproszeniem do ankiety telefonicznej za 15 punktów jakby miała 5 min to bym się zgodził ale nie odebrałem wtedy telefonu i punkty dopiero by doliczyli 20.11 Smile Z twojeankiety dostałem wczoraj zaproszenie do badania telefonicznego 7 min / 30 punktów (3 zł)
3 zł za 7 minut jest ok Smile Mi wtedy z Poznaj.to zaproponowali 25 punktów (2,5 zł) - stwierdziłam, że to bardzo mała stawka jak za ankietę 30-minutową (w dodatku telefoniczną).



RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia - 11natinka11 - 20-10-2019 17:50

(20-10-2019 17:06)Marta. napisał(a):  
(20-10-2019 16:19)Kryspin napisał(a):  u mnie mail z poznaj.to był 15 października z zaproszeniem do ankiety telefonicznej za 15 punktów jakby miała 5 min to bym się zgodził ale nie odebrałem wtedy telefonu i punkty dopiero by doliczyli 20.11 Smile Z twojeankiety dostałem wczoraj zaproszenie do badania telefonicznego 7 min / 30 punktów (3 zł)
3 zł za 7 minut jest ok Smile Mi wtedy z Poznaj.to zaproponowali 25 punktów (2,5 zł) - stwierdziłam, że to bardzo mała stawka jak za ankietę 30-minutową (w dodatku telefoniczną).

ja miałam też ankietę telefoniczną za 27pkt, tak około 15min i już mi za nia doliczyli