Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pieprzo... facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: pieprzo... facebook (/Temat-pieprzo-facebook-160936)



pieprzo... facebook - demek1987 - 01-02-2019 23:58

witam.

Mam gigantyczny kłopot otóż od wczoraj mam problem z Facebookiem, a odnośnie blokady natychmiastowe domen. Zablokowali mi dwie domeny które sporo lat istniały mi na Facebooku ze śmiesznymi zdjęciami itp. i nagle url niezgodny z zasadami ch...je mu...je . Wczoraj kupiłem 3 domeny, jak wgram skrypt tentego lub inny skrypt z obrazkami domeny są zablokowane na Facebooku od razu. dzisiaj kupiłem 2 domeny zainstalowałem Wordpress domeny działają na Facebook tzn post się udostępnia. po zainstalowaniu tentego od razu ban na domenę.

dlaczego tak się możne dziać?? ma ktoś podobny problem ?? trochę kasy zarabiałem tym sposobem i szczerze to jestem wku...


pieprzo... facebook - Roser17 - 02-02-2019 00:10

Facebook to ostatnio niezły skur.... I ogólnie na przykład mi dłużej działało nowe konto niż stażowe roczne przy tych samych treściach

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka


RE: pieprzo... facebook - mahuzz - 02-02-2019 00:49

Cytat:Wczoraj kupiłem 3 domeny, jak wgram skrypt tentego lub inny skrypt z obrazkami domeny są zablokowane na Facebooku od razu
I tu widać odpowiedź Smile
Spróbuj jeszcze inne skrypty. Najwyraźniej FB się wyczulił. Bez sensu, bo skoro nie łamiesz żadnych zasad to w takim serwisie nic złego nie ma.

Jeśli nie zadziała nic - pozostaje kwestia autorskiego skryptu.


RE: pieprzo... facebook - azzaz - 03-02-2019 00:25

(02-02-2019 00:10)Roser17 napisał(a):  Facebook to ostatnio niezły skur.... I ogólnie na przykład mi dłużej działało nowe konto niż stażowe roczne przy tych samych treściach

Mi zbanowali jakiś czas temu prawdziwe, prywatne konto jakiś czas temu, a wszystkie fakowe jakie mam działają bez najmniejszych problemów Lol

Ja bym kombinował ze skryptami tak jak mahuzz pisze. Na fb wszystko robią boty, więc pewnie lecą po szablonach/podobieństwach do innych stron, które już wcześniej stwierdzili, że ,,naruszają standardy społeczności".


RE: pieprzo... facebook - demek1987 - 03-02-2019 13:46

to chore jest po takim czasie nagle ban i nic nie pomaga, no wlasnie tylko za autorski skrypt trzeba zaplacic nie malo pewnie, pozostaje chyba sprzedac wszystkie fp bo po co mi one skoro juz zysku nie przyosza Smile


RE: pieprzo... facebook - EfectiveWork - 03-02-2019 14:08

Boty to drogie zabawki Smile A więc jak sam napisałeś wiąże to się z inwestycją Smile


RE: pieprzo... facebook - Leśniczy - 03-02-2019 14:19

Nie wiem @[demek1987], może to karma za nie płacenie za wygrane aukcje na Allegro?