Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? (/Temat-Ktory-bukmacher-z-Paysafecard-na-to-pozwoli-160935)

Strony: 1 2


Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - aero2 - 01-02-2019 22:42

Witam.

Szukam bukmachera do którego wpłacę depozyt Paysafecard zagram 1 mecz najniższą stawką i wypłacę wszystko bez problemu w tym samym dniu.


RE: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - DodoKato - 02-02-2019 10:40

Sts


RE: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - BlueYes.eu - 02-02-2019 10:48

Znam 3 które przyjmują paysafecard :
IforBet.pl --> Kliknij aby przejść do strony
mają bonus :
Cytat:Bonusy do 1200 zł + 100 zł gratis z pierwszą wpłatą

LvBet.pl --> Kliknij aby przejść do strony
mają bonus :
Cytat:30 zł bez depozytu + 1010 zł z pierwszym i 500 zł z drugim depozytem

Totolotek.pl --> Kliknij aby przejść do strony
mają bonus :
Cytat:Freebet bez depozytu 25 zł + bonus do 1111 zł

oraz wspomniany wyżej STS co chyba najbardziej polecam.
Kliknij aby przejść do strony
Bonusy :
[Obrazek: bonpowitalny_5c41bacced365.jpg]
[Obrazek: desktop_kafelka_podstrona_bonusowa_freeb...4da406.jpg]


RE: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - Ryży - 02-02-2019 13:46

Kolego STS pozwoli aczkolwiek nie zawsze. Bywa tak że dział płatności przy wpłacie np 200 zł zagraniu zakładu najniższa stawka (2 zł) wstrzymuje wypłatę do weryfikacji (7 dni).
Wedlug regulaminu musisz obrócić przynajmniej 1 raz całym depozytem po dowolnym kursie. Jeśli jest to twoja pierwsza wpłata do tego buka to minimalny kurs zdarzenia (nie kuponu) musi wynosić 1.5

Natomiast jeśli chodzi o buka lvbet to musisz zagrać za minimum 50% depozytu


RE: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - aero2 - 02-02-2019 20:18

Co wam będę gadał do sklepu mam bliżej niż do banku i aby mieć szybko i tanio kasę na koncie wymyśliłem taki trick ale chyba na dłuższą metę to nie przejdzie.Wink


RE: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - Stworkowaty - 02-02-2019 21:56

Nie przejdzie bo:
1. Wkoncu jakis pewniej 1.12 nie wejdzie i hajs przepadnie.
2. W moim wypadku gdy wpłacalem duzo PSC a wypłacalem bank to dostałem wiadomość ze z powodów bezpieczeństwa mogę wypłacać hajs na MyPsc czy coś takiego.. a na obecną chwilę w ogóle nie mogę PSC wpłacać ;p


RE: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - Ryży - 02-02-2019 22:34

(02-02-2019 21:56)Stworkowaty napisał(a):  Nie przejdzie bo:
1. Wkoncu jakis pewniej 1.12 nie wejdzie i hajs przepadnie.
2. W moim wypadku gdy wpłacalem duzo PSC a wypłacalem bank to dostałem wiadomość ze z powodów bezpieczeństwa mogę wypłacać hajs na MyPsc czy coś takiego.. a na obecną chwilę w ogóle nie mogę PSC wpłacać ;p

O jakim buku mówisz? Bo chyba nie o STS. Ja do nich wpłacam ponad 10k miesięcznie i nie ma problemu jeśli wykonuje obrót.


(02-02-2019 20:18)aero2 napisał(a):  Co wam będę gadał do sklepu mam bliżej niż do banku i aby mieć szybko i tanio kasę na koncie wymyśliłem taki trick ale chyba na dłuższą metę to nie przejdzie.Wink

A może wplatomat po drodze jest Big Grin


RE: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - Mr.Kerthos - 02-02-2019 22:38

Wystarczy postawić live zakład, w którym w 80 minucie jest 2:0 a statystyki w posiadaniu piłki, strzałach itd są na tyle duże, że zakład wtedy naprawdę staje się bezpieczny. Owszem...zawsze jest szansa na porażkę ale nawet postawienie na zwycięstwo bądź remis będzie wystarczające bo obrót się zrobi


RE: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - Ryży - 02-02-2019 22:46

(02-02-2019 22:38)Mr.Kerthos napisał(a):  Wystarczy postawić live zakład, w którym w 80 minucie jest 2:0 a statystyki w posiadaniu piłki, strzałach itd są na tyle duże, że zakład wtedy naprawdę staje się bezpieczny. Owszem...zawsze jest szansa na porażkę ale nawet postawienie na zwycięstwo bądź remis będzie wystarczające bo obrót się zrobi

Kolego to nie jest takie proste jak mówisz. Przy takim warunku jak 80 min i wynik 2:0 trzeba byłoby wrzucić na kupon chyba z 10 zdarzeń. W 80 min meczu przy wyniku 2:0 kurs na typ 1 będzie w granicach 1.01
Odejmij od tego 12% podatku - wychodzi w plecy. Na dodatek bukmacherzy nie pozwalają na zawarcie zakładu w którym przewidywana wygrana jest niższa niż stawka.


RE: Który bukmacher z Paysafecard na to pozwoli? - myszula - 28-03-2019 10:37

Który bukmacher akceptuje PSC w €, pozwala łatwo wypłacić Wink ?