Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! (/Temat-WebSource-identyfikacja-firm-odwiedzajacych-strone-www-do-1000zl-za-klienta-160901)

Strony: 1 2


WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - Websource.link - 31-01-2019 10:50

Cześć,
poszukujemy partnerów, którzy razem z nami będą pomagać swoim klientom w zwiększaniu sprzedaży.
Mamy prawdopodobnie najlepszy system na rynku, który Ty też możesz mieć.
SmileSmileSmile

WebSource to aplikacja internetowa dla firm świadczących usługi B2B, która identyfikuje przedsiębiorstwa odwiedzające ich stronę internetową. Dzięki niej właściciel strony uzyskuje pełne informacje na temat firmy, która odwiedziła jego stronę www – jej nazwę, adres, PKD, NIP, adres strony internetowej, historię przeglądanych podstron, nr telefonu i wiele innych. Działanie aplikacji można obserwować nie tylko w panelu, ale i w smartfonie.

Jako że jest to produkt przełomowy i nowy na rynku, poszukujemy Partnerów, którzy aktywnie będą współtworzyć i rozwijać sieć sprzedaży.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki - 40% wpłaty Twojego klienta, który skorzysta z WebSource!

Korzyści może Ci przynieść nie tylko sprzedaż WebSource, ale także polecanie innych osób do naszego programu. Jeśli osoba z Twojego polecenia stanie się naszym partnerem, otrzymasz 10% prowizji od jej wyniku sprzedaży.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź na stronę -> https://websource.link/
Zapoznaj się z prezentacją -> Tutaj!
Poczytaj o WebSource -> Tutaj

Aby wziąć udział w programie, zarejestruj się na stronie:
https://panel.websource.link/pl/users/register i wyślij maila na adres: [email protected], z prośbą o akceptację w programie partnerskim.

Gwarantujemy wysokie zarobki!


RE: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - PremAccHack - 31-01-2019 11:10

W jaki sposób to działa? Wchodzę na stronę i wiecie że mam firmę? Po czym to rozpoznajecie? Czytacie z fusów?


RE: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - maniek250 - 31-01-2019 14:09

Magicy jacyś Big Grin


RE: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - rachman - 31-01-2019 15:09

No co Wy. Wchodzi łepek, częstujesz go trojanem wykradzionym z NSA który jest ignorowany przez antywirusy, po tygodniu średnio podglądania przez kamerkę, słuchania przez mikrofon i wiadome rejestrowania ruchu sieciowego masz raport - paczaj loguje się np. na mbank ale nie prywatne a firmowe konto. Tadam. Ma firmę, nazwe widzisz też, kradniesz historię jego przeglądarki, potem analiza wszystkiego co robi w sieci i wiesz wszystko. To takie proste.


RE: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - Websource.link - 01-02-2019 09:10

WebSource posiada specjalnie napisany algorytm, który rozpoznaje firmy odwiedzające Wasze strony internetowe. Posiada kilka zmiennych, za których pomocą identyfikuje firmy. Nie rozpoznaje konkretnego użytkownika, ale firmę i podaje jej dane - nazwę, adres, numer telefonu itp. Podaje również całą historię przeglądania.

Zachęcam do darmowego przetestowania przez 30 dni Smile. I do zostania Partnerem - można zarobić do 1000zł za klienta Smile


RE: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - PremAccHack - 01-02-2019 09:56

Wchodzę z 10 innych IP i przegladarek, za każdym razem rozpozna ta sama firmę xD I nawet jak nie podam żadnych danych i wiedzą jaka firma Big Grin To jest komedia.

Proszę mi podać adres strony wejdę na nią w ciągu dnia parę razy i podam w których godzinach. Proszę podać mi dane firmy. Robimy test?


RE: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - Arczit - 01-02-2019 10:09

#wróżbita Maciej Big Grin

Nawet jeśli, to do czego macie dostęp? IP, lokalizacja, wersja systemu/przeglądarki, i strona z której trafiłem do Was... A gdzie dane mojej firmy? Co jeśli lokalizacja wskazuje na biurowiec w którym jest 100 firm, skąd wiecie która to moja?


RE: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - PremAccHack - 01-02-2019 10:30

Nie wiem jak Ty ale ja mam np lokazliacje z automatu wyłączoną w przeglądarce.


RE: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - maniek250 - 01-02-2019 10:36

(01-02-2019 09:10)Websource.link napisał(a):  Podaje również całą historię przeglądania.

Jeśli nie infekujecie nikogo trojanem to jest to zwyczajnie niemożliwe... (chyba że chodzi o historię podstron)


RE: WebSource - identyfikacja firm odwiedzających stronę www- do 1000zł za klienta! - Arczit - 01-02-2019 10:37

(01-02-2019 10:30)PremAccHack napisał(a):  Nie wiem jak Ty ale ja mam np lokazliacje z automatu wyłączoną w przeglądarce.
No ok, możesz mieć i VPN, zmienne IP i inne cuda na kiju. Idea

Mówię tutaj o zwykłym Kowalskim który wchodzi na stronę objęta ich inwigilacją, nie ma adBlocka, akceptuje wszystkie popupy na stronie, oddaje dusze itp Big Grin

Nawet na tak proste pytanie nie potrafią odpisać, jedyna argumentacja to "specjalne algorytmy, nieznane zmienne, halucynacja, taka sytuacja". Cool