Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import do Wordpresa przez php ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Import do Wordpresa przez php ? (/Temat-Import-do-Wordpresa-przez-php-160899)



Import do Wordpresa przez php ? - sprzetok - 31-01-2019 09:05

Hejka, potrzebuje zaimportować do WP okolo 150 K postów , czy jest jakaś quera która doda to do bazy danych ?

Mozecie podać jakaś testową bądź nakierować gdzie szukać. Chodzi mi aby dodać sam sumy post z tytułem,tagiem oraz data stampem, jeśli była by opcja dodać tez komentarze było by super.

Z góry dzięki.


RE: Import do Wordpresa przez php ? - Spamer-pl - 31-01-2019 10:27

WP All Import Pro
The most powerful solution for importing XML and CSV files to WordPress. Import to Posts, Pages, and Custom Post Types. Support for imports that run on a schedule, ability to update existing imports, and much more.

może pomoże
Ja to robię przy pomocy Mic Excel trochę zabawy ale da się ogarnąć