Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[poradnik SE] Darmowe jedzenie... W zasadzie jakie tylko chcesz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [poradnik SE] Darmowe jedzenie... W zasadzie jakie tylko chcesz (/Temat-poradnik-SE-Darmowe-jedzenie-W-zasadzie-jakie-tylko-chcesz-160891)



[poradnik SE] Darmowe jedzenie... W zasadzie jakie tylko chcesz - Mr.Kerthos - 30-01-2019 19:02

Witajcie!
Jakiś czas temu napisałem ten poradnik w dziale zarabiania w sieci i został on usunięty, gdyż nie miał w sobie treści opisującej owe zarabianie. Dzisiaj odkryłem na naszym forum dział dotyczący darmowej spożywki Huh Jerk2 dlatego też wrzucam ten temat ponownie.
Metodę tą znalazłem na innym, zagranicznym forum. Tu jeszcze nikt jej nie opublikował... A skoro mamy jakieś kopiowanie kuponów z maka... To chyba skoro już się oszukuje to lepiej zjeść coś dobrego... A nie jakieś hamburgery za grosze.
Słyszeliście o social engineering? Dziś pokażę Wam sposób, który nie jest do końca moralny i w pewnym sensie można czynności tutaj opisane nazwać kradzieżą...ale prawdę mówiąc i tak niewiele jest tutaj poradników w 100% moralnych i uczciwych.

Przechodząc do sedna sprawy...
Macie ochotę na pizzę, kebaba czy jakiekolwiek inne jedzenie? Nie macie pieniędzy aby zapłacić? Krótka piłka. Kłamiecie.

Dzwonicie do pizzerii/restauracji, która daje dania na wynos/dowozi do domu. Najlepszym wyborem będą te, które są mimo wszystko oblegane. Czy to dominos, pizza station itd.
Tak czy inaczej dzwonicie i nawiązujecie rozmowę mniej więcej tak:
"Witam. W dniu dzisiejszym wraz z synem zamówiłem u państwa ***** (coś tam sobie wybierz) na wynos. Po odbiór byłem jeszcze zanim danie było gotowe. Po powrocie do domu, swoją drogą warto wspomnieć, że mieszkam praktycznie pod siedzibą pizzerii/restauracji, więc droga zajęła max 2minuty okazało się, że pizza jest zimna oraz totalnie gorsza niż zwykle. Nie dość, że była nie dopieczona, ser wydawał się być conajmniej sprzed kilku ładnych dni to jeszcze były na niej inne skladniki. (tutaj wymień np że zamiast oliwek była fasola a zamiast papryki pomidor). Czy mógłbym prosić o rozmowę z managerem?"
Kelner najprawdopodobniej przekaże telefon przełożonemu. Jemu wystarczy, że powtórzysz to samo + powiesz, że syn jest raczej częstym bywalcem i w dniu dzisiejszym totalnie się zawiedliście. W 99% manager zaproponuje danie na koszt firmy i jeszcze zapewne sam bedzie pilnował aby pizza była najwyższej jakości. Powiedz, że po danie wyślesz syna i on je odbierze.

"Syn" (czyli Ty) pójdzie i będzie udawał głupiego, że ojciec mu paragonu nie dał itd. koniec końców nie ma opcji aby pizza czy inne danie nie trafiło w Twoje ręce.


I teraz jeszcze dodam - metode użyłem tylko raz aby sprawdzić czy działa. Po opiniach na innym forum wiem, że działa. Nie jest to fair, spać po tym nie można spokojnie...ale prawdę mówiąc skoro zarabiasz na subach czy ppi itd to wcale lepszy nie jesteś. Do piekła i tak trafisz...a przynajmniej zjesz coś dobrego.


@edit
Próbowałem już dwa razy. Działa.


Smacznego!


RE: [poradnik SE] Darmowe jedzenie... W zasadzie jakie tylko chcesz - Bartezx1997 - 30-01-2019 19:25

No szału nie ma, zwykłe oszustwo i po co cały ten poradnik..


RE: [poradnik SE] Darmowe jedzenie... W zasadzie jakie tylko chcesz - PremAccHack - 30-01-2019 19:25

Oby więcej takich cebulaków jak Ty a świat stanie się piękny Jerk


RE: [poradnik SE] Darmowe jedzenie... W zasadzie jakie tylko chcesz - Mr.Kerthos - 30-01-2019 19:51

(30-01-2019 19:25)Bartezx1997 napisał(a):  No szału nie ma, zwykłe oszustwo i po co cały ten poradnik..
Tak samo jak 90% content lockerów. Zwykle oszustwo... A jednak każdy szczęśliwy, że $ wpadają Idea
(30-01-2019 19:25)PremAccHack napisał(a):  Oby więcej takich cebulaków jak Ty a świat stanie się piękny Jerk
No tak. Nie ma co ukrywać xd


RE: [poradnik SE] Darmowe jedzenie... W zasadzie jakie tylko chcesz - twardy - 30-01-2019 19:54

Juz jutro poradnik o tym jak skroic jakiemus dzieciakowi komore Xpokerface

Ogolnie to oszustwo oszustwu nierowne, co innego naciagnac kogos na darmowa gierke a co innego Sex kogos na pieniadze.


RE: [poradnik SE] Darmowe jedzenie... W zasadzie jakie tylko chcesz - Hybrid1990 - 30-01-2019 19:55

Nie wspieramy działań tego typu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.