Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ] Montaż filmu - możliwa stała współpraca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECĘ] Montaż filmu - możliwa stała współpraca (/Temat-ZLECE-Montaz-filmu-mozliwa-stala-wspolpraca-160889)



[ZLECĘ] Montaż filmu - możliwa stała współpraca - comanche - 30-01-2019 18:38

Rozpocząłem przygodę z kręceniem filmów o tematyce podróżniczej. Z uwagi na brak czasu, potrzebuję osoby która pomoże mi w montażu filmów, tak bym mógł je publikować na swoim kanale. Chodzi tu o posklejanie w całość, kolor grading itp. Pierwszy projekt, który chciałbym zlecić to film o długości około 2 minut. Mile widziana znajomość programu Adobe Premiere Pro CC (sam zacząłem uczyć się pracy w nim i wiem że program daje duże możliwościSmile

W grę wchodzi oczywiście dłuższa i stała współpracaWink Zainteresowane osoby proszę o kontakt i o podanie orientacyjnej ceny za swoje usługi. Mile widziane jakieś małe portfolioSmile


RE: [ZLECĘ] Montaż filmu - możliwa stała współpraca - buciu52 - 21-02-2019 11:36

Jeśli nadal kogos poszukujesz to montowania to daj znać. Obecnie pracuję w Sony Vegasie.


RE: [ZLECĘ] Montaż filmu - możliwa stała współpraca - Kieerownikk - 25-02-2019 16:23

Jeśli dalej aktualne, to chętnie się tym zajmę proszę o kontakt na priv.
>Znajomość pakietu adobe (łącznie z after effects, premiere, audition).


[ZLECĘ] Montaż filmu - możliwa stała współpraca - Admin - 14-09-2019 15:48

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.