Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewhoring - bezpieczny środek płatności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ewhoring - bezpieczny środek płatności (/Temat-Ewhoring-bezpieczny-srodek-platnosci-160847)



Ewhoring - bezpieczny środek płatności - Soplica - 28-01-2019 18:44

Witam, jaki jest bezpieczny środek płatności przy metodzie e-whoring na rynek Polski?


RE: Ewhoring - bezpieczny środek płatności - xmaniek6 - 28-01-2019 18:47

z tego co wiem to
zakładają konto paypal (fake dane)
przyjmują płatność
wysyłają sobie donate przez tipanddonation
wypłacają na główne konto pp


RE: Ewhoring - bezpieczny środek płatności - Soplica - 28-01-2019 18:49

(28-01-2019 18:47)xmaniek6 napisał(a):  z tego co wiem to
zakładają konto paypal (fake dane)
przyjmują płatność
wysyłają sobie donate przez tipanddonation
wypłacają na główne konto pp

A co myślisz o tym, żeby napaleńcy wysyłali od razu bezpośrednio na tipanddonation nam? - Czy lepiej na paypal fake konto a dopiero my wpłacamy sobie na tipanddonation i spowrotem na główne konto pp?


RE: Ewhoring - bezpieczny środek płatności - xmaniek6 - 28-01-2019 18:55

(28-01-2019 18:49)Soplica napisał(a):  
(28-01-2019 18:47)xmaniek6 napisał(a):  z tego co wiem to
zakładają konto paypal (fake dane)
przyjmują płatność
wysyłają sobie donate przez tipanddonation
wypłacają na główne konto pp

A co myślisz o tym, żeby napaleńcy wysyłali od razu bezpośrednio na tipanddonation nam? - Czy lepiej na paypal fake konto a dopiero my wpłacamy sobie na tipanddonation i spowrotem na główne konto pp?

lepiej niech wysyłają na pp


RE: Ewhoring - bezpieczny środek płatności - Mr.Kerthos - 28-01-2019 19:10

W Polsce? Myślę, że bezpieczny będzie paysafecard. PayPal lubi blokować płatności. Często bywa tak, że pieniądze dostaniesz lecz już ich nie wypłacisz.
Paysafecard możesz doładować do konta mypaysafecard i zamówić sobie kartę mastercard, która kosztuje co prawda 40zł rocznie... Jednak nadal jest to karta płatnicza i bezpośrednio po doładowaniu konta mypsc nowym kodem możesz pieniądze wydawać.... Bądź też same kody możesz użyć do doładowania skrill, następnie środki zaś te wypłacić na konto bankowe.
Ponadto polecić mogę standardowo kryptowaluty