Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring (/Temat-Pomoc-w-zarabianiu-by-Atomic-Mentoring-160845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - KamilFA - 28-01-2019 16:27




Pomoc w Zarabianiu by Atomic
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chciałbyś zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zależy Ci na dalszym rozwoju swojej działalności online? Być może szukasz grupy, w której mógłbyś wymieniać się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapraszam do skorzystania z moich usług mentoringu!
W 2018 roku moje zarobki pochodzące z afiliacji wyniosły ponad 110.000 zł – wymagało to zdobycia niemałej wiedzy, którą teraz chcę podzielić się z Tobą, natomiast w tym roku zarobiłem już ponad 100 tysięcy, a moim celem jest 250k do końca roku. Moja pomoc jest całkowicie darmowa! Wymagam jedynie zarejestrowania się w serwisie FireAds jako mój polecony. Jeśli masz już tam konto, nic straconego – po prostu skontaktuj się ze mną!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pewnie zapytacie mnie jakie miałbym oczekiwania względem was. Chciałbym żeby każdy z was był cierpliwy i kreatywny bo samo nic nie przyjdzie, każdy z was musi wyrazić chęci pracy, zaangażowania i determinacji to klucze które otworzą wam oczy na duże pieniądze.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniżej możesz zobaczyć moje własne rezultaty, a także opinie współpracujących ze mną osób.

[Obrazek: 494830953_qwwhqra.jpg] [Obrazek: dniowkast_qwwhqrq.png] [Obrazek: jathumbjp_qwwhqxh.jpg]
[Obrazek: imagepng7_qwwhqxn.png]
[Obrazek: ooooothum_qwwhqxe.png]
[Obrazek: Screensho_qwwhqxw.png]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pomogę Ci:
- postawić pierwsze kroki w zarabianiu na afiliacji - nawet, jeśli nie masz jeszcze żadnego doświadczenia!
- znaleźć przynoszącą zyski niszę i miejsce do jej promocji
- stworzyć stronę internetową będącą skutecznym źródłem ruchu
- poprawić konwersję Twoich ofert

Jeśli chcesz zarabiać na programach partnerskich EroDate i inne programy ero / konkursy, bony / gry / inwestycje / programy pod filmy / pożyczki / sprzedażowe – możesz liczyć na pomoc z mojej strony.

Pomogę Ci stworzyć od podstaw stronę internetową, zadbać o jej odpowiednią szatę graficzną. Ponadto nauczę Cię skutecznie promować i pozycjonować swoje źródła ruchu, by Twoje zyski stale rosły.


Kontakt do mnie:

Mail: [email protected]
Telegram: KamilFA
GG: 66683129 (na telegramie dużo szybciej odpisuje)



Czas by zadać sobie pytanie. Chcesz zacząć zarabiać ze mną na FireAds? ???

Zarejestruj się już dziś z mojego ---> REFA i napisz do mnie! Smile



RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - bollodg - 28-01-2019 16:32

Polecam, drugi tydzień na FireAds z Atomiciem Smile


[Obrazek: Screenshot-20190128-163011-com-android-chrome.jpg]


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - Dante_/ - 28-01-2019 16:44

Delete


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - kotprezes - 28-01-2019 16:56

Polecam zna się na rzeczy. Sex


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - Shadecaster2 - 28-01-2019 19:04

Polecam Kamila na prawdę zna się na rzeczy i potrafi pomóc a co najważniejsze jest cierpliwy Big Grin


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - Bazyl - 28-01-2019 19:54

Również mogę polecić, szczególnie dla nowych użytkowników, którzy jeszcze za bardzo nie wiedzą co z czym się je. Chłopak ma bardzo porządne podejście do każdego Jerk. Ktoś, kto wraca po przerwie do zarabiania, powinien się od razu do niego zgłosić! Na pewno wskaże Wam odpowiedni tor Smile


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - kazaszek - 28-01-2019 20:08

Pomocny ale zapracowany chłop. Szkoda że nie ma więcej takich mentorów.

Zarobek po 4 dniach od podstawienia strony.


[Obrazek: zarabiam.png]


P O L E C A M


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - KamilFA - 29-01-2019 11:58

[Obrazek: atomickon_qwwrnqq.png]

Pokaż wszystkim jak zarabiasz z Atomicem, a zostaniesz obdarzony fantastycznym prezentem. Kreatywność w konkursie to podstawa! Z racji tego że moje działania jako mentor nabrały zawrotnego tempa postanowiłem przygotować konkurs dla moich poleconych. Zasady wzięcia udział w konkursie są proste, musisz być moim poleconym oraz mieć zarobione minimum 100 zł pod moimi skrzydłami. Dodatkowo każdy z was musi przygotować rysunek lub film w dowolnej formie przedstawiający poczynania w FireAds ze mną.


[Obrazek: Nagrodapn_qwwrepp.png]

Pierwsze miejsce:

1. Unikatowy LP postawiony na CMS Wordpress

2. Optymalizacja LP pod kątem SEO

3. Usługa linkowania przez firmę SEO (tematyka ero)

Drugie Miejsce:

1. Unikatowy LP postawiony na CMS Wordpress

2.Optymalizacja LP pod kątem SEO (tematyka ero)

Trzecie miejsce:

1.Unikatowy LP postawiony na CMS Wordpress (tematyka ero)

[Obrazek: 107-10793_qwwreph.png]

Termin zamieszczania prac do 04.02.2019r. do godziny 23:59:59 Wspólnie z firmą seo wybierzemy najlepsze prace i ogłosimy zwycięzców konkursu dnia 05.02.2019r.

PRACE KONKURSOWE PROSZĘ WYSYŁAĆ NA MAILA + dopisać nick z FireAds : [email protected] wszystkie prace na koniec będą udostępnione i pokazane dla każdego


Forma konkursu ustalona z moderatorem @Majka

WYNIKI KONKURSU!!


1 Miejsce - Rose17
2 Miejsce - Radek200112
3 Miejsce - Bollodg



RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - Patek - 29-01-2019 12:15

Bardzo rzeczowa pomoc i do tego z jajem beka
Polecam Smile


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - bollodg - 30-01-2019 07:17

Dwa tygodnie z Atomic na FireAds minęły, moje słowa chyba będą zbędne także wysyłam ss z zarobków za te dwa tygodnie Smile
[Obrazek: Screenshot-20190130-071338-com-android-chrome.jpg]