Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kodowanie, sprzedaż, akcje na 2023 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kodowanie, sprzedaż, akcje na 2023 (/Temat-Kodowanie-sprzedaz-akcje-na-2023-160817)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - Madara Uchiha - 25-04-2020 14:30

Różnie gdzie się da, facebook, portale ogłoszeniowe.
Strony internetowe, sklepy internetowe
Boty, skrypty
Programy na studia, programy bazodanowe, obróbka danych


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - Madara Uchiha - 28-04-2020 09:39

28.04.2020

Zlecenia:
Wykonałem już ostatnie na razie nic nowego nie ma.

Sprzedaż:
Dzisiaj wysyłam jedną przesyłkę.

Uprawa:
Wczoraj zasadziłem słonecznik i szczypiorek. Zostało mi jeszcze zasadzić cukinię i ogórki za tydzień. Potem za 2-3 tygodnie paprykę i pomidory przenieść do ogródka i wsadzić do doniczek bazylię. I pozostanie patrzeć jak rosną. Może kupię też beczkę na deszczówkę i jak będzie sucho to będę podlewał z tej beczki wodą.

Własne projekty:
Nie wiem w dalszym ciągu czy robić tą stronę informacyjną i stronę z memami czy nie. Możecie coś doradzić Wink Strona z memami to była by strona+ seria botów, które by wrzucały wszystko i wszędzie. A strona informacyjna no dość długo się schodzi ją robić.

Krypto:
Na razie mam coś koło 2560 zł na coinbase i czekam dalej co się stanie.

Mam teraz hajs na jakąś inwestycję i czekam właśnie jeśli krypto spadnie to dokupię, jeśli nie dokupię jakichś nowych itemów na sell.


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - kamil2227 - 28-04-2020 15:29

ile na ten moment w sumie zarobiłeś na krypto?


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - Madara Uchiha - 28-04-2020 17:51

Jakieś 4-5 k na czysto ogólnie ale to przez długi okres czasu 2 lata, ale z tradingu takiego to 2k tylko, teraz bardziej gram i więcej inwestuję. Na tym przynajmniej nie jestem na minusie. A na minusie byłem na: mlmach, stsach. Studia też traktuję jako stratę finansową.


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - Madara Uchiha - 30-04-2020 06:23

Podsumowanie kwietnia

Zlecenia: 1179 zł
Mogło być lepiej ale i tak trzeba się cieszyć w dobie tego wirusa.

Sprzedaż: 365 zł
Tutaj słabiutko w tym miesiącu. Może będzie lepiej w maju. Mam jeszcze 3760 zł w itemach.

Fireads: 64 zł
Tak wpadło sobie z automatu bo w sumie prawie nic nie robiłem z FA.

Uprawa:
Tutaj na razie dobrze, wszystko rośnie jak należy, nawet pomidory wyrastają w ogródku, które myślałem że wogóle nie wyrosną.

Własne projekty:
Lipa ten portal ogłoszeniowy to mi się nie opłaca bo za dużo czasu marnuję na niego. No a strona z memami to też nie wszystkie boty mi działają więc nie wiem. Zastanawiam się czy jest sens to robić.

Kryptowaluty:
Tutaj w miarę ok mam już na coinbase 2760 na tą chwilę.

Razem: 1608 zł

Plany na maj:
Dalej będę klepał zlecenia i zarobiony hajs inwestował albo w itemy albo w krypto. Na razie odpuszczę sobie własne projekty stron. Mam zamiar więcej rzeczy mieć już na sell od maja i w większej ilości miejsc się ogłaszać. W maju jeszcze zostało mi zasadzić ogórki (ich to dużo posadzę) oraz cukinię, a także przenieść paprykę z doniczek do ogródka i pomidory. W dwóch doniczkach zasadzę jeszcze bazylię i to na tyle sadzenia będzie, pozostanie tylko podlewać i patrzeć jak rośnie wszystko. Dalej trochę pewnie będę inwestował w kryptowaluty ale to się zobaczy zależy od ceny jaka będzie.


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - Madara Uchiha - 07-05-2020 08:12

7.05.2020

Zlecenia:
Maj rozpoczął się burzowo, w końcu zapłacili mi za stronę 460 zł, ale musiałem osłuchać się czeczenów, czy tam ruskich, że pójdę do piachu, ale mamy to Smile Dzisiaj właśnie drugą stronę skończyłem, a w zasadzie będę jeszcze kończył ale będzie 300 zł za nią, mam nadzieję, że chociaż tutaj nie będzie problemów z płatnością.

Uprawa:
Jutro albo w następny piątek zasadzę ogórki ale to zobaczymy czy jutro bo to od pogody zależy.

Sprzedaż:
Tutaj nic się nie dzieje nic nie sprzedałem :O :O :O

Kryptowaluty:
Aktualny stan nic nie dokupowałem, ale pewnie dokupię jeszcze w maju.

[Obrazek: Screenshot-2.png]


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - Richlook - 07-05-2020 12:26

Pytanie, kodujesz także wtyczki np. do Chrome'a, które ma na celu wykonywanie pewnej powtarzalnej akcji?


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - Madara Uchiha - 07-05-2020 16:48

mógłbym to w sumie zrobić, zależy co ma wykonywać, jeśli strona sie nie przeładowuje to można użyć tylko js i konsoli, tak np. mam bota do omegle, którego nie używam bo za często wychodzi ochrona antybotowa, kiedyś tak zarabiałem 30-40 zł dziennie teraz już się tyle nie da Sad napisz więcej o co chodzi


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - Madara Uchiha - 08-05-2020 08:36

Dzisiaj trochę zdjęć:

Uprawa:

Papryka:

[Obrazek: 20200508-083058.jpg]

Pomidory:

[Obrazek: 20200508-083205.jpg]

Rzodkiewka:

[Obrazek: 20200508-091742.jpg]

Kryptowaluty:

[Obrazek: Screenshot-1.png]


RE: Kodowanie, sprzedaż, kryptowaluty na 2020 - Madara Uchiha - 09-05-2020 05:32

09.05.2020

Zlecenia:
Zapłacone w tym miesiącu już 830 zł jeszcze będę robił dzisiaj poprawki na jednej stroni i może będę miał jeszcze zlecenie na sklep internetowy oraz stronę.

Uprawa:
Na razie nie sadziłem ogórków i cukinii bo ma być jeszcze zimno jeden dzień z przymrozkami to poczekam, aż minie i wtedy będę sadził. Rzodkiewkę w czerwcu będzie można już zrywać i wsadzić jeszcze raz nową bo szybko rośnie.

Kryptowaluty:
Wczoraj dokupiłem za 200 zł chyba w najlepszym momencie jak zaczęło rosnąć i mam już 1000 zł więcej niż wczoraj.

[Obrazek: Screenshot-2.png]