Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Pomoc na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Pomoc na stronie (/Temat-Zlece-Pomoc-na-stronie-160808)



[Zlecę] Pomoc na stronie - BlueYes.eu - 26-01-2019 20:11

Poszukuje ogarniętego informatyka do pomocy przy stronie
---> KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ <----
Czym ma się zajmować ?
Wszystkim co administrator się zajmuje.
Jakie dostajesz uprawnienia i korzyści?
Dostajesz uprawnienia administratora i masz 50% udziałów na stronie.
Jaki jest budżet stony?
Póki co niewielki ale samemu po trochu myślę,że przerodzimy stronę w coś dobrego.

Pewnie zgłosi się dużo osób chętnych.Proszę przed napisaniem zastanowienie się czy na pewno ma się kilka godzin,dziennie na spędzenia czasu na tej stronie.

Koszty opłacenia serwera domeny i td biorę na siebie Smile


RE: [Zlecę] Pomoc na stronie - BlueYes.eu - 02-02-2019 13:13

Podbijam Smile


RE: [Zlecę] Pomoc na stronie - Apps - 02-02-2019 13:28

Trochę śmiechłem jak przeczytałem "Pewnie zgłosi się dużo osób chętnych" :-)
Napisz choć trochę o tym budżecie, bo dla mnie "niewielki" to pojęcie względne.

Poza tym 50% udziałów w czym ? Strona zarabia cokolwiek czy szukasz kogoś, kto rozkręci Ci interes ?


RE: [Zlecę] Pomoc na stronie - BlueYes.eu - 02-02-2019 13:31

(02-02-2019 13:28)Apps napisał(a):  Trochę śmiechłem jak przeczytałem "Pewnie zgłosi się dużo osób chętnych" :-)
Napisz choć trochę o tym budżecie, bo dla mnie "niewielki" to pojęcie względne.

Poza tym 50% udziałów w czym ? Strona zarabia cokolwiek czy szukasz kogoś, kto rozkręci Ci interes ?

budżet niewielki około 2000zł.
50% udziałów po rozkręceniu strony.Póki co storna jest przerabiana generalnie.Do 7 dni max będzie nowy wygląd strony wraz z logo i wszystkim.


[Zlecę] Pomoc na stronie - Hybrid1990 - 03-03-2019 18:32

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.