Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w skrzynki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: Inwestycja w skrzynki! (/Temat-Inwestycja-w-skrzynki-160802)



Inwestycja w skrzynki! - Ali3N10 - 26-01-2019 10:46

Siema, chciałbym was zapytać co sądzicie o zainwestowaniu w skrzynki revolver case. Kilka tygodni temu kupiłem 900 takich skrzyń po 0.03, dziś są już warte 0.05. Myślę że skrzynki pójdą w górę na co mam dwa argumenty.
1. Każda skrzynia po czasie robi się droższa.
2. Jest dość mało ich na rynku i już nie dropiom
Zapraszam do dyskusji Big Grin


RE: Inwestycja w skrzynki! - xmaniek6 - 26-01-2019 11:43

Dobry pomysł, ale jest to długo terminowa inwestycja


Inwestycja w skrzynki! - Snaggy - 26-01-2019 11:55

Ja trzymam okolo 300 phoenixow, tez na to wpadlem kilka lat temu. Nadal czekam. Smile

Ale dokupie jeszcze, jest ich coraz mniej na rynku.


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Inwestycja w skrzynki! - Ali3N10 - 18-04-2019 09:42

I proszę bardzo po 0.07 są Huh jeszcze ze 2 miesiące i kose zarobię Big Grin


RE: Inwestycja w skrzynki! - rusk01 - 29-04-2019 19:54

tez mam duzo skrzynek leza na koncie z 3-4 lata juz xD


RE: Inwestycja w skrzynki! - Voode - 04-05-2019 09:57

Skrzynia chroma 2 kupowałem po 6 groszy 2 tygodnie temu już skoczyły do 10


RE: Inwestycja w skrzynki! - sidu95 - 10-05-2019 23:36

Zawsze warto zainwestować w skrzynki ze starych operacji, ale tak jak kolega wyżej pisał jest to raczej długoterminowa inwestycja Smile Za miesięcy/lat można z fajnym zyskiem odsprzedawać więc kosa to pewniaczek Big Grin


RE: Inwestycja w skrzynki! - alien97 - 18-12-2019 17:08

Trochę poczekasz ale chyba lepiej w skrzynie niż w skiny bo te zwykle tanieją bardzo szybko


RE: Inwestycja w skrzynki! - transformice100 - 18-12-2019 17:36

Generalnie jak jeszcze śmigałem w CSku to raczej opłacał się wyłącznie trading skinami albo tak jak kolega wyżej wspomniał, kapsułkami lub skrzyniami z różnych eventów. Ich ceny były bardzo przyjemne Smile

A sposób ze skrzynkami do takich pięknych nie należy bo nawet jak masz wzrost o te 2 centy to i tak prowizja steama Cię zje (o ile nadal to jest jak kiedyś). Na stronach do tradingu skrzynek Ci nie przyjmą Wink I cała metoda w piz... 4