Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) (/Temat-Czas-zarobic-troche-kasy-by-Kirito92-160796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 17-02-2019 10:17

(16-02-2019 23:39)Krzyszto96 napisał(a):  Uda się Smile
Ciśnij do przodu, kibicuję!

Dziękuje Big Grin

Dzień 21

Pieprz**e wyświetlenia z smmstore, dochodzą do sumy 200-300 i znowu stoją w miejscu...mam pecha chyba do tego. Od kogo bym nie brał ostatnio, jest to samo.
Oczywiście filmy przez to są daleko w dup*e
Trochę mnie to irytuje, bo wina leży tylko po stronie sprzedawcy a ja tracę na darmo swoje ostatnie pieniądze...
I mega to demotywuje, człowiek pracuje robi coś stara się a te wietnamce lecą w ch*ja po całości...i efekt jest zerowy.
Po proszę o anulowanie i zwrot pieniędzy za wyśw. zobaczymy czy wgl. to zrobią, najprawdopodobniej nie.
Dodałem na strone nowy artykuł z nową niszą, zapomniałem że zlecałem jakiś czas temu na tą niszę tekst u copywritera, zrobiłem też 2 filmy na yt ale oczywiście i tak są poza zasięgiem, z powodu marnych wyświetleń.


Instagram
- 318 Follow

SEO - Niszą która pojawiała się w google, znikneła wczoraj i tak już zostało.

Spójrzmy na Zarobki:

FireAds:

10 Klików i 1 Leadów = 5.46zł

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]


2.59$ = 10zł Xpokerface
Dniówka = 15zł pokerface

CEL : 521zł / 750zł


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 18-02-2019 09:42

Dzień 22

Pozyskałem kilka backlinków dla nowych filmów i ogólnie za wiele nie zrobiłem, ciągle monitoruje pozycję, kilka starszych filmów na yt skoczyło w pozycjach, dzięki czemu kliki wzrosły.
W planach mam dodać po 1 nowym filmie dla każdej niszy ( jest ich 5 obecnie ) ale przy tym będę testował wyświetlenia od innego operatora, najpierw dodam 1 film i zobaczymy jak się wybije, jeśli będzie dobrze to robię następne, jeśli nie to zastanawiam się co dalej Big Grin


Instagram
- 336 Follow

SEO - Nadal żadnej niszy nie ma w serpach, poprzednia która się pojawiła znikneła na dobre.

Spójrzmy na Zarobki:

FireAds:

6 Klików i 0 Leadów = 0zł

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]


3.81$ = 14zł Xpokerface
Dniówka = 14zł pokerface

CEL : 535zł / 750zł


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 19-02-2019 10:42

Dzień 23

Zleciłem szybką wypłatę na OgAds żeby mieć pieniądze na życie jakiekolwiek i aby mieć również na promocję na yt.
Niewiele tam się uzbierało ale coś jest. Zleciłem też wypłatę na FireAds, całe 54 zł beka do tego wybrałem szybką wypłatę do 48 godzin bo jestem spłukany więc szybko potrzebuje jakiejkolwiek gotówki xD
Dopóki pieniążki z Ogads nie pojawią się na moim koncie, będę dodawane suche statystyki najprawdopodobniej.
Stworzyłem też nowe Konto na Instagramie i podpiąłem landingpage z linkiem do LeadNetwork, mam tam 77,50zł więc dobrze by było dobić te pieniądze do wymaganego minimum do wypłaty Smile


Instagram:

Pierwsze Konto - 362 Follow
Drugie Konto - 25 Follow

SEO - Nadal żadnej niszy nie ma w serpach, poprzednia która się pojawiła znikneła na dobre.

Spójrzmy na Zarobki:

FireAds:

15 Klików i 0 Leadów = 0zł

LeadNetwork:

6 Klików i 0 Leadów = 0zł

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]
Tutaj już nie jest tak źle, wpadło więcej fajnych leadów, mniej tych po 3-6 centów Jerk2

6.25$ = 23zł
Dniówka = 23zł


CEL : 558zł / 750zł


Zapuszczę nutkę która towarzyszyła mi przy pisaniu tego wpisu Smile






RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - MrDorian - 19-02-2019 11:04

Czytałem twój dziennik od początku. Rozumiem z czym się mierzysz kolego, zmagałem się z podobnymi problemami. Jeżeli chodzi o terapeutów to mam wrażenie, że niewiele mi to pomogło. Najważniejsze było wsparcie najbliższej osoby i odzyskanie wiary w siebie. Najwięcej zdziałało zwykłe zainteresowanie tematem programowania, który mnie interesował i dał mi cel. Po prostu mi to wychodziło i czerpałem z tego przyjemność. Ciesz się życiem, rób to co daje Ci przyjemność i inwestuj w siebie. Jeżeli chodzi o temat kredytów... co tu dużo gadać... wielu ludzi ma z tym problemy. Najważniejsze to nie spłacać jednego kredytu drugim. Trzeba sobie zrobić sensowny plan spłaty tego i więcej nie brać. Plan daje poczucie spokoju, dzięki niemu wiesz, że dasz radę i masz jasno określone warunki.

Kolego trzymam za Ciebie kciuki. Nie poddawaj się, nawet jakby nie wychodziło. Wytrwałość to klucz.

PS: Polecam film "Siła spokoju" z 2006 roku. Poza lekko irytującym aktorem jest tam mega ważne przesłanie życiowe. Jeżeli robisz to co lubisz to najwięcej satysfakcji daje Ci droga do celu, a nie cel sam w sobie Wink

Zdrowia!


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 20-02-2019 10:25

(19-02-2019 11:04)MrDorian napisał(a):  Czytałem twój dziennik od początku. Rozumiem z czym się mierzysz kolego, zmagałem się z podobnymi problemami. Jeżeli chodzi o terapeutów to mam wrażenie, że niewiele mi to pomogło. Najważniejsze było wsparcie najbliższej osoby i odzyskanie wiary w siebie. Najwięcej zdziałało zwykłe zainteresowanie tematem programowania, który mnie interesował i dał mi cel. Po prostu mi to wychodziło i czerpałem z tego przyjemność. Ciesz się życiem, rób to co daje Ci przyjemność i inwestuj w siebie. Jeżeli chodzi o temat kredytów... co tu dużo gadać... wielu ludzi ma z tym problemy. Najważniejsze to nie spłacać jednego kredytu drugim. Trzeba sobie zrobić sensowny plan spłaty tego i więcej nie brać. Plan daje poczucie spokoju, dzięki niemu wiesz, że dasz radę i masz jasno określone warunki.

Kolego trzymam za Ciebie kciuki. Nie poddawaj się, nawet jakby nie wychodziło. Wytrwałość to klucz.

PS: Polecam film "Siła spokoju" z 2006 roku. Poza lekko irytującym aktorem jest tam mega ważne przesłanie życiowe. Jeżeli robisz to co lubisz to najwięcej satysfakcji daje Ci droga do celu, a nie cel sam w sobie Wink

Zdrowia!

Dziękuje Ci bardzo, takie słowa dużo dają i wiele dla mnie znaczą Wink
Chce pokazać sobie i innym poprzez ten dziennik właśnie, że pomimo takich trudności i długiego rozwoju, da się coś osiągnąć Big Grin Dziennik mam w planach prowadzić tak długo jak się będzie dało, więc fajnie będzie wrócić do tych wpisów np. za pół roku bo ciekawie będzie to wyglądać z perspektywy czasu jak to się wszystko potoczy Big Grin

Dzień 24

Czekam nadal aż pieniądzę pojawią się na moim koncie, dziś lub jutro to nastąpi.
Niestety drugie konto na insta mi już zbanowali, nie wiem jakim cudem tak szybko...
Dodałem oczywiście na obu kontach na insta kilka zdjęć, komentarzy pod zdjęciami innych kont oraz dałem follow'a 50 osobom na obu kontach, niestety tak jak napisałem drugie konto mi zbanowali. Na 1 koncie przepiołem dzisiaj link z leadnetwork.



Instagram:

Pierwsze Konto - 400 Follow

SEO - Nadal żadnej niszy nie ma w serpach, poprzednia która się pojawiła znikneła na dobre.

Spójrzmy na Zarobki:

FireAds:

6 Klików i 0 Leadów = 0zł

LeadNetwork:

7 Klików i 0 Leadów = 0zł

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]

5.99$ = 22zł
Dniówka = 22zł


CEL : 580zł / 750zł


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 21-02-2019 09:59

Dzień 25

Zrobiłem nowy film i zleciłem nowemu dostawcy, dostarczenie wyświetleń i lajków, kolega strasznie ich zachwala że ma dzięki nim same topki, mija 22 godzina od momentu złożenia zlecenia i cisza, wyświetlenia ani lajki się nie pojawiają...
Tak wgl. mam fp na temat jednej z moich nisz i wczoraj udostępniłem tam post z linkiem do mojego lp co oczywiście wygenerowało znaczny wzrost ruchu na ogads i dniówka również zrobiła się większa, ale ten ruch mogę wykonać raz na jakiś dłuższy czas aby przynosił jakikolwiek zysk Smile


Instagram:

Pierwsze Konto - 417 Follow

SEO - Pojawiła się jedna nisza pod mało mało obleganą frazą na 82 miejscu.

Spójrzmy na Zarobki:

FireAds:

4 Klików i 0 Leadów = 0zł

LeadNetwork:

2 Klików i 0 Leadów = 0zł

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]

12.62$ = 47zł
Z niszy do której mam fp na fb, co pisałem wyżej o udostępnieniu posta, zarobiłem ponad 5$ więc prawie połowę dniówki oraz samych klików była połowa z całego dnia.
Dniówka = 47zł
Big Grin

Takim sposobem mamy dzisiaj rekord dniówki Big Grin


CEL: 627zł / 750zł
Rekordowa Dniówka: 12.62$
Cel coraz bliżej Wink


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 22-02-2019 08:51

Dzień 26

Rozmawiałem z ludźmi od wyświetleń i dzisiaj ma wszystko być zrobione, gdyż mają jakieś opóźnienia. Ale po takim czasie to ja nie wiem
czy to wgl. cokolweik da, zobaczymy.

Zmieniłem pracę i obecna wydaje się duuuużo lepsza i zarobkowo i pod każdym względem, pierwszy dzień szkolenia za mną, dzisiaj jeszcze krótkie szkolenie i zaczynam pracować, a od poniedziałku już na pełny etat Smile
Ogromnym plusem jest to że po 2-3 miesiącach jeśli się sprawdzę, będę mógł pracować zdalnie w domu Big Grin


Instagram:

Pierwsze Konto - 420 Follow

SEO:

1 Strona:

Nisza nr 2 pod mało wyszukiwanym keywordem nadal na tej samej pozycji:
[Obrazek: seoresults.png]
Reszta nisz/kw z tej strony jeszcze się nie pojawiła w serpach ale myślę że tydzień, maksymalnie 2 i wszystkie się pojawią.

2 Strona:

Jest to strona jednoniszowa i pojawiłą się wreszcie w wyszukiwarce pod głównym keywordem Huh
[Obrazek: seoresults2.png]

Wreszcie coś się zaczyna ruszać względem SEO Smile

Spójrzmy na Zarobki:

FireAds:

1 Klików i 0 Leadów = 0zł

LeadNetwork:

11 Klików i 0 Leadów = 0zł

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]

5.58$ = 21zł
Dniówka = 21zł


CEL: 648zł / 750zł
Rekordowa Dniówka: 12.62$


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - czuć piniądz - 22-02-2019 22:59

Przeczytałem całość. Ładnie lecisz i widać progres. Nie poddawaj się.
PS. Powodzenia w życiu bo wiem co czujesz -też mam czasami zaburzenia lękowe. Pzdr


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 23-02-2019 10:46

(22-02-2019 22:59)czuć piniądz napisał(a):  Przeczytałem całość. Ładnie lecisz i widać progres. Nie poddawaj się.
PS. Powodzenia w życiu bo wiem co czujesz -też mam czasami zaburzenia lękowe. Pzdr

Dzięki wielkie Wink

Dzień 27

W nocy kampania ruszyła jeśli chodzi o yt, poza tym zleciłem dla drugiej strony, tej multiniszowej zlecenie na pakiecik seo, czyli backlinki z artykułów, udostępnień w social media, udostępnień zdjęć w serwisach na to przeznaczonych, np. pinterest. oczywiście web 2.0, forumowe backlinki, video oraz katalogi. Czyli wszystko w jednym taki mały pakiecik bo backlinków oczywiście nie jest dużo, ale zobaczymy czy to zaowocuje.
Zająłem się troszkę rozruszaniem mojego fp dotyczącego niszy, którą mam na tym właśnie portalu jednoniszowym. Planuje założyć następne fp w takim stylu jak ten, czyli bez agresywności rzucania ofertami, landing pageami itd. tylko lp na temat gry, a jak się zbierze odpowiednią ilość to wrzucenie posta raz na jakiś czas z lp.


Instagram:

Pierwsze Konto - 454 Follow

SEO:

1 Strona:


[Obrazek: seoresults.png]


2 Strona:

Pnie się powolutku w górę i pojawiła się już pod drugim keywordem Wink
[Obrazek: seoresults2.png]


Wreszcie coś się zaczyna ruszać względem SEO Smile

Spójrzmy na Zarobki:

FireAds:

2 Klików i 0 Leadów = 0zł

LeadNetwork:

7 Klików i 0 Leadów = 0zł

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]

1.93$ = 7zł Xpokerface
Dniówka = 7zł
pokerface


CEL: 655zł / 750zł
Rekordowa Dniówka: 12.62$


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - adamcio99922 - 23-02-2019 11:37

Wczoraj jakieś nieporozumienie na OG, bo sam mialem mizerna dniowke Smile nie przejmuj się! Działaj dalej Jerk