Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) (/Temat-Czas-zarobic-troche-kasy-by-Kirito92-160796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - fusek - 29-04-2019 20:43

Gratuluję. Co zrobiłeś że tak ruch się zwiększył? Linkowanie czy YT?


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 01-05-2019 09:58

Aktualizacja

Dzień 90,91,91

Zakończyłem 3 miesiąc mojej przygody z zarabianiem przez internet i właśnie zacząłem łapać wiatru w żagle dzięki odrobinie szczęścia, w ostatnim wpisie widzieliście nowy rekord dniówki oraz wejść na stronę których było aż 900! A najlepsze jest to że następnego dnia w Niedziele, rekord został ponownie pobity Big Grin Niesamowite jest to jak nagle wszystko wystrzeliło i przynosi dużo większe zyski oraz wejścia na stronę co bardzo cieszy Big Grin
Z tego co wyczytałem na innych poradnikach w piątek/sobotę miały miejsce bany stronek z hackami, moją to omineło i podejrzewam że to jest jedną z przyczyn tego nagłego wzrostu wyświetleń a co za tym idzie zarobków Smile

Zaczął się nowy miesiąc ale o tym za chwilę, czas na statystyki Smile


SEO:

S01N01
[Obrazek: SEO-S1E1.png]

S01N02
[Obrazek: SEO-S1E2.png]

S01N03
[Obrazek: SEO-S1E3.png]

S01N04
[Obrazek: SEO-S1E4.png]

S01N05
[Obrazek: SEO-S1E5.png]


Spójrzmy na Zarobki:

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]
I PONOWNIE MAMY NOWY REKORD DNIÓWKI!!! Big Grin
Jestem Mega zadowolony z ostatnich postępów jakie nastały, bez żadnej roboty z mojej strony co najlepsze.
Oczywiście nic nie trwa wiecznie i to że teraz jest super nie oznacza że za kilka miesięcy nie będzie gorzej, więc trzeba oczywiście wziąć się do roboty
póki jest majówka i trochę popracować Big Grin

Rekord Wyświetleń proszę bardzo:
[Obrazek: sitestats.png]

Zarobek za ostatnie 3 dni = 63.58$ = 235zł
CEL: 1087zł /800zł
Rekordowa Dniówka: 31.05$ = 115zł

Jestem Meeeeega zawodolony z przebiegu tego co się ostatnio wydarzyło, jak udało się spełnić wreszcie założony cel i to z nawiązką Big Grin
Czas ruszyć z następnymi niszami, stronkami, filmikami itd. itd. Smile

No i czas ustalić cel na Maj.
Myślę że 1500zł będzie odpowiednim celem Smile

Dziękuje wszystkim którzy mi kibicowali ^^

@Lanserek gonie Cię Lol


(29-04-2019 20:43)fusek napisał(a):  Gratuluję. Co zrobiłeś że tak ruch się zwiększył? Linkowanie czy YT?

Zupełnie nic Lol


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - fusek - 01-05-2019 10:25

to wszystko na multiniszowej stronie jest?

Wydaje mi się że ja z moją źle zacząłem i ma za dużo złych bl


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Markate - 01-05-2019 11:16

Powodzenia Smile.


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 04-05-2019 10:02

Aktualizacja

Dzień 92,93,94

Czas na aktualizację, tak jak pisałem wcześniej, zacząłem pracować z racji większej ilości czasu w majówkę, nowa nisza jest na stronie, filmik na yt udostępniony, filmiki pod resztę nisz zrobione, Stronkę nr 2 przerobiłem i mam nadzieję że za tydzień wyniki skoczą do góry bo stronka pojawiła się w google z powrotem a bana/filtra nie posiada. Plan jest taki że dopóki strony nr 2 tej jednoniszowej nie ogarnę w miare jej możliwości to nie zaczynam z nową, chce po testować różne rzeczy bo chyba wiem w czym był problem. Nie oczekuje że teraz ją wybije do top10 nawet ale niech znajdzie się nawet w top30, wtedy tworze następne stronki i następne już na zdobytym doświadczeniu co ułatwi pracę pod SEO Smile

Z multiniszówkami problemu nie mam, bo kiedyś już takie wybijałem w google, a tutaj ze stroną nr 2 po eksperymentowałem, nie zrobiłem jej na wordpressie i myślę że była źle napisana pod SEO ale tego dowiemy się w najbliższej przyszłości.

SEO:

S01N01
[Obrazek: SEO-S1E1.png]

S01N02
[Obrazek: SEO-S1E2.png]

S01N03
[Obrazek: SEO-S1E3.png]

S01N04
[Obrazek: SEO-S1E4.png]

S01N05
[Obrazek: SEO-S1E5.png]

S01N06
Narazie bez wyników bo traffic tylko z yt Smile


Spójrzmy na Zarobki:

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]

Rekordu dniówki nie zrobiliśmy ale z dnia na dzień ilość wyświetleń i klików stale się powiększa, oczywiście teraz głównie to zasługa nowej niszy która jest
wypromowana na yt gdyż około 150 klików w dniu wczorajszym jest z niej Wink

Zarobek za ostatnie 3 dni = 78.51$ = 290zł
CEL: 290zł /1500zł
Rekordowa Dniówka: 31.05$ = 115zł
Rekordowa Ilość Wejśc na Stronę: 1611 - wczoraj właśnie Smile


(01-05-2019 10:25)fusek napisał(a):  to wszystko na multiniszowej stronie jest?

Wydaje mi się że ja z moją źle zacząłem i ma za dużo złych bl

Tak wszystko jest ze strony multiniszowej, 80% SEO 20% YT


(01-05-2019 11:16)Markate napisał(a):  Powodzenia Smile.

Dziękuję Smile


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Krakersik - 04-05-2019 10:40

Niestety w Polsce osoby z rożnymi zaburzeniami/dysfunkcjami osobowości mają w pracy trudniej. Zwykle wykonują prace poniżej swoich kwalifikacji, nie otrzymują awansów, są słabiej wynagradzane. W końcu jak ktoś się nie upomina to mu się nie należy... Do autora tematu życzę powodzenia i sukcesu w "zarabianiu przez internet". Smile


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 08-05-2019 16:05

Aktualizacja

Dzień 95,96,97,98

Czas na małe podsumowanko Smile
Nowa nisza zarabia co mnie cieszy i podbiła trochę ostatnie wyniki Smile
Czekam nadal na jakieś efekty co do drugiej stronki, poczekam jeszcze z tydzień i jak nic się nie zmieni na + to ją już chyba porzucam.

SEO:

S01N01
[Obrazek: SEO-S1E1.png]

S01N02
[Obrazek: SEO-S1E2.png]

S01N03
[Obrazek: SEO-S1E3.png]

S01N04
[Obrazek: SEO-S1E4.png]

S01N05
[Obrazek: SEO-S1E5.png]

S01N06
Narazie bez wyników bo traffic tylko z yt Smile


Ostatni raz wstawiam tutaj wyniki SEO dla moich niszy, bo nie raz słyszałem o Januszach którzy lubią przeszkadzać w zarabianiu z zazdrości.
Oczywiście jakieś tam wyniki jak będzie coś naprawdę ciekawego i nowego to wstawię Smile

Spójrzmy na Zarobki:

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]

I Wczoraj pomimo spadku wejść i ogólnie spadku wejść i leadów w tym tygodniu ( podobno spowodowane jest po części przez ogads, gdyż wiele osób od tego tygodnia ma nagły spadek w statystykach ) udało się pobić rekordową dniówkę i ustalić nowy rekord!

Zarobek za ostatnie 4 dni = 108.87$ = 403zł
CEL: 693zł /1500zł
Rekordowa Dniówka: 37.31$ = 138zł
Rekordowa Ilość Wejśc na Stronę: 1854

(04-05-2019 10:40)Krakersik napisał(a):  Niestety w Polsce osoby z rożnymi zaburzeniami/dysfunkcjami osobowości mają w pracy trudniej. Zwykle wykonują prace poniżej swoich kwalifikacji, nie otrzymują awansów, są słabiej wynagradzane. W końcu jak ktoś się nie upomina to mu się nie należy... Do autora tematu życzę powodzenia i sukcesu w "zarabianiu przez internet". Smile

U mnie nikt w pracy nie wie o niczym. Dziękuję za miłe słowa Smile


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - jarekxD - 08-05-2019 21:42

Ładnie, ładnie ciśnij Cool


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Ratchet - 09-05-2019 01:13

Ile, mniej więcej, upłynęło czasu odkąd zacząłeś pozycjonować tą multiniszową stronę, do momentu kiedy pojawił na niej ruch i pierwsze leady?

Dawniej bywało sporo screenów, od różnych osób, z konwersją na OgAds w zakresie od 25 do 35%, coś się zmieniło i nie da się już z hacków wyciągnąć więcej niż 10, 15%, czy może będziesz jeszcze pracował nad tym? Gdybyś miał 2 razy wyższą konwersję przy obecnym ruchu, to już by było pięknie.

Ile płacisz za 1000 wyświetleń na YouTube?

Pozdro i lecisz dalej! Smile


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 11-05-2019 10:08

Aktualizacja

Dzień 99,100,101

Czas ponownie na małe podsumowanie, ogólnie nie robiłem zbyt wiele, ciągle monitoruje pozycję moich stron i jak narazie większych ruchów nie ma oprócz tego że ostatnio nisza nr 1 pod jednym z keywordów jest już na miejscu 4. Zastanawiam się co robić dalej i chyba postawię na 2 stronkę multiniszową, dopóki nie ogarnę jak dobrze stworzyć jednoniszową stronę aby ją łatwo wybić.

SEO:

Tak jak pisałem poprzednio nie będę udostępniaj szczegółów pozycji ale 3 niszę są już w top5 więc wynik myślę że dobry Smile

Spójrzmy na Zarobki:

OgAds:

[Obrazek: ogads.png]

Znowu mamy nowy rekord dniówki!!! Big Grin
Ładne leady wczoraj wpadały, dużo grubych Big Grin

Zarobek za ostatnie 3 dni = 78.65$ = 291zł
CEL: 984ZŁ /1500zł
Rekordowa Dniówka: 43.53$ = 161zł
Rekordowa Ilość Wejśc na Stronę: 1854


(09-05-2019 01:13)Ratchet napisał(a):  Ile, mniej więcej, upłynęło czasu odkąd zacząłeś pozycjonować tą multiniszową stronę, do momentu kiedy pojawił na niej ruch i pierwsze leady?

Dawniej bywało sporo screenów, od różnych osób, z konwersją na OgAds w zakresie od 25 do 35%, coś się zmieniło i nie da się już z hacków wyciągnąć więcej niż 10, 15%, czy może będziesz jeszcze pracował nad tym? Gdybyś miał 2 razy wyższą konwersję przy obecnym ruchu, to już by było pięknie.

Ile płacisz za 1000 wyświetleń na YouTube?

Pozdro i lecisz dalej! Smile

- W lutym ją założyłem więc jakieś 3 miechy.

- Co do konwersji to myślę że jest taka standardowa dla multiniszowej strony, tak mi się wydaje.
Myślę że stronki jednoniszowe mogą znacznie lepiej konwertować Smile Zastanawiam się nad zwiększeniem konwersji ale do końca nie mam pojęcia jak,
na pewno była by większa gdybym włączył oferty po 3-5 centów ale wolę mieć gorszą konwersję i mieć leady trochę wyższe Big Grin

- Około 2$

Dzięki Smile


Aha i jeszcze jedno, może ktoś zauwazył w opisie Dziennika, ustaliłem sobie Cel na ten rok i jest nim stała dniówka po 50$ Smile