Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) (/Temat-Czas-zarobic-troche-kasy-by-Kirito92-160796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 25-01-2019 22:47

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych Smile

A więc od dzisiaj zamierzam prowadzić dziennik mojej pracy w internecie, nie będę ukrywał że głównym motywatorem jest tutaj Lanserek i pozdrawiam go z tego miejsca bardzo serdecznie. Przeczytałem od deski do deski cały jego dziennik pracy i głównie nie zmotywowały mnie do końca same zarobki ale to jak potrafił powstawać po trudnościach typu bany od Google itp. tak jak i wiele innych osób mających swoje dzienniki na forum. Dlatego właśnie pisze też dziennik, ponieważ moja największa słabością jest utrata zapału i poddanie się po właśnie takich trudnościach a te dzienniki pracy pokazały mi co można osiągnąć kiedy człowiek się nie poddaje i idzie dalej ze zdobyta wiedza i dalej się rozwija, ja natomiast zbyt często się poddawalem.

Jakiś czas temu czyli powiedzmy z pół roku może rok wyciągałem dniówki na ogads na poziomie 10-20$ niestety poleciały bany filtry i się poddalem, czas to zmienić!

Dziennik ma pomóc głównie mi w systematyczności moich działań i podążaniu śladami Lanserek , Mahuzza i innych tego typu osób którzy z niczego stali się świetnymi earnerami o ogromnych dniowkach .

Mam też małe kłopoty finansowe i psychiczne że tak to ujmę, otóż posiadam kredyt jakieś 8k, było więcej ale część spłaciłem , mam rate 200zl i tak spłacam miesięcznie . Do tego pracuje w lipnej firmie wciskając ludziom kit, praca nie jest trudna ale czasem stresujaca, oprócz tego mam mało czasu dla siebie bo pół dnia zajmuje mi praca, w domu siedzę 2-3 godziny i widzę się z dziewczyną do końca dnia praktycznie, oprócz weekendow bo wtedy czasu jest znacznie wiecej. Nie byłoby oczywiście tak źle gdyby nie Nerwica Lękowa która mi wróciła jakieś pół roku temu i nie potrafię się jej pozbyc, dla tych którzy nie wiedzą co to, zapraszam wpisać w google. Ogólnie nie polecam nikomu przeżywać takiego zaburzenia, ciężko czasem normalnie funkcjonować, tak więc nie dość że mam kredyt do splacenia, pensje lipna z pracy to jeszcze chodzę do psychoterapeuty prywatnie płacąc 100zl tygodniowo. A w planach miałem wreszcie wyprowadzić się na swoje, 26 lat i siedzenie u rodziców nie jest najlepsze.

Dlatego muszę wrócić do zarabiania przez internet i dążenia do jak najlepszej sytuacji finansowej Smile mam nadzieję że się uda Smile

A więc do dziela!

DZIEŃ 1

Zaczniemy od wyników wczorajszych gdyż od wczoraj zaczalem w sumie pracować.
Na czym zarabiam ?
Głównie OgAds, będę próbował też swoich sił w FireAds i CpaBuild

Co zrobilem?
- założyłem stronę multiniszowa, napisałem 2 posty, pod pierwszy post stworzyłem kilka backlinków, pod drugą niszę zrobię to jutro.
1 post jak i cała strona są już zainfekowane w google. Domena jest nowa.
- Szablon i wszystkie niezbędne wtyczki oczywiście zainstalowane a same posty napisane odpowiednio pod SEO
- Stworzyłem druga stronę , tym razem jednoniszowa, stworzyłem też do niej lp, będzie go trzeba tylko dopiescic i czekam na tekst pod nią który zleciłem copywriter owi.
- Przenalizowalem słowa kluczowe do obu nisz
- Dodałem komentarze na filmik na YT .
- Rozwijam 3 konta na Instagramie pod FireAds, idzie bardzo powoli

To co w tej chwili posiadam to:

1.Strona na której mam z 30 postów ale portal dostał filtr od Google. Mógłbym próbować się odwoływać ale nie wiem czy ma to sens mając portal z hackami.
2. Strona multiniszowa z dwoma postami
3. Strona jednoniszowa
Konto YT z dwoma aktywnymi filmami pod niszę znajdujące się na mojej stronie multiniszowej . Jeden filmik jest na pozycji 11 drugi zaś na około 20.
4. 3 konta Instagram z małą ilością followow, jakies 60-100-100

Czas na zarobki:

OgAds:
Dzisiaj
[Obrazek: Screenshot-2019-01-25-22-03-24-537-com-a...chrome.png]

Wczoraj
[Obrazek: Screenshot-2019-01-25-22-02-57-905-com-a...chrome.png]

FireAds:

[Obrazek: Screenshot-2019-01-25-22-03-40-622-com-a...chrome.png]

I Cpabuild, wczoraj zarobione 1.80$ a dzisiaj nic.

Główny zarobek chce aby był z OgAds bo w tym czuję się najlepiej i mniej więcej wiem co robię i co chce robić i doświadczenie jakieś tam mam a tym razem nie zamierzam się poddawać .
FireAds testuje ale narazie nie przekonuje mnie, nie wiem jak to narazie ugryźć po prostu. Cpabuild mam ustawione odpowiednio na autopilocie i czasami może coś skapnie.

Czas na moje cele jakie sobie postawie, od razu mówię i przestrzegam innych, nigdy nie dawajcie sobie duzych celów gdyż łatwiej będzie się wam poddać.

Cele będę miał 2
Miesięczny i Półroczny .

Cel miesięczny , czyli do końca lutego to

750zł , cel jest mały ale dopiero zaczynam i cel chce aby był w moich oczach do osiągnięcia już na samym początku.

Natomiast celem półrocznym czyli celem do wakacji będzie:
5000zł, co myślę że też jest do ogarnięcia ale nie będzie pewnie latwo, pożyjemy zobaczymy Smile

Dziennik będę starał się aktualizować codziennie i będę to robił najprawdopodobniej wieczorami Wink

Dobrej nocy wszystkim Smile


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Sahya - 25-01-2019 23:06

Powodzenia. Ładnie wygląda jak na początek. Życzę szybkiego wyjścia "na prostą" Smile


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - mklop111 - 26-01-2019 12:42

Powodzenia, masz już wiedzę i umiejętności, także teraz pójdzie z góry Wink


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 26-01-2019 12:50

Powiedzmy że jakąś wiedzę i umiejętności mam ale sporo robię tak na łapu capu Big Grin


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Crausher - 26-01-2019 15:23

Lubię dzienniki OGAds więc będę tu zaglądał. Nie poddawaj się i powodzenia w wychodzeniu na prostą Smile


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Wojtek574 - 26-01-2019 15:49

Powodzenia Smile Sam też zamierzam powrócić do byznesu ogads jakieś tam myśli/plany są lecz czasu brak bo praca od rana do wieczora i jak wracam to nie chce mi się nawet laptopa otwierać i myśleć :/


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 26-01-2019 23:24

Witam w podsumowaniu dnia nastepnego Smile

DZIEŃ 2

Podsumujmy najpierw co dziś zrobilem:

- utworzylem kilka backlinkow do 1 strony multiniszowej
- wykupilem dostep do narzędzi SEO na konkurencyjnym forum
- wyszukałem keywordy, niszę i trudność ich wybicia, podobno wszystkie 4 niszę które będę miał zamiar wybić jako pierwsze maja słaba konkurencję.
- zakupiłem paczkę backlinkow do 1 strony
- zakupiłem jakiegoś SEO boosta do swoich obu filmów na YT ale wątpię by to coś dało
- pograłem sobie w Euro Truck Simulator 2, fajna gra żeby się odprężyć i odstresować.
- obejrzałem kilka odcinków serialu "Jak poznałem waszą Matkę" fajna komedia.

Czas na zarobki:

[Obrazek: Screenshot-2019-01-26-23-02-10-516-com-a...chrome.png]

Wczoraj na OgAds już nic nie wpadło .

[Obrazek: Screenshot-2019-01-26-23-02-39-094-com-a...chrome.png]

Próbuje coś na tej erotyce zarobić ale nie mogę , a nie chce spamować jak inni w typowych ogłoszeniach , chciałbym zrobić jakiś pasywny dochód ale narazie glownym celem jest OgAds .

Na Cpabuild 0$

Podliczmy kasiorke:

1.80$ + 3.47$ + 5.04$ + 9.47zł = 47zł około + dzisiejsza dniówka z OgAds 4.1$ = 62zł

A więc powolutku do celu 62/750zł.

Moje przemyślenia :

Zarobki narazie nie podskoczą bo moja metoda głównie mierzy w SEO ale jutro spróbuję dodać jakieś filmiki może na YT i coś dzięki temu ruszy , gdyż strony które mam, jeszcze nie widać ich w serpach więc pozostaje narazie tylko czekać .

Jak ktoś ma jakieś rady albo sugestie że np. coś źle robię , niech pisze śmiało Smile

To tyle na dzisiaj, widzimy się jutro Wink

Miłej nocy ! ?


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Artinesse - 26-01-2019 23:29

Życzę Ci dużych zarobków, wytrwałości, może zmiany pracy na lepszą i dużo dużo zdrowia tego psychicznego.


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Kirito92 - 26-01-2019 23:38

Dzięki wielkie Wink
Aż się milo robi czytając takie wpisy Smile

Będę się starał iść do przodu Smile


RE: Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) - Adrad - 27-01-2019 02:10

Działamy trochę na jednej lini, seo-ogads, z jednym wyjątkiem, ty cokolwiek zarabiasz Big Grin
Czytając dzienniki pracy 80-90% zanika po kilku postach, mam nadzieję że twoj nie pójdzie w przepaść! Również sugerowałem się dziennikami pracy między innymi Lanserka, dlatego też założyłem swój dziennik. Dobrze było by mieć jakąś 'zdrową' konkurenję Smile

Czytając twój pierwszy post, bardzo ale to bardzo! współczuję/podziwiam/życzę wytrwałości ( sam nie wiem jak to dokładnie ubrać w słowa ) mam nadzieję że wyjdziesz z tego na dobry tor Wink