Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszenia do fp na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zaproszenia do fp na facebooku (/Temat-Zaproszenia-do-fp-na-facebooku-160794)



Zaproszenia do fp na facebooku - Pallado - 25-01-2019 22:30

Siema, mam mały problem. Wie ktoś dlaczego nie mogę zaprosić znajomych do polubienia fp? Mimo, że klikam 'wyślij zaproszenie' to i tak za moment na liście ta osob jest jako niezaproszona. Z góry dzięki za pomoc.


RE: Zaproszenia do fp na facebooku - AngelikaG - 12-03-2019 15:25

Sprawdzałeś może czy ten znajomy dostał zaproszenie (zapytaj któregoś Wink )? Bo ja miałam tak przy niektórych osobach i mimo że u mnie się pojawiało tak jakby zaproszenie nie zostało wysłane, to ta osoba finalnie to zaproszenie dostała (ba! nawet polubiła mój fanpage, a mimo to dalej pojawia mi się, aby zaprosić ją do polubienia fanpage)


RE: Zaproszenia do fp na facebooku - wachow - 12-03-2019 16:47

Są limity zaproszen - konta mają możliwość wysłania x zaproszen w ciagu doby, fanpage mają x chłonność zaproszen w ciagu doby.


RE: Zaproszenia do fp na facebooku - Hopekk94 - 12-03-2019 17:56

Czasem siada blokada do zapraszania, kilka dni postoju, czasem wiecej niz 2