Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odzyskanie fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Odzyskanie fanpage (/Temat-Odzyskanie-fanpage-160789)



Odzyskanie fanpage - bartosz1995 - 25-01-2019 13:36

Hej,
Może ktoś borykał się z podobnym problemem, a mianowicie we wtorek wieczorem odebrano mi prawa do administrowania fanpage (nie wiem jakim cudem, ponieważ byłem jedynym administratorem), a 2 godziny później fanpage został zablokowany. Pisałem kilka wiadomości do supportu facebook.com (poprzez zgłaszanie naruszeń), ale zero odzewu.
Dodam, że fanpage kilka dni wcześniej był kupiony przeze mnie i właściciel nie zdążył usunąć firmy z praw właściciela tylko usunął wszystkich administratorów.
Były właściciel przedstawił dość mocne dowody na to, że to nie on zablokował fanpage, lecz wiadomo, że teraz nawet swojej żonie nie można wierzyć Tongue .

Może ktoś z Was zna lepszą ścieżkę kontaktu do facebooka, lub może ktoś przypuszcza z jakiego powodu mógłby zostać zablokowany fanpage i jaki sposób można go odblokować.


RE: Odzyskanie fanpage - bartosz1995 - 26-01-2019 00:14

Sprawa się wyjaśniła - fanpage ponownie był dostępny na sprzedaż w serwisie OLX.
Nie dajcie się czasami oszukać - Fanpage Smutny Pej.


RE: Odzyskanie fanpage - hosezbsk - 26-01-2019 10:23

A to jaki cwaniak Angry zrobiłeś coś w tej sprawie czy odpuścisz od tak ?


RE: Odzyskanie fanpage - BlueYes.eu - 26-01-2019 12:03

(26-01-2019 00:14)bartosz1995 napisał(a):  Sprawa się wyjaśniła - fanpage ponownie był dostępny na sprzedaż w serwisie OLX.
Nie dajcie się czasami oszukać - Fanpage Smutny Pej.

Nie gadaj,że smutny pej to twój fp.
Mam dane oszusta i numer konta.
Jak chcesz pisz priv.Chciałem od niego kupić ale coś podejrzany typ.


RE: Odzyskanie fanpage - bartosz1995 - 26-01-2019 15:25

No ja od niego kupiłem fp. Po kilku dniach zabrał mi dostęp do admina i cofnął publikacje strony.
Gościu się tłumaczył, że to ktoś mi wszedł na konto i ukradł fp.

A wczoraj zauważyłem na OLX, że znowu sprzedaje stronę. Napisałem z innego konta do niego i nawet na chwilę dał mi redaktora Smile

Oczywiście że nie odpuszczę. Prawnik przygotuję mi pismo ws. wszczęcia postępowania i zobaczymy jak się sprawa potoczy. Niby to jest tylko 400 zł, ale w sumie toczę 3 sprawy na prawie 3000 zł.


RE: Odzyskanie fanpage - twardy - 26-01-2019 15:31

Jesli to ktos od nas z forum to moze podaj jego nick?


RE: Odzyskanie fanpage - BlueYes.eu - 26-01-2019 15:31

(26-01-2019 15:25)bartosz1995 napisał(a):  No ja od niego kupiłem fp. Po kilku dniach zabrał mi dostęp do admina i cofnął publikacje strony.
Gościu się tłumaczył, że to ktoś mi wszedł na konto i ukradł fp.

A wczoraj zauważyłem na OLX, że znowu sprzedaje stronę. Napisałem z innego konta do niego i nawet na chwilę dał mi redaktora Smile

Oczywiście że nie odpuszczę. Prawnik przygotuję mi pismo ws. wszczęcia postępowania i zobaczymy jak się sprawa potoczy. Niby to jest tylko 400 zł, ale w sumie toczę 3 sprawy na prawie 3000 zł.

Pisałem z nim to za 250zł może oddać dzisiaj Smile
też mi pisał,że da mi redaktora beka


RE: Odzyskanie fanpage - bartosz1995 - 26-01-2019 15:43

(26-01-2019 15:31)twardy napisał(a):  Jesli to ktos od nas z forum to moze podaj jego nick?
Zrobiłem z nim transakcję przez OLX więc nie wiem czy jest na forum.

Z korespondencji widziałem że już kilku osobą sprzedał. Nawet za 100 zł raz sprzedał.


RE: Odzyskanie fanpage - Admek69 - 02-02-2019 10:22

Może trochę odkop, ale z tego co wiem da się zrobić głównego administratora strony w menadżer reklam.
Więc usuwając adminów z fanapge, dalej jest jego właścicielem w menadżer reklam (albo konto firmowe). Czytałem coś na ten temat na jakimś zagranicznym forum. Także to może być sposób na jego oszustwo.


RE: Odzyskanie fanpage - swobi - 14-02-2019 17:42

Panowie gość, przeglądałem dzisiaj olx i natrafiłem na ogłoszenie właśnie z tym fanpage także gość znowu atakuje trzeba coś z tym zrobić żeby inni się nie nabrali ?