Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] (/Temat-Nie-wiem-co-robie-ale-robie-SEO-OGADS-160788)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 09-03-2019 11:39

Tygodniówka bardzo słaba pod względem linkowania, mało czasu na jakąkolwiek prace ale coś tam zrobiłem Wink Strony idą do góry cały czas, ale mimo tego że praktycznie 4 strony mają juz jakieś keywordy w topkach zarobków jako tako ni ma... liczyłem na więcej ale poczekajmy aż dojde do top1 na popularnych frazach xD

Ostatnio wrzucałem organic search z 7 ostatnich dni - 99 użytkowników, pomału dochodze do takich dniówek - kwestia czasu Wink


[Obrazek: Bez-tytu-u.png]

No i smutna wiadomość, nie znam się za bardzo ale chyba 2 domeny padły...
wbijam ostatnio na ogads, podrosła ilość klików, mówię coś się chyba wybiło popatrzyłem na statystyki i faktycznie ruch pochodził ze strony numer 3. wpisałem główną fraze w google na kompie i telefonie ( 12k/ms ) 5 miejsce Big Grin szok, kolejne 2 dni 0 ruchu, patrze dzisiaj strona nie działa, na namecheap komunikat Suspended by the Registry, please contact abuse@~~~~


Amen w pacieżu? Da się coś z tym zrobić? Ktoś miał taką sytuacje? Napisałem maila do nich zobaczymy co odpisza.

Edit:

dostałem wiadomość zwrotną:

As we've check with the domain, it was suspended because it was flagged as a suspicious domain.

Reason of suspension: Phishing attack aimed Apple In

Miał ktoś taką sytuacje? W GSC pokazuje problem z DNS'ami, wątpie żeby zmiana hostingu coś dała.


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 10-03-2019 12:30

Wczorajsza rekordowa dniówka Big Grin


[Obrazek: Bez-tytu-u.png]

Tak jak wspominałem, 2 strony padły, właściwie jednej mi szkoda bo pozycje były juz bardzo wysoko i zaczęło coś wpadać. Nie odpuszczę tej niszy i zrobię stronę jeszcze raz ( o wiele lepiej Big Grin )

Wyszukałem wczoraj 3 w miare dobre nisze, kupuję dzisiaj 4 domeny i biorę się za robote.

Do następnego Wink


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 17-03-2019 10:39

Bry. Szybki wpis z racji niedzieli Big Grin O dziwo odzyskałem 2 strony które padły Jerk z google całkowicie zniknęły, mam nadzieje że wrócą jak najszybciej.

W tym tygodniu troche linkowania, aczkolwiek bardzo mało natomiast poszerzyłem swój asortyment o 5 kolejnych stronLol są praktycznie skończone, zostało tylko nagrać 5 filmów na Youtube, wrzucić je na strone i zacząć linkować.


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - tomek7912 - 17-03-2019 22:28

Mocno jest działanie widzę, powodzenia!


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 14-07-2019 20:38

BACK TO THE GAME. Wink

Witam po dłuuuuuugiej przerwie, coś poszło nie tak, praca, obowiązki życiowe, niechęć, frustracja, dużo tego by wymieniać, no cóż poddałem się - ale nie do końca Wink

Wracam z nową wiedzą, która liznąłem przez ten czas, zawsze staram się jakkolwiek rozwijać troche tu, trochę tam, zebrać do kupy i ... Idea

Wracając do ostatniego posta w dzienniku, po około miesiącu 4 nisze były w topkach, niestety tylko jedna z nich przynosiła jakiekolwiek dochody bo reszta z nich ( chociaż ruch był czasami większy ) to głównie kraje 3 swiata z których praktycznie nic nie wpadało. pokerface

Ostatnie miesiące zarobków beż żadnej mojej ingerencji 90% z jednej niszy.

[Obrazek: a.png]

Aktualnie skupiam się na 3 stronach, które zrobiłem podczas dziennika i wiszą.

Dwie jednoniszówki oraz jedną multi - a na niej 3 nisze do wybicia, z jednej rezygnuję.

Więc jest 5 nisz do wybicia, mają już jakiś staż, kilka-kilkanaście linków.

Do następnego Smile


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 21-07-2019 21:22

Pierwszy tydzień po powrocie za mną, nie ma za bardzo czym się chwalić Lol każda nisza dostała około 20-30 linków różnej maści + powstała kolejna multi z jednym postem, planuję wrzucić tam 5 nisz, mam juz przygotowaną liste, słaba konkurencja, mało wyszukiwań zobaczymy co z tego wyjdzie. W serpach skakanka Lol

Stan na dzisiaj, 22:15


[Obrazek: e1.png]

W tym tygodniu wpadło 18.97 $


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 10-08-2019 18:11

Aktualizacja:

Cały czas działam na tyle ile pozwala mi wolny czas, przez ostatni okres nie zrobiłem żadnej nowej niszy, potrzebuje copywritera, ktoś coś? Smile

Z tego co aktualnie pozycjonuje, jedna strona kompletnie nic nie ruszyła nie wiem czemu, reszta przebija się powoli do topow, jedna z nich na kilku frazach top 1-10 I zgarnia już powoli ruch i leady. Linki cały czas się indexuja i dochodzą nowe, mam nadzieję że do 2 tygodni już będzie widoczny ruch w zarobkach.

Wykupilem dostęp do narzędzi seo z konkurencyjnego forum co przyspiesza mi trochę prace.


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - VoreCC - 10-08-2019 21:49

Trzymaj się, obserwuję Smile


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - adamcio99922 - 10-08-2019 22:37

Co do tej strony co nic nie ruszyła jak wpiszesz w google "site:domena.pl" to ją widzisz? Jerk


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 11-08-2019 07:10

Tak, siedzi normalnie w google, swego czasu była z tego co pamiętam nawet top 20 z kilkunastoma linkami, później spadła dosyć sporo i tam siedzi, linkowanie nic nie pomaga póki co. Filtr algo albo wpadła do tego całego sandboxa albo nie wiem. :D

Jeszcze zauważyłem że czasami w google wyświetla stronę główną a czasami podstrony z np. Contact, Terms of Service itp. Kompletnie nie wiem dlaczego.