Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] (/Temat-Nie-wiem-co-robie-ale-robie-SEO-OGADS-160788)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - broofie - 28-01-2019 21:13

Calkiem sprawnie ci to idzie. Dosyc szybko pojawily sie pierwsze rezultaty, widze potencjal.


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Kirito92 - 28-01-2019 21:43

Świetnie że pojawiły się pierwsze efekty Wink

Pozdrawiam i życzę powodzenia, działamy popobobnie i w tej samej branży więc fajnie będzie mieć konkurencję Big Grin


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 28-01-2019 23:06

(28-01-2019 21:43)Kirito92 napisał(a):  Świetnie że pojawiły się pierwsze efekty Wink

Pozdrawiam i życzę powodzenia, działamy popobobnie i w tej samej branży więc fajnie będzie mieć konkurencję Big Grin

dzięki Wink no tak, będzie można rywalizować i nawzajem się motywować Big Grin


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - fusek - 28-01-2019 23:25

W czymsprawdzasz serpy?


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Czaq - 29-01-2019 07:58

(28-01-2019 23:25)fusek napisał(a):  W czymsprawdzasz serpy?
Myślę, że jest to serpyou ale poczekajmy na wypowiedź autora tematu Smile


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Vasaki - 29-01-2019 08:28

Potwierdzam wypowiedź Czaq.
To serpyou - https://serpyou.com/


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 29-01-2019 10:30

Chyba juz nie musze odpowiadać Big Grin

Darmowe konto do 20 keywordów, można zakładać kilka kont więc nie ma problemów z większą ilością.


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 10-02-2019 20:23

Bry Big Grin

no cóż mineły 2 tygodnie od ostatniego wpisu, prawdę mówiąc w zeszłym tygodniu miałem jakąś załamkę dotyczącą SEO
kompletnie nic nie zrobiłem, ale wyszło mi to chyba na dobre, trochę odpocząłem od tego, zresetowałem się i jest dobrze Wink

w tym tygodniu zrobiłem około 200-250 linków różnej maści oczywiście ręcznie + doszła kolejna nisza o dziwo pojawiła się w google dość szybko, w poniedziałek ją zrobiłem, troche podlinkowałem w tygodniu i juz widać wyniki, nie wiem jak to zrobiłem Big Grin oraz zrobiłem stronę na wordpressie i blogspocie jako przyszłościowe zaplecze ( od czegoś trzeba zacząć Big Grin)

na tą chwile posiadam 9 nisz, będe dokładał 1 w tygodniu póki reszta nie będzie wysoko w pozycjach zeby pózniej nie czekać nie wiadomo ile zanim rozkręce kolejne ( o ile rozkręce aktualne ) Big Grin

w serpach troche zmian, szału ni ma powoli do przodu, w zarobkach bez zmian coś tam wpadnie czasem, ogólnie lipa ale się nie poddaje Smile

w środę przeglądając profil linków różnych stron, w tym konkurencji natknąłem się na ciekawe źródełko linków, w tym tygodniu skupię się na podobnym linkowaniu zobaczymy co z tego wyjdzie Tongue

ogólnie planuję przez jakieś 2 tygodnie dodawać 4-7 linków dziennie na 1 nisze, jest ich 9 więc troche pracy do wykonania będzie + ewentualnie dojdą jakieś linki do zaplecza.


kilka serpów





[Obrazek: pozycjee3.png]

[Obrazek: pozycjee1.png]

[Obrazek: pozycje3.png]

oraz stan ogads, alltime 300$ z wcześniejszych działań ogads + instagram jakieś półtora roku temu Big Grin

[Obrazek: ogads.png]


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 13-02-2019 11:43

Bry Big Grin szybki wpis, musiałem się pochwalić xD co prawda longtail ze śmieciowym ruchem ale jest pierwsze top1 Big Grin




[Obrazek: top1.png]


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Kirito92 - 13-02-2019 11:59

Brawo Wink
Teraz byle do przodu Big Grin

U mnie powoli pierwsze niszę zaczynają się wyświetlać w wyszukiwarce Smile