Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę przerobienie zdjęcia weryfikacyjnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę przerobienie zdjęcia weryfikacyjnego (/Temat-Zlece-przerobienie-zdjecia-weryfikacyjnego-160773)



Zlecę przerobienie zdjęcia weryfikacyjnego - Patek - 24-01-2019 15:28

Jak w temacie zlecę przerobienie zdjęcia weryfikacyjnego.
Zdjęcie podeślę na priv, proszę o napisanie ile kto chce za tą przeróbke


RE: Zlecę przerobienie zdjęcia weryfikacyjnego - Mr.Kerthos - 24-01-2019 15:34

(24-01-2019 15:28)Patek napisał(a):  Jak w temacie zlecę przerobienie zdjęcia weryfikacyjnego.
Zdjęcie podeślę na priv, proszę o napisanie ile kto chce za tą przeróbke

Obstawiam, że chodzi o serwis Badoo. Jeśli tak to nie polecam. I tak zostaniesz zbanowany. Wiem, gdyż sam właśnie straciłem 10$. Konto po prawidłowej weryfikacji działało z 15 minut. Najwyraźniej weryfikacja jest automatyczna, tzn przez bota...jednak człowiek i tak to później sprawdza.

Jeśli się mylę i nie mowa o Badoo to przepraszam i tematu nie było


RE: Zlecę przerobienie zdjęcia weryfikacyjnego - Patek - 24-01-2019 15:36

(24-01-2019 15:34)Mr.Kerthos napisał(a):  
(24-01-2019 15:28)Patek napisał(a):  Jak w temacie zlecę przerobienie zdjęcia weryfikacyjnego.
Zdjęcie podeślę na priv, proszę o napisanie ile kto chce za tą przeróbke

Obstawiam, że chodzi o serwis Badoo. Jeśli tak to nie polecam. I tak zostaniesz zbanowany. Wiem, gdyż sam właśnie straciłem 10$. Konto po prawidłowej weryfikacji działało z 15 minut. Najwyraźniej weryfikacja jest automatyczna, tzn przez bota...jednak człowiek i tak to później sprawdza.

Jeśli się mylę i nie mowa o Badoo to przepraszam i tematu nie było

nie, nie chodzi o badoo Smile


Zlecę przerobienie zdjęcia weryfikacyjnego - Hybrid1990 - 24-01-2019 17:59

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.