Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! (/Temat-Lucky-Miner-zarabiaj-grajac-w-gry-160772)

Strony: 1 2


Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - skylones - 24-01-2019 15:01

Witajcie, natrafiłem na kolejną aplikację od firmy Applike, mianowicie Lucky Miner. Tak jak to bywa w poprzednich aplikacjach tej firmy, pobieracie gry, zbieracie monety poprzez granie w nią i wymieniacie na pieniądze na PayPala. System poleconych dalej się nie zmienił i obie strony zyskują za rejestracje kogoś z refa.

ref - https://r.luckyminer-app.com/campaign/affiliate/d3c49f1b0ad246abb93e9156b316ff05?channel= (z góry dzięki, na start dostajecie +250 monet i 25% moich zarobków)

czysty - https://play.google.com/store/apps/details?id=online.luckyminer.app&hl=en_US


RE: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - KeaDyLee - 05-04-2019 01:26

Zleciłem wypłatę na 2 zł zobaczymy czy dojdzie Wink

[Obrazek: Screenshot-20190405-022337.png]

Jestem ciekaw czy aplikacja jest legit Tongue


RE: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - maxiu170 - 05-04-2019 08:36

Również zlecone 2 zł Big Grin


RE: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - KeaDyLee - 05-04-2019 20:26

[Obrazek: Screenshot-20190405-212939.png]
Doszło 2 zł Wink Potwierdzam legit apka Big Grin


RE: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - maxiu170 - 05-04-2019 20:30

Dostałem wypłatę ! I to szybciutko


RE: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - DZIQ0 - 05-04-2019 20:47

ile czasu zbieraliście?


RE: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - KeaDyLee - 07-04-2019 10:52

(05-04-2019 20:47)DZIQ0 napisał(a):  ile czasu zbieraliście?

Do pierwszym 2 zł może z 3h odpalilem gre i tyle Tongue
Teraz będe wypłacał 4 zł poświęciłem na to 2 dni Wink


RE: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - sersoft - 20-05-2019 22:03

Jeśli nie wiesz czy apka działa sprawdź ja na testgame.pl
Sprawdzisz tam nie tylko ta apke, jest tam dużo więcej takich apek Smile


RE: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - Kamwil - 21-05-2019 04:16

Kolejna apk, która podziała parę dni i padnie. Nic nie wyplacając.


RE: Lucky Miner - zarabiaj grając w gry! - NiepoprawnyPan - 21-05-2019 06:41

(21-05-2019 04:16)Kamwil napisał(a):  Kolejna apk, która podziała parę dni i padnie. Nic nie wyplacając.
Szczerze mówiąc to Twoja wypowiedź nie wnosi nic szczególnego do tego wątku bo takie gdybanie i prorokowanie to bardziej na szklanakula.pl a nie tutaj, ale rozumem, jakoś trzeba nabić ilość postów itd Wink
Jak padnie to padnie, żadna strata, no chyba że planujesz zbudować na tym główne źródłowe dochodów z internetu to faktycznie Twoje sceptycznie nastawienie jest uzasadnione ale jeśli nie to w czym problem? - Płaci? - Płaci! Więc uzbieraj minimum, wypłać, kup za to coś szalonego i się ciesz życiem i dopóki będzie płacić możesz powstawać ww czynności bo takie gdybanie że padnie itd jest zbędne, masa stron fufufu do zarabiania również padła lub okazała się scamem ale takie życie, dopóki płaci to warto, zwłaszcza że ani to ciężkie ani trudne a w ciągu paru min możesz zlecić minimum wypłaty i cieszyć się uciułanym "grosze" z internetu Wink

Ps: Idzie z refa Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka