Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONKURS nr. 21 [LFE jest wszędzie 2] [PRACE/PROJEKTY] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: KONKURS nr. 21 [LFE jest wszędzie 2] [PRACE/PROJEKTY] (/Temat-KONKURS-nr-21-LFE-jest-wszedzie-2-PRACE-PROJEKTY-16077)

Strony: 1 2


RE: KONKURS nr. 21 [LFE jest wszędzie 2] [PRACE/PROJEKTY] - Wojtas100 - 24-11-2010 18:21

Widzę ,że nikt tie potrafi zmienić rozmiaru zdjęcia.

To mój projekt.

[Obrazek: pb242645.jpg]




[Obrazek: pb242646.jpg]


RE: KONKURS nr. 21 [LFE jest wszędzie 2] [PRACE/PROJEKTY] - pkrecik6 - 25-11-2010 16:44

Moje prace : (społeczne Tongue)

1. 3-4 dni po rozpoczęciu konkursu na mojej szkole przy wejściu na schoły (widzowie: uczniowie, nauczyciele, higienistka ;p pedagog, bibliotekarka i cala reszta wchodząca do szkoły + przechodnie) wisiało aż do tamtego piątku kiedy to zaczęli malować przed poniedziałkowym przyjazdem Kaczyńskiego.
[Obrazek: szkola.jpg]

2. Ten piątek moje połowinki w Klubie Antidotum w ubikacji męskiej gdy już byłem lekko wcięty i lekko zjarany a kibel i pisuar nie były zarzy.... a w kranie nie było stojącej brązowej wody bo rury się zapchały.
[Obrazek: kibel.jpg]

3. Dziś poranek mój samochód zanim brat pojechał do Krakowa po Tatę (ok. 250 km) poprosiłęm aby tego kawałka napisu nie odśnieżał Tongue
[Obrazek: samochhod.jpg]

4. Dziś uwinąwszy się przed obiadem na moim podwórku (szkoda że na drzewie zasłaniały gałęzie bo gołym okiem było b. dobrze widać i musiałem z balkonu) i 2 zdjęcie z bliska mała sklejka na paincie z kilku zdjęć abyście zobaczyli materiał i cały napis.
[Obrazek: calepodw.jpg]
[Obrazek: skleika.jpg]

Napis na kartce A4 wykonałem sam w prześwietnym programie znanym na całym świecie Big GrinSmile . 2

p.s. WOJTASS nie pluj się bo nie siedzisz na ts'ie i nie jesteś dobrze powiadomiony i się nie spóźniłem tym się nie przejmuj Wink


RE: KONKURS nr. 21 [LFE jest wszędzie 2] [PRACE/PROJEKTY] - Wojtas100 - 25-11-2010 18:34

[Obrazek: auto2m.jpg]

[Obrazek: autopq.jpg]


RE: KONKURS nr. 21 [LFE jest wszędzie 2] [PRACE/PROJEKTY] - Admin - 28-11-2010 14:35

1. Miejsce Pkrecik
2. Miejsce Kalis
3. Miejsce D3S1DER1UM
Pozostałe prace które zostały stworzone w świecie realnym zostały nagrodzone 10cioma punktami reputacji.
Gratuluje.


RE: KONKURS nr. 21 [LFE jest wszędzie 2] [PRACE/PROJEKTY] - pkrecik6 - 28-11-2010 16:03

Gratulacje dla Was chłopaki jesteście wielcy Smile
P.S. Zeby Cię Adminie Bananie nie męczyć proszę o konto VIP.


RE: KONKURS nr. 21 [LFE jest wszędzie 2] [PRACE/PROJEKTY] - Kalis - 28-11-2010 18:47

jeeeeeeeee Wygrałem Smile jeee


RE: KONKURS nr. 21 [LFE jest wszędzie 2] [PRACE/PROJEKTY] - D3S1DER1UM - 07-12-2010 20:29

Ha ha dopiero dzisiaj zobaczyłam że moja lodówka zajęła 3 miejsce ;D. Dzięki wielkie i gratulacje dla chłopaków.