Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] (/Temat-Zlecenie-tworzenie-prostych-filmow-na-Youtube-Stala-wspolpraca-160748)

Strony: 1 2


Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - majinpov - 23-01-2019 14:02

Witam,

Zlecę tworzenie filmów na youtube ( renderowanie ).
Na czym dokładnie będzie to polegać?

Otrzymasz ode mnie intro i outro;
Ściągasz 3 filmy ze wskazanej przeze mnie strony;
Dodajesz dźwięk Royality Free;
Renderujesz i wysyłasz mi jako zipa.

Interesuje mnie stała współpraca

Wypłaty możliwe codziennie na Paypal.

Więcej szczegółów na PW, proszę o kontakt osoby mające jakieś pojęcie o tworzeniu filmów i chcące sobie uczciwie dorobić pare groszy. Proszę o podanie orientacyjnej ceny za 1 film.


Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - Snaggy - 23-01-2019 19:38

Jakie masz zapotrzebowanie w tygodniu?


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - majinpov - 23-01-2019 20:38

(23-01-2019 19:38)Snaggy napisał(a):  Jakie masz zapotrzebowanie w tygodniu?


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Oczekuje jakości, myślę że tygodniowo 35 filmów to max na początek, ale 21 też byłoby spoko.


Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - Snaggy - 23-01-2019 20:58

Ok, odezwij sie na pw. Ja pogadam z dziewczyna. Duzo ma teraz wolnego to moze akurat. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - przeCinek19 - 23-01-2019 21:26

Witam,
jeśli aktualne to zapraszam na pw a na pewno się dogadamy Smile


RE: Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - DT82 - 23-01-2019 21:38

Poproszę o więcej szczegółów na PW Wink


Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - patrolpxd - 23-01-2019 23:46

Również prosiłbym o PW!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - Arczit - 24-01-2019 09:25

Podeślij na PW wiecej info Smile Cena zależy od długości filmików oraz jak bardzo chciałbyś je montować Smile


RE: Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - majinpov - 24-01-2019 21:01

(23-01-2019 21:26)przeCinek19 napisał(a):  Witam,
jeśli aktualne to zapraszam na pw a na pewno się dogadamy Smile

(23-01-2019 21:38)DT82 napisał(a):  Poproszę o więcej szczegółów na PW Wink

(23-01-2019 23:46)patrolpxd napisał(a):  Również prosiłbym o PW!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

(24-01-2019 09:25)Arczit napisał(a):  Podeślij na PW wiecej info Smile Cena zależy od długości filmików oraz jak bardzo chciałbyś je montować Smile


Hej aktualne: Filmiki wyglądają tak

Moje intro - 3 Filmy po około 60-90 sekund - Outro - razem około 5 minut.
Wszystko wytłumaczę co i jak.
Jeżeli chodzi o samą edycję to wyciszenie dźwięku + dodanie royality music ( wszystko wytłumaczę ) - można dodać jakieś transitions ładne między filmami.

Zainteresowani proszę o PW z orientacyjną Ceną ( jak ktoś chce sobie dorobić to tu jest opcja za kompletny task kasa na paypal rozliczenie moze byc daily obojetnie.

Filmy 1080p.

Pozdro


RE: Zlecenie tworzenie prostych filmów na Youtube [Stała współpraca] - patspa3 - 18-02-2019 11:42

Aktualne ? Smile chętnie bym się tego podjął Wink
intro i outro gotowe ?