Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
od 0 do stałej pensji dzięki SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: od 0 do stałej pensji dzięki SEO (/Temat-od-0-do-stalej-pensji-dzieki-SEO-160720)

Strony: 1 2


od 0 do stałej pensji dzięki SEO - SEOmocni.pl - 20-01-2019 22:19

Hej! Na początek kilka słów o mnie. Smile
Na co dzień zajmuję się tworzeniem stron oraz ich pozycjonowaniem. W branży jestem dość długo, ale dopiero od niedawna na własny rachunek Smile
.Powstanie tego dziennika jest skutkiem rozpoczęcia przeze mnie trzech projektów, które (mam nadzieję Smile ) zapewnią mi dodatkowy, stały dochód. Ale po kolei...

PROJEKT 1: BLOG POD ADSENSE
Aktualnie dodałem 20 artykułów. Docelowo będzie ich 30 + następnie 1-2 artykuły co miesiąc.

PROJEKT 2: BLOG POD ADSENSE, CENEO
Blog numer dwa będzie dużo bardziej rozbudowany. 7 kategorii, w każdej po conajmniej 5 podkategorii, a w nich po 10 artykułów. Łącznie docelowo 350 tekstów.
Oczywiście zajmie to sporo czasu a żeby się nie zniechęcić po kolei będę każdą podkategorię uzupełniać i wybijać do topki Smile
Strona jeszcze jest pusta, na razie zleciłem napisanie opisów wszystkich kategorii i pierwszej podkategorii. Każdy opis po około 3k znaków.

PROEJKT 3: STRONA SPRZEDAŻOWA KURSÓW
Jako, że projekt 1 i 2 potrzebuje sporo czasu, fajnie jakby jakieś pierwsze pieniądze wpadły trochę szybciej... tak więc przygotowałem kurs, który mam zamiar sprzedawać Smile
I nie, dziennik nie jest po to by Wam go opchnąć - linku nie będę publikować Smile
O samej stronie nie ma co za dużo pisać, zwykły landing page z podpiętymi płatnościami payu. Jeszcze nie wypełniony treścią. W tym przypadku pozycjonowanie raczej nie ma sensu, bardziej skupię się na płatnym ruchu. Do tego system rabatów i program partnerski.

Aby zmotywować Was do odwiedzania mojego dziennika, postaram się w nim rzetelnie opisywać wszystkie kroki, które poczyniam podczas pozycjonowania moich blogów. Sam proces będę starał się wykonać darmowymi sposobami lub takimi, które wymagają niewielkich inwestycji. No nie licząc tekstów Smile

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do komentowania Smile


RE: od 0 do stałej pensji dzięki SEO - adamcio99922 - 20-01-2019 22:32

Co do opcji numer 3 nie ograniczaj się tylko do płatnego ruchu. Dywersyfikacja ruchu to coś ważnego, a także z czasem oszczędność nakładów na kampanię Smile

Będę obserwował!


RE: od 0 do stałej pensji dzięki SEO - KamilFA - 21-01-2019 04:21

No, no. Dość ciekawie się zapowiada Wink obserwuje Cię kolego i Ci kibicuje


RE: od 0 do stałej pensji dzięki SEO - tomek7912 - 21-01-2019 15:05

Powodzenia. Na pewno będę zaglądał.


RE: od 0 do stałej pensji dzięki SEO - wsite - 21-01-2019 22:57

Projekt pierwszy będzie skierowany na Polskę? Na jakie zarobki liczysz z Adsense? Sam się zastanawiam nad uruchomieniem projektu pod Adsense.


RE: od 0 do stałej pensji dzięki SEO - SEOmocni.pl - 22-01-2019 15:06

(20-01-2019 22:32)adamcio99922 napisał(a):  Co do opcji numer 3 nie ograniczaj się tylko do płatnego ruchu. Dywersyfikacja ruchu to coś ważnego, a także z czasem oszczędność nakładów na kampanię Smile

Będę obserwował!
@[adamcio99922] Tutaj z linkowaniem nie ma o co walczyć, bo temat kursu raczej nie jest wyszukiwany w google. klienta trzeba dopiero uświadomić jak bardzo go potrzebuje Smile
Co do dywersyfikacji to jak najbardziej się zgadzam, mam kilka pomysłów na źródła ruchu, będę je na bieżąco opisywać podczas realizacji.

wsite napisał(a):Projekt pierwszy będzie skierowany na Polskę? Na jakie zarobki liczysz z Adsense? Sam się zastanawiam nad uruchomieniem projektu pod Adsense.
@[wsite] Wszystkie 3 strony są pod PL. Ciężko powiedzieć, nie są to frazy z topowymi stawkami za cpc ale stosunkowo szybko powinny się wybić. Kilkanaście $/dzień będzie bardzo ok.
Zresztą adsense to nie jedyna opcja monetyzacji, więc się nie zastanawiaj tylko działaj Smile


Powoli dopracowuje ostatnie szczegóły na stronach. Wszystkie oczywiście są postawione na wordpressie, blogi na prostych szablonach typu magazyn.
Użyte wtyczki:
  • Yoast
  • W3 total cache
  • Google Analytics dashboard
  • UpdraftPlus
  • Wp Cerber
  • Sumo
  • EWWW Image Optimizer
  • Scripts to Footer
Na stronie sprzedażowej dodatkowo:
  • Woocommerce
  • Ultimate Affiliate Pro

Jesli chodzi o same domeny:
Projekt 1:
[Obrazek: Y73AIm3.png]

Projekt 2:
[Obrazek: bf6yh2G.png]

a Projekt 3 jest na domenie nowo zarejestrowanej, ale w tym przypadku to bez znaczenia Smile
Teraz sporo czasu zajmuje mi samo zlecenie tekstów, do każdego opisu tagu, opisu kategorii, opisu produktu i artykułu muszę wybrać oddzielne słowa kluczowe. Później będzie z górki Smile


RE: od 0 do stałej pensji dzięki SEO - wsite - 23-01-2019 17:48

Do dziennika dodaj poniesione koszta, bo wiele osób o tym zapomina. A jakoś mnie przekonałeś do działania Wink


RE: od 0 do stałej pensji dzięki SEO - precell - 23-01-2019 20:50

@[SEOmocni.pl]
Teksty zlecasz przez jakiś serwis, czy indywidualnie jakiemuś pismakowi?


RE: od 0 do stałej pensji dzięki SEO - SEOmocni.pl - 23-01-2019 21:00

@[precell]
teksty, które mają być dobrej jakości zlecam indywidualnie

za to wszelkie opisy na katalogi, precle czy teksty zapleczowe tworze na https://edytorseo.pl/ - wychodzi 30gr/1000 znaków

wsite
koszty dodam od następnego wpisu Smile


RE: od 0 do stałej pensji dzięki SEO - ludek1111 - 25-01-2019 23:53

Czekam na efekty I na pewno będę obserwował: )