Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Misja - dorobić się na napaleńcach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Misja - dorobić się na napaleńcach (/Temat-Misja-dorobic-sie-na-napalencach-160710)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - mrpabl058 - 23-01-2019 14:26

To ja dla przykładu dam, z innej beczki - przez 4 dni na gg wpadło mi 750 zł, bez robienia żadnych instagramów, zbieraniu ruchu, inwestowaniu itd Wink


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - NeedDolar - 23-01-2019 15:44

(23-01-2019 14:26)mrpabl058 napisał(a):  To ja dla przykładu dam, z innej beczki - przez 4 dni na gg wpadło mi 750 zł, bez robienia żadnych instagramów, zbieraniu ruchu, inwestowaniu itd Wink

opiszesz swoja metode?Wink


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - mrpabl058 - 23-01-2019 16:14

Niestety nie mogę tutaj sprzedać wszystkich tajników, bo zrobicie mi konkurencje ;p - gg i napaleńcy to kopalnia złota ;p


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - heycrey - 23-01-2019 16:32

Metoda jest prosta, znajdujesz gościa i ściągasz z niego kase, co tu więcej mówić. Tak samo działa na portalach typu datezone, na snapie, wszędzie. Lepiej celować w zachodnich sąsiadów, bo tam dostaniesz 50 euro zamiast 50 zł Big Grin


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - NeedDolar - 23-01-2019 16:37

a czy ktos z Was podrzuci info gdzie paczki zdjec kupic?


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - EfectiveWork - 23-01-2019 17:14

A po co chcesz kupować ? Przecież masz pełno dostępnych w internecie paczek za które nie trzeba płacić. No chyba, że masz jakiś inny plan na wykorzystywanie tych zdjęć.


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - NeedDolar - 23-01-2019 17:23

Plan jest taki uzywac paczki ktora nie byla mielona 1000 razy. Dlatego pytam o zakup, bo wiekszosc ludzi nie kupi a poszuka Wink


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - mrpabl058 - 23-01-2019 17:48

Samemu poszukaj i coś posklejaj i tyle Wink


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - Mr.Kerthos - 24-01-2019 03:46

Proszę o nie spamowanie w dzienniku. Dziękuję

Podsumowanie dnia 23.01.2019

Tak jak już wyżej wspominałem w dniu dzisiejszym skupiłem się na promocji Snapchata. Niestety nie wiem jeszcze czy będzie ona owocna, gdyż czekam na odpowiedź od jednej osoby. Jeśli uda się z nią współpracować to w zamian za drobną usługę z mojej strony będę miał nielimitowaną ilość nowych napaleńców każdego dnia. Plus jest taki, że osoba ta celuje w bogatych mieszkańców dużych państw. Pokazał mi swoje "księgi" i zobaczyłem w nich, że ruch jest w 80% z państw takich jak USA, UK, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Francja,, Rosja, Japonia. Pozostała reszta to mniejszości jak Polska czy Węgry, które w sieciach affilacyjnych są raczej nisko cenione. Odpowiedz będę miał zapewne w przeciągu kilkunastu godzin. Jeśli się uda - permentalnie odchodzę od e-whoringu i biorę się za sieci affilacyjne. Połączenie jego trafficu z jakąkolwiek ofertą CPA może dać ogromne korzyści. Jemu zależy tylko i wyłącznie na mojej usłudze.... więc jak dla mnie sprawa wygląda pięknie. Pozostaje mi tylko wierzyć, że chłop się z tą sprawą prześpi i wybierze najrozsądniej....dla mnie xd

Na jutro (dzisiaj) planuję skupić się na dalszej promocji snapa oraz spróbowaniu sił na Twitterze. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Cel 10/100
Instagram ma aktualnie 218 followersów... więc powoli ale pnie się w górę. Mam tam około 140 like bez jakichkolwiek hashtagów (czyli like raczej od samych followersów)...czyli wynik raczej mnie satysfakcjonuje. Jeśli się będzie utrzymywało to przy 1000 follow będzie około 700 czynnych użytkowników, czyli zarazem 700 potencjalnych ofiar. Jak dla mnie wynik nie najgorszy.

To tyle. Może jeszcze dodam, że we wcześniej wspomnianej grze udało mi się wbić Legendę w zaledwie 120 meczach rankingowych... więc wynik fenomenalny. Aktualny win rate to 78,9%, na karinie (mój dawny main i OTP, teraz jedynie jeden z trzech) w 29 meczach rankingowych zaledwie jedna porażka.
Kocham tą grę. A Wy może mieliście z nią styczność?

Miłego dnia!


@edit
Pisałem o CPA...i dopiero czytając post pomyślałem, że na bogatych napaleńców bardziej owocne może być CPS. Nie wiem jakie oferty sprzedażowe są w adult affiliate ale myślę, że są kuszące dla mężczyzn oraz bardzo profit dla osoby promującej. Jak się wyśpię to przejrzę Internet i zobaczę jak to wygląda


RE: Misja - dorobić się na napaleńcach - Wojtek574 - 24-01-2019 11:33

(24-01-2019 03:46)Mr.Kerthos napisał(a):  Proszę o nie spamowanie w dzienniku. Dziękuję

Podsumowanie dnia 23.01.2019

Tak jak już wyżej wspominałem w dniu dzisiejszym skupiłem się na promocji Snapchata. Niestety nie wiem jeszcze czy będzie ona owocna, gdyż czekam na odpowiedź od jednej osoby. Jeśli uda się z nią współpracować to w zamian za drobną usługę z mojej strony będę miał nielimitowaną ilość nowych napaleńców każdego dnia. Plus jest taki, że osoba ta celuje w bogatych mieszkańców dużych państw. Pokazał mi swoje "księgi" i zobaczyłem w nich, że ruch jest w 80% z państw takich jak USA, UK, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Francja,, Rosja, Japonia. Pozostała reszta to mniejszości jak Polska czy Węgry, które w sieciach affilacyjnych są raczej nisko cenione. Odpowiedz będę miał zapewne w przeciągu kilkunastu godzin. Jeśli się uda - permentalnie odchodzę od e-whoringu i biorę się za sieci affilacyjne. Połączenie jego trafficu z jakąkolwiek ofertą CPA może dać ogromne korzyści. Jemu zależy tylko i wyłącznie na mojej usłudze.... więc jak dla mnie sprawa wygląda pięknie. Pozostaje mi tylko wierzyć, że chłop się z tą sprawą prześpi i wybierze najrozsądniej....dla mnie xd

Na jutro (dzisiaj) planuję skupić się na dalszej promocji snapa oraz spróbowaniu sił na Twitterze. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Cel 10/100
Instagram ma aktualnie 218 followersów... więc powoli ale pnie się w górę. Mam tam około 140 like bez jakichkolwiek hashtagów (czyli like raczej od samych followersów)...czyli wynik raczej mnie satysfakcjonuje. Jeśli się będzie utrzymywało to przy 1000 follow będzie około 700 czynnych użytkowników, czyli zarazem 700 potencjalnych ofiar. Jak dla mnie wynik nie najgorszy.

To tyle. Może jeszcze dodam, że we wcześniej wspomnianej grze udało mi się wbić Legendę w zaledwie 120 meczach rankingowych... więc wynik fenomenalny. Aktualny win rate to 78,9%, na karinie (mój dawny main i OTP, teraz jedynie jeden z trzech) w 29 meczach rankingowych zaledwie jedna porażka.
Kocham tą grę. A Wy może mieliście z nią styczność?

Miłego dnia!


@edit
Pisałem o CPA...i dopiero czytając post pomyślałem, że na bogatych napaleńców bardziej owocne może być CPS. Nie wiem jakie oferty sprzedażowe są w adult affiliate ale myślę, że są kuszące dla mężczyzn oraz bardzo profit dla osoby promującej. Jak się wyśpię to przejrzę Internet i zobaczę jak to wygląda

Co do gierki grałem ale się znudziła po chwili dużo osób lata tam na bocie z tego co zauważyłem albo wchodzą i afk :/ Od siebie mogę polecieć idle herosa niby głupia klikania ale tak mnie wciągnęła że gram już kilka miesięcy wchodząc 2 razy dziennie Tongue