Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? (/Temat-Jest-cos-podobnego-oplacalnego-do-prolific-160705)

Strony: 1 2


Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - d.weny - 19-01-2019 19:13

Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? Bo wszystkie strony które znam są beznadziejne...


RE: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - SkylineR34 - 19-01-2019 19:21

Prolific jest jedyny w swoim rodzaju.
Clixsense przy odpowiednim nastawieniu też ładnie daje zarobić w skali miesiąca.
Chyba, że liczysz jedynie stawkę na godzinę to wtedy nic się nie da porównać.


RE: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - ra3er - 08-02-2019 08:22

(19-01-2019 19:21)SkylineR34 napisał(a):  Prolific jest jedyny w swoim rodzaju.
Clixsense przy odpowiednim nastawieniu też ładnie daje zarobić w skali miesiąca.
Chyba, że liczysz jedynie stawkę na godzinę to wtedy nic się nie da porównać.

U mnie z ta stronka jest coś nie tak żadnej ankiety jeszcze nie dostałem ...


RE: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - SkylineR34 - 08-02-2019 08:30

@ra3er dużo zależy od wypełnionego profilu.
Ankiety trzeba samemu sprawdzać pod 'Opinion World' + najlepiej zainstalować ich dodatek do przeglądarki, który powiadamia nas o nowych ankietach.
Jeśli tylko czekasz na mejla z ankietami od nich to dostaniesz może raz na miesiąc.


RE: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - ra3er - 08-02-2019 08:42

(08-02-2019 08:30)SkylineR34 napisał(a):  @ra3er dużo zależy od wypełnionego profilu.
Ankiety trzeba samemu sprawdzać pod 'Opinion World' + najlepiej zainstalować ich dodatek do przeglądarki, który powiadamia nas o nowych ankietach.
Jeśli tylko czekasz na mejla z ankietami od nich to dostaniesz może raz na miesiąc.
Powiem ci że zarejestrowałem się jako ten Participant i nie miałem możliwości uzupełnienia profilu jedynie co potwierdziłem email co robić?


RE: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - SkylineR34 - 08-02-2019 08:58

Więc mówisz o Prolific, a tam po zapisie jako PARTICIPANT profil wypełnia się pod 'About you'.
Jeśli nie masz takiej zakładki to musiałeś się źle zapisać czyli jako 'RESEARCHER'.
Zostaje tylko pisać do supportu i prosić o zmianę typu konta.


RE: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - GrzegorzAnkieter - 08-02-2019 11:08

(19-01-2019 19:13)d.weny napisał(a):  Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? Bo wszystkie strony które znam są beznadziejne...
GreenPanthera wysyła jeszcze sporo ankiet o wartości 0,65 - 1 USD. Co prawda do przeważającej większości się nie kwalifikuję, ale kilka tygodniowo udaje się wypełnić.


RE: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - Owl_ - 08-02-2019 11:38

(08-02-2019 08:58)SkylineR34 napisał(a):  Zostaje tylko pisać do supportu i prosić o zmianę typu konta.

Nawet nie musi pisać do supportu, ponieważ w Prolific można mieć dwa rodzaje kont (konta muszą się tylko różnic adresem e-mail).

Fragment z FAQ:

"Can users have both a researcher and participant account?
Yes, users may have both types of accounts on Prolific, but they may not use the same email address for both accounts."



RE: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - ra3er - 08-02-2019 15:21

(08-02-2019 08:58)SkylineR34 napisał(a):  Więc mówisz o Prolific, a tam po zapisie jako PARTICIPANT profil wypełnia się pod 'About you'.
Jeśli nie masz takiej zakładki to musiałeś się źle zapisać czyli jako 'RESEARCHER'.
Zostaje tylko pisać do supportu i prosić o zmianę typu konta.

A no to mam 2 konta i po wypełnieniu about you miałem tylko studies jedno i tyle. I mam problem bo nie mogę zweryfikować numeru..


RE: Jest coś podobnego/opłacalnego do prolific? - ra3er - 08-02-2019 16:23

Po prostu daje mój numer i nie przychodzi SMS pomoże ktoś?