Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blad po wejsciu na strone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Blad po wejsciu na strone (/Temat-Blad-po-wejsciu-na-strone-160703)



Blad po wejsciu na strone - Juniorek - 19-01-2019 16:38

Witam, mam maly problem na stronie ktora dotychczas dzialala

Kupilem domene na aftermarket.pl i probowalem zrobic przekierowanie na dnsy home.pl ale nic to nie zmienilo dalej po wejsciu na ta strone wyskakiwala aukcja domeny, jednakze od dzis rano ciagle wyskakuje taki blad po wejsciu:

CLIENT ERROR
403
FORBIDDEN
The server understood the request but refuses to authorize it.

Moze moglby mi ktos pomoc to ogarnac bo wogole nie rozumiem skad sie to wzielo...
Domena to: planetgaines.com


RE: Blad po wejsciu na strone - rachman - 19-01-2019 17:14

Paginacja DNS trwa około doby zazwyczaj. Minęło?
Teraz aukcja wyskakuje.


RE: Blad po wejsciu na strone - Juniorek - 19-01-2019 18:59

Ty no bez kitu dziala znowu.... Jakbym chcial ta strona zarzadzac i przeniesc na home to jak to zrobic w takim razie bo juz nie wiem :-P da sie transferowac ale to kosztuje a bez dodatkowych opłat da sie?


RE: Blad po wejsciu na strone - rachman - 19-01-2019 20:44

Kupiłeś i zapłaciłeś tak? A przedłużenie/przeniesienie jak?


RE: Blad po wejsciu na strone - Juniorek - 19-01-2019 23:02

Znalazlem ta domene w expireddomains i wszedlem na aftermarket sprawdzilem czy mozna kupic i kupilem ta domene, hostingu nie kupowalem no mam na home.pl wiec myslalem ze sobie przeniose ta domene i bedzie po sprawie a tu problem maly mam


RE: Blad po wejsciu na strone - ferror90 - 19-01-2019 23:30

Domena jest zaparkowana na DNS'ach aftermarket
http://freedns.afraid.org/domain/dnstrace.php?domain=planetgaines.com&submit=Trace

Na hostingu home.pl utwórz konto www dla domeny a następnie w aftermarket zmień DNS'y na te dedykowane dla home.


RE: Blad po wejsciu na strone - Juniorek - 20-01-2019 11:45

Juz tak zrobilem i wlasnie nic to nie dalo nie wiem dlaczego


RE: Blad po wejsciu na strone - precell - 20-01-2019 13:13

Napisz do pomocy aftermarket. Trzymam domeny u nich od lat, i tylko raz miałem podobny problem. Napisałem do nich i chłopaki załatwili problem :-)