Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z CDA.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Problem z CDA.PL (/Temat-Problem-z-CDA-PL-160694)

Strony: 1 2


Problem z CDA.PL - BlueYes.eu - 18-01-2019 18:13

Witam mam od ponad tygodnia problem z CDA.pl
zgłosiłem moje konto aby zmienili mi na konto partnerskie.
Wyskoczyła notka :
"Dostęp do konta partnerskiego wymaga akceptacji administratora. Proces ten trwa zwykle 1-2 dni robocze. Potwierdzenie otrzymasz na adres e-mail.

Jeśli twoim zdaniem weryfikacja trwa zbyt długo, napisz na [email protected]"

pisałem około 4 maili już do nich ostatni wczoraj.
Brak kontaktu Sad

Jakieś porady?


RE: Problem z CDA.PL - Mailowiec - 18-01-2019 18:16

Napisz do nich z przypomnieniem.


RE: Problem z CDA.PL - BlueYes.eu - 18-01-2019 18:19

(18-01-2019 18:16)Mailowiec napisał(a):  Napisz do nich z przypomnieniem.

pisałem 4 maile już,że w dalszym ciągu nie otrzymałem maila z odpowiedzią.


RE: Problem z CDA.PL - rachman - 18-01-2019 18:23

No ale czego szukasz - kogoś z plecami w cda? Wink Niestety musisz czekać niby jak mamy pomóc... Jeśli mają fejszbooka czy inne takie to tam napisz i nic więcej nie wymyślisz.


RE: Problem z CDA.PL - BlueYes.eu - 18-01-2019 18:26

(18-01-2019 18:23)rachman napisał(a):  No ale czego szukasz - kogoś z plecami w cda? Wink Niestety musisz czekać niby jak mamy pomóc... Jeśli mają fejszbooka czy inne takie to tam napisz i nic więcej nie wymyślisz.

Może ktoś ma jakiś inny mail albo umie pomóc albo spotkał się z podobną sytuacją.


RE: Problem z CDA.PL - rachman - 18-01-2019 18:38

Z tego co kojarzę to w kontakcie tylko ten adres widniał. Upewnij się czy to ich oficjalny profil (nie podawaj jakichś danych niepotrzebnie gdyby to prywatny był) i zadaj pytanie może coś prędzej ruszy:
https://www.facebook.com/wwwcdapl/


RE: Problem z CDA.PL - BlueYes.eu - 18-01-2019 18:41

(18-01-2019 18:38)rachman napisał(a):  Z tego co kojarzę to w kontakcie tylko ten adres widniał. Upewnij się czy to ich oficjalny profil (nie podawaj jakichś danych niepotrzebnie gdyby to prywatny był) i zadaj pytanie może coś prędzej ruszy:
https://www.facebook.com/wwwcdapl/

O dzięki wielkie może jakiś kontakt z nimi nawiążę.


RE: Problem z CDA.PL - rachman - 18-01-2019 18:44

Upewnij się ze to nie prywatny wiesz Wink Zawsze jak gdzieś nie odpowiadają sprawdzaj na fejsie może dany sklep/program ma konto - czasami szybciej odpowiadają... czasami nigdy Wink


RE: Problem z CDA.PL - Shimeon - 18-01-2019 21:13

Ja też wczoraj pisałem do nich w tej sprawie to mi gościu odpisał, żebym podał link do mojego kanału na yt. To podałem i dalej czekam Rolleyes


RE: Problem z CDA.PL - BlueYes.eu - 18-01-2019 21:48

(18-01-2019 21:13)Shimeon napisał(a):  Ja też wczoraj pisałem do nich w tej sprawie to mi gościu odpisał, żebym podał link do mojego kanału na yt. To podałem i dalej czekam Rolleyes

A co ma kanał YT z tym wspólnego ?
z jakiego maila dostałeś odpowiedz?