Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Portal Erotyczny z fotkami, kilkaset PLN/msc (licytacja BCM) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Portal Erotyczny z fotkami, kilkaset PLN/msc (licytacja BCM) (/Temat-Sprzedam-Portal-Erotyczny-z-fotkami-kilkaset-PLN-msc-licytacja-BCM-160676)



Sprzedam Portal Erotyczny z fotkami, kilkaset PLN/msc (licytacja BCM) - Leśniczy - 17-01-2019 22:05

1.Nazwa przedmiotu : Portal najpiekniejszenastolatki.pl
2.Opis przedmiotu :
Ruch: ok. 500 UU dziennie i 3000-5000 wyświetleń. Wiadomo, jak dodaję obrazki i wrzucam link na FP. Co raz więcej powracających. Rekordowo było 9500 wyświetleń jednego dnia. Jest już 650 kont zarejestrowanych na stronie (ostatnio jak wystawiałem było 300).
Zarobki: Kampania Erodate na Mylead, lead za rejestrację 2,25zł. Wcześniej średnio 5-10PLN dziennie, teraz kiedy udało mi się poprawić konwersję wpada koło 15-20
SubSMS czy innych IVR nie próbowałem.


Aktualizacja 20.01.2018

Ostatni dzień całkiem dobrze wypadł, 15PLN wpadło

[Obrazek: YjmupcT.png]

A to dzisiaj 21.01, skromny rekordzik. Udało mi się w końcu poprawić konwersję:

[Obrazek: xEcyrDK.png]

3.Zdjęcia : Na Allegro
4.Kontakt : PW lub Allegro
5.Cena : Kto da więcej ten zabiera --> https://allegro.pl/oferta/portal-z-lekka-erotyka-zarabia-fanpage-21tys-7786309364
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Allegro -> https://allegro.pl/oferta/portal-z-lekka-erotyka-zarabia-fanpage-21tys-7786309364


RE: Sprzedam najpiękniejsze nastolatki (licytacja od 1zł) - master4 - 17-01-2019 23:04

Bez ceny minimalnej? Czy jest jakaś kompresja zdjęć? Ile obecnie zajmują pliki przy tych 50 stronach zdjęć?

Ogólnie to potencjał jest, jak ktoś ma czas to na promowanie na socialach(fanpage,grupy fb, instagramy, snapchaty, wykop, reddit itd) to rozpromuje stronkę Smile


RE: Sprzedam najpiękniejsze nastolatki (licytacja od 1zł) - Leśniczy - 18-01-2019 00:01

Bez minimalnej. W tej chwili obrazki ważą ~110MB, czyli jakieś 500kb/szt. W skrypcie są obsługiwane przez PHPImageWorkshop. Można ustawić większą kompresję, jest też możliwość zmiany rozmiaru (przez zmiany w kodzie PHP, żeby ktoś nie pomyślał, że jest do tego jakiś interfejs).

Ja mam w tej chwili

Kod:
$imageQuality = 100;
Big Grin


Aktualizacja: dziś 22.01 jak do tej pory 13,5 z reklam


Sprzedam Portal Erotyczny z fotkami, kilkaset PLN/msc (licytacja BCM) - Majka - 23-01-2019 06:24

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.