Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie (/Temat-Wlasny-kanal-YouTube-Porady-o-Instagramie-160673)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Snaggy - 05-02-2019 17:51

(05-02-2019 17:45)arturito napisał(a):  
(05-02-2019 16:41)Snaggy napisał(a):  Promujesz na fb tez kanal? Smile
Tak, głównie na FB Wink Podsumowanie pierwszej reklamy miałeś dosłownie kilka postów wyżej Big Grin

Arczit napisał(a):Dobry pomysł na serie, aby krok po kroku pokazać Twoje techniki na Insta Wink
Co do contentu pomyśl nad rozbudową bo na samym Instagramie masz trochę ograniczone pole manewru.
Seria może nie, ale na pewno przy filmie o omawianiu tego zagadnienia stworzę "na wizji" nowe konto i omówię działania na start + w kolejnych filmach po czasie też będę wracał z informacjami jak tam nasze konto testowe sobie radzi Wink

Co do contentu - jest to kanał tylko i wyłącznie o Insta, ciężko byłoby tu coś jeszcze dodawać. Ten kanał na Youtube nie ma zarabiać, ma być tylko wspomaganiem mojego portfolio Wink Będąc publicznym ekspertem w danej dziedzinie, łatwiej złapać Ci "grubsze ryby" jako klientów. Już teraz na Insta zarabiam nie najgorzej, ale byli to zwykle klienci, którzy brali prowadzenie Social Media dodatkowo i nie przeznaczali na to aż takich dużych budżetów. Chciałbym jednak pójść w to mocniej, stąd pomysł na cały kanał.

Aby dobrze zarabiać musisz zwykle spełniać jeden z dwóch warunków:
-Być w czymś naprawdę dobry i móc wysoko cenić swoje usługi
-Mieć możliwość oferowania produktu/usługi na ogromną skalę (wtedy jakość ma już mniejsze znaczenie).

Ja celuje w punkt pierwszy Wink
Moglbys pokazac kreacje jaka uzywasz na fb? Targetowanie bym sobie ogarnal, ale jestem ciekawy kreacji reklamowej. Smile Bylbym wdzieczny jesli to nie problem. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 05-02-2019 18:03

Nic specjalnego, po prostu promuje posty Wink Jak wyglądają możesz sam zobaczyć na fanpage:

https://www.facebook.com/Insta-Master-PL-599134507210484/


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Arczit - 07-02-2019 13:11

Ok, Panie youtuber Big Grin Pierwsze poważne pytanie:

Dzisiaj instagram zrobił numerek, podczas rejestracji podałem wszystkie potrzebne dane i email. Po kliknięciu zarejestruj nic się nie wydarzyło, więc myślałem że lag, czy coś podobnego. Klikam jeszcze raz zarejestruj i poprawia mi na czerwono email, tak jakby konto już było zrobione. Nie dostałem żadnego potwierdzenia na email, a przy próbie odzyskiwania hasła nie widzi takiego emaila.

Według mnie możliwości są dwie:
1) Zablokowali mi email i nie zrobię już na nim konta (1 raz z czymś takim się spotykam).
2) Konto zostało założone, ale z niewiadomych przyczyn nie przyszedł link potwierdzający. A bez tego konto nie jest aktywne i nie można odzyskać hasła (stąd efekt jak wyżej).

Proszę o wypowiedź eksperta Big Grin


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 07-02-2019 14:45

Nie tyle email Ci zablokowali, co urządzenie na którym zakładasz profil Wink Lub adres IP/Proxy z którego korzystasz. Na to mi wygląda przynajmniej.

Tworzyłeś więcej kont na tym urządzeniu/IP wcześniej? Spróbuj się zalogować na użytkownika/hasło które podałeś do rejestracji, jeśli pokaże Ci komunikat, że konto zablokowane no to tak jak wyżej - masz już bana na tworzenie kont Wink Pytanie tylko czy na IP czy na urządzenie, tego już niestety na 100% się nie dowiemy.


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Arczit - 07-02-2019 16:21

Ale Ekspert mówię że konta nie zablokowali, bo nawet jak loguje czy przywracam hasełko to wywala błąd ze nie ma takiego emaila/konta.

Konto dopiero Ci zbanują jak je założysz a ja tego nie potrafię zrobić Big Grin


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 07-02-2019 16:45

Naprawdę jak logujesz się tymi danymi to masz komunikat "konto nie istnieje/błędne dane logowania", a nie "konto zostało zablokowane" Smile?

Dziwna sprawa w takim razie, bo widziałem już coś podobnego o czym mówisz, ale właśnie u osób, które wyczerpały ilość kont, które można założyć na danym urządzeniu (coś koło 7-10 to jest jeśli dobrze pamiętam) i też nie było żadnego maila z potwierdzeniem, ale po próbie logowania był komunikat, że konto zablokowane, a przy próbie rejestracji jeszcze raz pokazuje, że dana nazwa użytkownika już zajęta. Taki "ban-instant" Big Grin

Nie odpowiedziałeś czy tworzyłeś już konta na tym urządzeniu/IP/proxy i ile tego było Smile


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Arczit - 07-02-2019 16:57

"Wprowadzona nazwa użytkownika nie należy do konta. Sprawdź swoją nazwę użytkownika i spróbuj ponownie." - Taki komunikat.

Na jednym urządzeniu 2 konta, przy zmiennym IP (1 IP - 1 konto).


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 07-02-2019 17:02

Hmm no to może od czasu kiedy to widziałem nieco zmienił się sam komunikat i już bezpośrednio nie informują o blokadzie konta. Rozumiem, że drugi raz jak próbujesz rejestracji to pokazuje nazwę użytkownika jako zajętą Wink? Czy tylko email jako zajęty jest?

Mimo wszystko obstawiam tutaj właśnie takiego bana o jakim mówię. Z jakiegoś powodu instagram "obraził" się na Twoje IP/urządzenie/proxy (nie wiem czy korzystasz z jakiś dodatkowych aplikacji nieoficjalnych, botów, płatnych proxy itd.)

Rozwiązaniem prawie napewno będzie założenie konta na innym urządzeniu (telefon dziewczyny/brata/znajomego lub komputer jeśli do tej pory zakładałeś telefonem)


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Arczit - 07-02-2019 18:46

(07-02-2019 17:02)arturito napisał(a):  Rozwiązaniem prawie napewno będzie założenie konta na innym urządzeniu (telefon dziewczyny/brata/znajomego lub komputer jeśli do tej pory zakładałeś telefonem)

Teraz to chyba nie mówisz poważnie Big Grin Co jak co, ale takiej porady się nie spodziewałem Big Grin Ja nie mówię o robieniu konta dla siebie tylko pod $$$. "Wujas daj no telefona, zrobie se konto na insta, żeby tam wstawiać roznegliżowane babeczky?"

Nie chce Ci tu zaśmiecać dziennika, pytaniami. Po prostu myślałem że kumasz co może być powodem i dasz pro tipa Big Grin Niestety sociale się cały czas zmieniają i może robią na mnie testy A/B smutny


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 07-02-2019 19:09

Nie rozumiem Twojego prześmiewczego tonu bo dałem Ci jedynego słusznego tipa, jestem na 99% pewien, że to jest problemem o czym mówię.

Używałeś bądź używasz proxy/botów i innych tego typu narzędzi (jeśli to konta pod zarabianie na "gołych babeczkach") i instagram Ci oflagował urządzenie (bądź w najlepszym przypadku tylko IP/Proxy). Bo skoro masz tylko 2 konta to nie jest powodem ich za duża ilość.

Bez powodu takiego "instant-bana" się nie dostaje Wink Szansa, że to błąd w tym wypadku jest absolutnie minimalna. Jakiś powód był, że zostalo Ci zablokowana możliwość tworzenia kont.

Więc zostaje zakładać konto na innym proxy, albo na innym urządzeniu. Nic innego nie poradzisz.