Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie (/Temat-Wlasny-kanal-YouTube-Porady-o-Instagramie-160673)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - VNMX. - 22-07-2019 14:49

To polecam Ci nagrywać więcej filmów na raz i planować do przodu. Może krótszy format, do 5-7 minut na przykład.


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 22-07-2019 18:05

Wiesz, to nie samo nagrywanie jest problemem, tylko montaż zabiera potem najwięcej czasu Smile Więc nagranie na zapas średnio pomoże.

Ale postaram się coś pomyśleć, żeby nieco zoptymalizować częstotliwość wydawania filmików. Bo masz sporo racji.

Jako, że to forum o zarabianiu, to może czas na małe podsumowanie sprzedaży e-booka, który napisałem niedawno Wink Sprzedaż puściłem od czerwca, poszło 217 sztuk do tej pory - przychód netto 7300zł. Nie najgorzej.

Oczywiście nie jest to w całości sprzedaż z YT, poszło sporo reklamy na FB Ads (i nadal leci). Także, aż tak kolorowo nie jest, na samą reklamę wydałem ok. 3 tysiące. Ale książka się zwraca i generuje mi nowych subskrybentów na kanale. Na priv też dostaje sporo pozytywnych opinii od osób, które kupiły także nic tylko działać dalej Wink Co ciekawe ebook ten miał być darmowym krótkim poradnikiem, ale tak się rozpisałem i wenę twórczą złapałem, że aż by było szkoda oddawać to za darmo Tongue

[Obrazek: stats.jpg]


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 02-09-2019 23:02

Ostatnio sporo się narzeka na hashtagi... małe przypomnienie istotnych zasad:






RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - dzemba - 04-09-2019 09:42

Niezły przyrost subów na kanale odkąd ostatnio sprawdzałem około 400 sztuk Smile


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 04-09-2019 10:32

Powoli, ale stabilnie Big Grin Nisza taka, że konkurencja w sumie na polskim youtube mała - sporo moich filmów jest już w wyszukiwarce dość wysoko na frazy związane z insta Wink

Postaram się też teraz dodawać częściej, ale krótsze filmiki. Zobaczymy jak się to przełoży na algorytm YT i przyrosty.


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - dzemba - 04-09-2019 15:48

No w sumie lekko za długie Huh 17 czy 14 miinut troche mnie by przerastało, zawsze mozesz miec z tego materiału na 2 filmy Smile wilk syty i owca cała

Edit:
ale z drugiej strony jak by mialy mniej niż te 6-7 minut też bym podejrzliweie patrzył Tongue widać mi nie dogodzisz


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 17-10-2019 21:18

Prosty trik Wink






RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 15-11-2019 17:03

Taka ciekawostka Wink






RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 18-12-2019 20:13

I stukło 2k subów Wink Jak na niecałe 10 miesięcy działania kanału, to pewnie kiepski wynik, ale mnie i tak cieszy. Ten kanał prowadzę i tak 100% dorywczo Smile Fajnie, że ktoś mnie słucha. Zapraszam na Q&A z tej okazji:






RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Pilarsky - 19-12-2019 15:49

o kanał dla mnie, subik Big Grin