Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł (/Temat-WorldRemit-80-zl-za-zalozenie-konta-i-przelanie-500-zl-160672)

Strony: 1 2 3


WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - michael55910 - 17-01-2019 21:49

Witam,
WorldRemit to serwis służący do przelewania pieniędzy pomiędzy kontami w różnych krajach, podobny do TransferGo. Ogólnie wydaje mi się nieopłacalny, ale akurat rozdają 100 zł za rejestrację z polecenia i przelanie za jego pomocą 500 zł.

Linki:
Czysty link / Google Play / App Store
Kod polecający: <chwilowo brak>

Co należy zrobić:
1. Zakładamy konto na stronie lub w aplikacji, podając kod polecający - będzie mi miło, jeśli podasz mój (100 zł dla polecanego i 100 zł dla polecającego).

2. W WorldRemit robimy nowy transfer 500 PLN na GBP i jako odbiorcę podajemy dane swojego konta Revolut (lokalnego GBP oczywiście). W polu na numer odbiorcy (+44) można wpisać cokolwiek. Na kursie WorldRemit będziemy stratni około 5 zł w porównaniu do Revolut.

3. Aby pozbyć się opłaty 16 zł za transfer, podajemy kod promocyjny: FINDER (znaleziony w internecie, tylko na pierwszy transfer).

4. W następnym kroku podajemy swoje dane i potwierdzamy numer telefonu.

5. Wybieramy sposób finansowania transferu - najszybciej będzie zapłacić kartą PLN.

6. Przeprowadzamy weryfikację dokumentu tożsamości, klikając w link otrzymany na maila - będzie to konieczne, aby wykonać kolejny transfer.

7. Kiedy pierwszy transfer dotrze na nasze konto, otrzymamy maila z kodem na -100 zł na koszt następnego transferu. Wtedy możemy wykonać transfer 84 PLN na GBP na swoje konto Revolut.

Więcej na temat programu polecającego znajdziesz w FAQ


RE: WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - MrMisiek - 18-01-2019 13:28

Tylko czy na pewno odda pieniądze ? jakieś potwierdzenia cos ?


RE: WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - marmal - 18-01-2019 13:56

Zarejestrowałem się z refa i zrobiłem przelew. Z tym, że jak chciałem zrobić przelew w GBP, to wymuszało mi podanie lokalnego numeru telefonu (z prefixem +44) w formularzu odbiorcy.
Ostatecznie wybrałem transfer na korony czeskie jako, że mam czeski nr telefonu i konto bankowe. Dam znać jak wszystko przejdzie.


RE: WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - michael55910 - 18-01-2019 14:27

@MrMisiek
Oddać pieniądze odda na pewno - do mnie dotarły z powrotem po kilku godzinach
Potwierdzenie z Revolut: (Kliknij aby zobaczyć)
Ale niepokoję się o bonus... Przelew dotarł ponad 12 h temu, a maila z voucherem nadal nie ma. Ale dam im jeszcze trochę czasu, zanim zacznę męczyć na czacie Smile
W każdym razie może warto wstrzymać się kilka dni, jeśli ktoś chce mieć pewność. Dam znać jak już dostanę voucher.

@marmal
Zapomniałem napisać... Jako telefon odbiorcy można wpisać cokolwiek - telefon to nie jest informacja wymagana do przelewu i w sumie nie wiem po co o nią proszą.


RE: WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - marmal - 18-01-2019 14:44

Dzieki za informacje o telefonie. Smile
Co do vouchera, to maja 10 dni roboczych wg tego co pisza:

Cytat:The vouchers will be sent to the email addresses associated with you and your friends’ WorldRemit accounts, within 10 working days of the promotional criteria being met.



RE: WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - michael55910 - 18-01-2019 15:34

Ooo, dzięki Smile Właśnie nie mogłem znaleźć informacji, ile regulaminowo mają czasu na wysłanie vouchera.

A odnośnie telefonu, to jeszcze tak sobie myślę, że może na numer telefonu odbiorcy wysyłają jakieś potwierdzenie, więc podając zmyślony numer warto podać taki, który na pewno nie istnieje.


RE: WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - marmal - 18-01-2019 16:47

Tak, zgadza się. Podałem własny numer telefonu i przyszedł sms, że dana osoba (w tym przypadku ja sam) wysłała pieniądze i będą dostarczone na konto bankowe w ciągu 3 dni roboczych.


RE: WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - michael55910 - 22-01-2019 01:10

I oto voucher wylądował:
[Obrazek: World-Remit-Voucher.png]
Transfer zlecony i już w drodze. Tylko nie wiedzieć czemu znowu przysłali prośbę o weryfikację ID (mimo że weryfikowałem się wcześniej). Ale transfer i tak puścili.


WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - marmal - 22-01-2019 08:56

To świetnie! A ile w sumie dni roboczych czekałeś na ten voucher? Ja na razie dostałem kod na darmowe transfery.


RE: WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł - michael55910 - 22-01-2019 17:35

W czwartek puściłem transfer i w tego samego dnia wieczorem dotarł, a voucher dostałem wczoraj wieczorem. Czyli niecałe 3 dni robocze.

A co to za kody na darmowe transfery? Ja nic takiego nie dostałem. Było coś więcej napisane z jakiej okazji te kody?