Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cuda na kiju z grupami FB.O co kaman? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Cuda na kiju z grupami FB.O co kaman? (/Temat-Cuda-na-kiju-z-grupami-FB-O-co-kaman-160668)



Cuda na kiju z grupami FB.O co kaman? - TelegramGrzegorz - 17-01-2019 17:53

Wiem, ze fejs robi sobie jaja z zasiegami na grupach itp, ale martwi mnie jedna rzecz.Mianowicie przez 4 dni na grupie było wszystko okej, posty widoczne na tablicach użytkowników a dziś grupa niemalże umarła..Brak polubień pod postami (sporadycznie sie trafiają) Jakiegoś bana wyłapałem?

Edit, podejrzewam, ze to może być shadow..i mam jeszcze pytanie do ogarniętych osób, które go wyłapały..Jeśli ze "zbanowanego" konta zatwierdzam posty innych userów ma to wpływ na widoczność?


RE: Cuda na kiju z grupami FB.O co kaman? - artzarab - 18-01-2019 07:32

Na bank shadow. Klasyka za 7 lub 14 dni wróci do normy. Co do zbanowanego konta...szybko ustaw innych administratorów, bo od wczoraj fejs znów szaleje i likwiduje profile (ale znając życie skoro ban to i tak nie masz tej opcji aktywnej).

Jaka branża grupy? Ali? Wiem że w tych grupach ciągle największe cuda się dzieją...


RE: Cuda na kiju z grupami FB.O co kaman? - TelegramGrzegorz - 18-01-2019 08:29

(18-01-2019 07:32)artzarab napisał(a):  Na bank shadow. Klasyka za 7 lub 14 dni wróci do normy. Co do zbanowanego konta...szybko ustaw innych administratorów, bo od wczoraj fejs znów szaleje i likwiduje profile (ale znając życie skoro ban to i tak nie masz tej opcji aktywnej).

Jaka branża grupy? Ali? Wiem że w tych grupach ciągle największe cuda się dzieją...

Inna tematyka, ale o ali też posiadam i tam tez były jajca Big Grin No ustawiłem już sobie admina na jednym nowym fake koncie i swoim prywatnym..
No cóż, pozostaje czekać...