Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fb. Blokada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fb. Blokada (/Temat-Fb-Blokada-160658)



Fb. Blokada - Pabloso - 17-01-2019 02:15

Witam. Miałem konto fikcyjne na FB około 2.5 tys. Ludzi i fb zablokował mi konto poprzez weryfikację dokumentem. Prawdopodobne ktoś mnie zgłosił. Jaki jest sposób aby odblokowali mi konto. Drugi problem jest taki że do tego konta miałem podpięty FP i nie mam teraz dojścia do fb i FP . Lipa totalna. Ktoś pomoże za dobry browar? Smile


RE: Fb. Blokada - domi11997 - 17-01-2019 07:01

Jak Ci wyskoczyla weryfikacja na fake konto, to jak.chcesz odblokowac dowodem? Poszlo w piz... konto i fp


RE: Fb. Blokada - Pabloso - 17-01-2019 10:49

(17-01-2019 07:01)domi11997 napisał(a):  Jak Ci wyskoczyla weryfikacja na fake konto, to jak.chcesz odblokowac dowodem? Poszlo w piz... konto i fp
Ktoś kiedyś tu oferował pomoc przy tego typu problemie. Ponoć był wstanie odblokować.


RE: Fb. Blokada - hosezbsk - 17-01-2019 12:04

Zapomnij kolego nic już nie zrobiszSmile Ja tak straciłem już 4 fp, teraz się nauczyłem żeby nie trzymać fp na jednym koncie tylko na kilku.


RE: Fb. Blokada - Pabloso - 17-01-2019 14:30

(17-01-2019 12:04)hosezbsk napisał(a):  Zapomnij kolego nic już nie zrobiszSmile Ja tak straciłem już 4 fp, teraz się nauczyłem żeby nie trzymać fp na jednym koncie tylko na kilku.
Rozumiem. W takim razie dobrze mieć kilka fikcyjnych kont przepisanych do jednego FP?

A co zrobić aby FB wykasowal mój FP bo teraz nikt tam nie jest administratorem?


RE: Fb. Blokada - CANNON - 17-01-2019 21:49

Nic nie zrobisz, przegrałeś. Postaw się w roli Facebooka, który bardzo się stara tępić z automatu takie konta jak twoje a następnie zastanów się jak postępować żeby nie dać się złapać. Nikt ci nie da złotej rady, postępuj instynktownie jak zwierzyna która chce uniknąć pułapki. Przede wszystkim zrób sobie konto, które wygląda naturalnie.


RE: Fb. Blokada - Pabloso - 18-01-2019 01:16

(17-01-2019 21:49)CANNON napisał(a):  Nic nie zrobisz, przegrałeś. Postaw się w roli Facebooka, który bardzo się stara tępić z automatu takie konta jak twoje a następnie zastanów się jak postępować żeby nie dać się złapać. Nikt ci nie da złotej rady, postępuj instynktownie jak zwierzyna która chce uniknąć pułapki. Przede wszystkim zrób sobie konto, które wygląda naturalnie.
No to będzie trzeba tak zrobić Smile
A wiecie może czy na początku przy rejestracji jest weryfikacja z dowodem? Bo założył bym konto i miałbym już święty spokój na przyszłość.


RE: Fb. Blokada - Guxinimod - 18-01-2019 01:31

Ale kolego... Chcesz założyć kolejne fejk konto tak...? Więc jak chcesz je zweryfikować dowodem?


RE: Fb. Blokada - Pabloso - 18-01-2019 02:14

A skąd będą wiedzieć, że osoba z dowodu to ja? Np.Dziadek da mi swój dowód Smile