Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aftermarket kupilem domene i nic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aftermarket kupilem domene i nic (/Temat-Aftermarket-kupilem-domene-i-nic-160654)



Aftermarket kupilem domene i nic - Juniorek - 16-01-2019 21:23

Hej, kupilem przed chwila wygasla domene .com w aftermarket. Kosztowala 35zl oplacilem ja i dostalem e-mail ze jest na mnie zarejestrowana wszystko fajnie jak wchodze na domene to jest informacja ze zostala zarejestrowana na aftermarket ale gdy wchodze w liste moich domen to jej tam nie ma a chcialbym ja transferowac na home.pl Ktos wie dlaczego jej nie ma?


RE: Aftermarket kupilem domene i nic - Gremquen - 16-01-2019 21:33

Wstrzymaj się do jutra, powinna się pojawić, jak nie to masz grubszy problem.
Na pewno logujesz się na dobre konto? Nie masz dwóch kont na aftermarket czy coś?


RE: Aftermarket kupilem domene i nic - Juniorek - 16-01-2019 21:36

Wstrzymam sie do jutra, to moje jedyne konto i pierwsza domena jaka kiedykolwiek kupilem na gieldzie domen ;p Trafila sie fajna okazja przynajmniej moim zdaniem, 120 domen linkujacych do tej jednej, 900 backlinkow, DA 27, PA 27, TF 20, CF 12 - mysle ze niezly wynik ah no i domena pierwszy raz zarejestrowana w 1999 Big Grin! Mysle ze moze posluzyc jako dobre zaplecze do seo zagranicznego chyba co Smile?

Dobra domena sie pojawila, jednak chcialbym ja teraz przekierowac na home.pl - przestawilem przekierowanie serwerow dns na home i nic sie nie zmienilo, czy to trzeba poczekac dluzsza chwile czy jak? Chcialbym tu wordpressa zainstalowac


RE: Aftermarket kupilem domene i nic - domi11997 - 16-01-2019 22:20

Tak kilka/kilkanascie godzin musisz poczekac


RE: Aftermarket kupilem domene i nic - precell - 16-01-2019 22:59

Del


RE: Aftermarket kupilem domene i nic - Juniorek - 17-01-2019 10:57

Jak kolega wyzej, temat do usuniecia a ewentualna sprzedaz wystawilem w innym temacie, pozdrawiam!


Aftermarket kupilem domene i nic - Majka - 17-01-2019 11:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.