Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloud mining - opłaca się kupić koparke kryptowalut w 2k19 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Cloud mining - opłaca się kupić koparke kryptowalut w 2k19 (/Temat-Cloud-mining-oplaca-sie-kupic-koparke-kryptowalut-w-2k19-160642)



Cloud mining - opłaca się kupić koparke kryptowalut w 2k19 - mlodyworek - 16-01-2019 18:26

Jeśli się opłaca to jaką. Jeśli nie to są jakieś alternatywy?


RE: Cloud mining - opłaca się kupić koparke kryptowalut w 2k19 - djram - 16-01-2019 19:42

Wg mnie nie ma to sensu. Koszty utrzymania są duże a do tego "trudność" wydobycia jest ogromna.


RE: Cloud mining - opłaca się kupić koparke kryptowalut w 2k19 - mlodyworek - 16-01-2019 20:13

Ale nie chodzi mi koparke z kart graficznych tylko cloud mining a koszty takiej koparki są niewielkie za 1.40 $ przez rok masz na hashflare 100 KH/s nie wiem czy to dużo bo jestem narazie zielony.


RE: Cloud mining - opłaca się kupić koparke kryptowalut w 2k19 - wsite - 16-01-2019 20:29

Trudność kopania spadła ale kryptowaluty nie powiedziały ostatniego słowa. Pokazują to wykresy. Jeszcze czeka nas boom do góry.


RE: Cloud mining - opłaca się kupić koparke kryptowalut w 2k19 - ferror90 - 19-01-2019 19:27

Na dzień dzisiejszy nie opłaca się kopanie BTC bo koszt wydobycia jest większy od ceny rynkowej. Chyba że masz prąd za darmo (akademik Wink, panele fotowoltaiczne). Jak nie masz takiego zaplecza to na chwile obecna bardziej opłaca się zainwestować w kryptowaluty jak je kopać.