Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wordpress.com a seo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: wordpress.com a seo (/Temat-wordpress-com-a-seo-160632)

Strony: 1 2


wordpress.com a seo - sprzetok - 16-01-2019 12:37

Hejka, bawię sie ostaniu w SEO. Postawiłem bloga na Wordpressie.com kilka fajnych artykólw.. minął tydzień i wogole nie jest to w googlu, zastawiania się czy jest sens stawiać na tym jakies zaplecze ?

Ktoś wie jak to indeksować czy lepiej sobie darować ?

Z góry dzieki


RE: wordpress.com a seo - Fr0shArczi - 16-01-2019 13:04

Pewnie twoja strona jest w google ale gdzieś na dnie oceanu :/ Zobacz w wyszukiwarce "site:(twoja domena)"


RE: wordpress.com a seo - sprzetok - 16-01-2019 13:23

Nie własnie nic nie zwraca. Tak jakby jej nie indeksował wogole


RE: wordpress.com a seo - rachman - 16-01-2019 13:32

Wrzuć w net parę linków sprawdź czy połknie bot gogiela


RE: wordpress.com a seo - azzaz - 16-01-2019 15:09

Tydzień to nie jest tak dużo czasu jak na nową stronę. Skoro jej nie ma to nie jest w ogóle zindeksowana jeszcze. Dodaj parę linków, jeśli whitehat to dodaj gsr + prześlij tam mapę witryny xml. Możesz też w gsr wrzucić linka i poprosić o zindeksowanie oprócz tego wszystkiego.


RE: wordpress.com a seo - mahuzz - 16-01-2019 22:03

Cytat:czy jest sens stawiać na tym jakies zaplecze ?
jest Wink


Cytat:minął tydzień i wogole nie jest to w googlu
Albo podlinkuj i czekaj, albo czekaj. Big Grin Może to potrwać jeszcze koleeejne tygodnie Wink


RE: wordpress.com a seo - ferror90 - 17-01-2019 02:14

Koniecznie wstawiaj na zapleczu unikalne artykuły po 3-4 tys znaków. Następnie podlinkuj zaplecza a z zaplecz z konkretnych artykułów kieruj ahrefem z title na twoją stronę, która docelowo chcesz pozycjonować.

Wordpres jest całkiem niezły. Ma dużo pluginów wspierających SEO.


RE: wordpress.com a seo - Juniorek - 17-01-2019 10:11

@up podasz jakis przyklad poza yoast seo Smile?


RE: wordpress.com a seo - sprzetok - 17-01-2019 10:32

Hejka dzięki za feedback.

Dla testu wziąłem 1 stronę :
dodałem ja do googla
dodałem link do FB
dodałem ja do darmowych indexerow


Co do wtyczek , na wordress.com jest issue bo nie można tam dodać wtyczek w darmowym planie.

Myślę żeby zainwestować w :

gsa seo ranker (https://www.gsa-online.de/en/product/search_engine_ranker/) nie jest drogi co o tym sadzicie , korzysta ktoś z tego ?

Będę wdzięczny za jakieś pro-tipy z SEO.

BR,


RE: wordpress.com a seo - mahuzz - 17-01-2019 15:41

Szczerze?
Jedni powiedzą że GSA jest już przeżytkiem, inni natomiast że wciąż da się coś na nim ugrać.


Podpowiem: nie liczy się soft, a listy Wink