Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski ze sprzętem dla graczy (/Temat-Program-partnerski-ze-sprzetem-dla-graczy-160621)

Strony: 1 2


Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Soplica - 16-01-2019 00:58

Witam, szukam jakiegoś programu partnerskiego ze sprzętem dla graczy komputerowych.


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Dante_/ - 16-01-2019 01:09

A może Ceneo po prostu?


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Soplica - 16-01-2019 01:14

(16-01-2019 01:09)Dante_/ napisał(a):  A może Ceneo po prostu?

Trzeba mieć własną stronę Sad


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Dante_/ - 16-01-2019 01:16

@[Soplica] Jakiś czas temu rozmawiałem z support'em Ceneo i nie trzeba, może być reklamowanie na social media, etc., własna strona to nie jest wymóg Smile . Zawsze możesz po prostu napisać do support'u Ceneo i przedstawić swój "pomysł" jak chcesz reklamować.


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Soplica - 16-01-2019 01:19

(16-01-2019 01:16)Dante_/ napisał(a):  @[Soplica] Jakiś czas temu rozmawiałem z support'em Ceneo i nie trzeba, może być reklamowanie na social media, etc., własna strona to nie jest wymóg Smile . Zawsze możesz po prostu napisać do support'u Ceneo i przedstawić swój "pomysł" jak chcesz reklamować.

Tylko, że przy rejestracji wymagają podanie linku do strony. Nie wiem podać może tam linka do obojętnie jakiego fanpage'a potem z supportem się dogadać, jak chcę działać?


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Dante_/ - 16-01-2019 01:21

(16-01-2019 01:19)Soplica napisał(a):  
(16-01-2019 01:16)Dante_/ napisał(a):  @[Soplica] Jakiś czas temu rozmawiałem z support'em Ceneo i nie trzeba, może być reklamowanie na social media, etc., własna strona to nie jest wymóg Smile . Zawsze możesz po prostu napisać do support'u Ceneo i przedstawić swój "pomysł" jak chcesz reklamować.

Tylko, że przy rejestracji wymagają podanie linku do strony. Nie wiem podać może tam linka do obojętnie jakiego fanpage'a potem z supportem się dogadać, jak chcę działać?

Najlepiej napisz do support'u i przedstaw swoją sytuację. Swego czasu jak działałem na OGads to też trzeba było podać własną stronę, ale dogadałem się z Ben'em i wpisałem po prostu "google.com", a on zatwierdził moją rejestrację.

Napiszę jeszcze raz, napisz do support'u Ceneo i przedstaw w jaki sposób chcesz promować Smile

@Edit
Mail do PP Ceneo - [email protected]


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Soplica - 18-01-2019 16:34

@up Niestety nie można ;/


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - xmaniek6 - 18-01-2019 16:39

Polski czy zagraniczny ?


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Dante_/ - 18-01-2019 16:40

@[Soplica]
Aż znalazłem starego maila jak pisałem z nimi.
[Obrazek: VoKwHY1.png]


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Soplica - 18-01-2019 17:19

(18-01-2019 16:39)xmaniek6 napisał(a):  Polski czy zagraniczny ?

Polski Smile

@Dante - Ja im napisałem czy muszę podawać stronę w rejestracji, bo nie mam a chciałbym promować linki na forach internetowych za pomocą marketingu szeptanego i nie zgodzili się :S - Trudno.