Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Jak wysłać obrazki do serwisu captcha prosto z mojego PC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Szukam] Jak wysłać obrazki do serwisu captcha prosto z mojego PC (/Temat-Szukam-Jak-wyslac-obrazki-do-serwisu-captcha-prosto-z-mojego-PC-160618)



[Szukam] Jak wysłać obrazki do serwisu captcha prosto z mojego PC - cezar78 - 15-01-2019 22:08

Chciałbym wysłać obrazki z tekstem (wyglądają jak captcha) z mojego dysku (6 tyś sztuk) do serwisu np deathbycaptcha żeby mi je odczytali, jak zwykłe captcha. Tylko jak to zrobić bez żadnego programu? Wiem że trzeba użyć ich API ale to dla mnie ciemna magia. Czy ktoś z was tu na forum ma jakieś pojęcie o programowaniu albo zna jakiś soft?


RE: [Szukam] Jak wysłać obrazki do serwisu captcha prosto z mojego PC - lamar6 - 17-01-2019 16:03

Pokaż przykładowy obrazek.
Co w ogóle chcesz uzyskać - sparować każdy obrazek z odpowiedzią?


RE: [Szukam] Jak wysłać obrazki do serwisu captcha prosto z mojego PC - MrMisiek - 18-01-2019 13:31

szukasz bota do kod patchy np takiego do kranów tak ?


RE: [Szukam] Jak wysłać obrazki do serwisu captcha prosto z mojego PC - ferror90 - 19-01-2019 22:12

Z tego co pamiętam to de-captcher.com oferuje możliwość wklejena w formularzu konkretnego obrazka i w odpowiedzi dostajesz tekst przepisany przez hindusa Smile


RE: [Szukam] Jak wysłać obrazki do serwisu captcha prosto z mojego PC - rousen - 19-01-2019 22:30

spróbuj programem xevil