Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? (/Temat-Czy-oplaca-sie-kupic-skrypt-ogloszen-160607)



Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - Bobi2k17 - 15-01-2019 16:07

Witam, od dawna chodzi za mną pomysł stworzenia własnego portalu z ogłoszeniami, znalazłem dość ciekawy skrypt na allegro za 1000 zł link skrypt na allegro posiadam też duży fanpage o tematyce ogłoszeń więc już jakiś ruch by był Smile Co o tym sądzicie?


RE: Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - rachman - 15-01-2019 16:21

Dasz radę go wypozycjonować, rozreklamować itd.? Nie wiem ile się zarabia na takich skryptach bo nie prowadzę ogłoszeń obecnie ale sam skrypt wygląda na pierwszy rzut oka całkiem zacnie.


RE: Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - Bobi2k17 - 15-01-2019 16:28

Z reklamą nie ma problemu bo tak jak wspomniałem posiadam spory fanpage z ogłoszeniami więc to będzie moje zaplecze. Jedyny problem będzie z pozycjonowaniem SEO, zakładam że będę musiał komuś to zlecić za monety i pewnie wyjdzie drogo...


RE: Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - BlueYes.eu - 15-01-2019 16:34

Przy takich kwotach zawsze warto napisać do sprzedającego o jakiś bonus typu pozycjonowanie albo rabat Smile
Czy się opłaca - pewnie tak,jak dobrze wy pozycjonujesz i rozreklamujesz.Trochę zabawy z pozyskiwaniem ruchu będzie.
Ale jak w uparte będziesz jeszcze inwestował w skrypt to na pewno się zwróci kwota po jakimś czasie.. lecz pewnie to po kilku miesiącach najwcześniej.


RE: Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - rachman - 15-01-2019 16:55

Sam fp to nie dużo choć to dobry początek Wink
Mus trafić do ludzi skłonnych płacić za usługi.
Jak będziesz miał ruch to pisz na innych serwisach do osób płacących za wyróżnienia i oferuj im rabat u siebie na usługi. Może nie do końca fer ale taki klient to prawie pewny zysk, bo ci z fp przyjdą w większości zamieścić ogłoszenia za free...


RE: Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - Dante_/ - 15-01-2019 17:00

Według mnie najpierw byłoby dobrze jakbyś zrobił grupę z ogłoszeniami i zobaczył jaki ruch będzie z FanPage, a jeżeli zobaczysz, że wystawiają dużo ogłoszeń to przerzuciłbyś się na stronę + pozycjonował ją.


RE: Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - kokos765 - 15-01-2019 18:25

Na codecanyon jest masa skryptow ogloszeniowych 1:1 tyle ze spolszczyc sobie trzeba. Tongue
Za duzo nizsza cene

np.
Kod:
https://codecanyon.net/item/laraclassified-geo-classified-ads-cms/16458425



RE: Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - Bobi2k17 - 15-01-2019 18:35

Tylko szukać osoby która ci to spolszczy i ile sobie zażąda plus ile jej to pochłonie czasu Smile


RE: Czy opłaca się kupić skrypt ogłoszeń? - rachman - 15-01-2019 19:48

Do tego wsparcia raczej nie uraczysz. Nie każdy zna obce języki itd. Jak kogoś stać to cena jest ok na możliwości moim skromnym zdaniem. Można kupić punto ale można lexusa... niby to i tamto jest samochodem. Skrypt skryptowi nie jest równy. Bez wglądu w kod można tylko gdybać bo same możliwości to nie wszystko.