Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapłata za przeniesienie nr - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zapłata za przeniesienie nr (/Temat-Zaplata-za-przeniesienie-nr-160600)



Zapłata za przeniesienie nr - paula2017 - 15-01-2019 11:57

Hej który serwis oferuje pieniądze za przeniesie nr? Chodzi mi konkretnie o play, wiem że któraś sieć oferuje takie coś że za Leda mamy kasę . Wygląda to tak mamy nr np w plus i za przesienie nr do play dostajemy prowizję, ktoś coś wie? Bo podobno promocja dalej trwa. Dzięki


RE: Zapłata za przeniesienie nr - jemm - 17-01-2019 10:11

Widziałem coś podobnego w systemie partnerskim, placili jakos 15-30zl


RE: Zapłata za przeniesienie nr - paula2017 - 20-01-2019 21:12

Cena za Leda zgadza się ale co to za sieć?


RE: Zapłata za przeniesienie nr - barto - 23-01-2019 18:35

podpinam się do pytania, wie ktoś co to za sieć?


RE: Zapłata za przeniesienie nr - barto - 26-01-2019 21:51

Znalazłem wzmiankę, że comperiaLead miała (lub ma) program związany z przeniesieniem nr. Pytanie do was, drodzy forumowicze, czy macie w tej kwestii informacje?


RE: Zapłata za przeniesienie nr - luckyluck34 - 27-01-2019 00:05

Play
Zasady rozliczania: CPS

Warunki wypłaty prowizji: Warunkiem wypłaty prowizji jest podpisanie umowy. Okres walidacji zamówień wynosi do 2 miesięcy. Prowizja wypłacana za nowego klienta, czyli nową umowę. Za nowa umowe przyjmuje się każdą sprzedaż - nowy numer, przeniesienie numeru z innej sieci oraz dosprzedaż usług. Przedłużenie umowy na tych samych warunkach nie uprawnia do otrzymania prowizji.

Stawki prowizyjne
CPS 75,00PLN

M2M