Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trading boty - jak to działa ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Trading boty - jak to działa ? (/Temat-Trading-boty-jak-to-dziala-160597)



Trading boty - jak to działa ? - mlodyworek - 15-01-2019 10:21

Wczoraj dowiedziałem się o trading botach i nigdzie nie moge znalezć jak to działa. Poleci mi ktoś trading bota (najlepiej darmowego ale nie koniecznie) i wytłumaczy mi jak to działa. Nie znam się za bardzo na giełdzie Tongue.


RE: Trading boty - jak to działa ? - Scoobyx - 15-01-2019 10:43

To nie działa. Żaden bot nie zarobi za ciebie na giełdzie - jedyne co zrobisz to wtopisz. W sieci pojawia się wiele fakeowych ze sfałszowanymi statystykami. Nawet w takich serwisach jak na forexfactory czy myfxbook w dziennikach użytkowników pojawiają się fałszywe statystyki, które wyglądają bardzo realnie - to dzięki współpracy z brokerem. Boty generujące po kilkaset %, w rzeczywistości zerują konta nieświadomych użytkowników którzy za nie płacą. Cały zysk idzie do brokera, a sprzedawca otrzymuje swój %. Tzw. churning kont - wypalanie. Od 100% do 0.
Algo boty są używane przez duże banki, aby realizować transakcje w ułamki sekund m.in. do arbitrażu walut na rynku międzybankowym. Szara osoba nigdy do nich nie będzie miała dostępu.


RE: Trading boty - jak to działa ? - jemm - 15-01-2019 10:43

Myślę, że to fake softwar, żeby wyciągnąć kasę.